Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Śliczne zdjecia. I te nóżki też......he, he!
  2. Ale akcja, bardzo się cieszę!!
  3. Dzikus, bo dzikus, ale chociaż czysty :) Pokerku, wierzymy w Twoją intuicję, będzie dobrze, choć trzeba czasu :)
  4. O mamo, to już? Tak po prostu? Wizyta i sio, do domku? :lol: :rolleyes: :wub: Gratulacje, bardzo się cieszę!!!!!!!!!
  5. W końcu mają TAKĄ fajną Panią :)
  6. Dziękuję,Pokerku, wypoczynek sie przyda, bo ostatnio w pracy miałam niezły młyn. Dostałam właśnie smsa od pani - przeprasza za przerwaną przemiłą rozmowę z powodu uszkodzenia telefonu, zyczy udanego wyjazdu i odezwie się za 10 dni, w tym czasie Jej piesek będzie juz po kastracji. Czyli jeszcze nie wszystko stracone :)
  7. Sorki, zapominałam, ze to jeszcze sobota i ze na Ślask jest daaaaaaaaalekoooo
  8. Zadziałał ten sedalin? Swoją drogą całe życie się uczymy. Cała ta historia to lekcja dla nas wszystkich. Zawsze może się przydać.
  9. A ta biala sunia nie miała iść do domu? czy pomyliłam ją z którąś?......
  10. nie, nie udało. Jutro wyjeżdżam na 8 dni, proszę, zaglądajcie do Amiśki w wolnym czasie :)
  11. Tak jest, teraz wszystko jak na widelcu :) A co się dzieje z Grazyna49, dawno tu nie zaglądała?
  12. Zadzwonię wieczorem, ale nie chce być nachalna, napisałam wczoraj sms z prośbą o kontakt...
  13. Chyba że Ula marzy o dłuuuugiej gładkowłosej damie......
  14. To koteczki od kogoś, od "właściciela"?
  15. Spokojnej drogi, wracaj szczęśliwie!
  16. Akcja łapania zapiera dech w piersiach, ale najważniejsze, ze skuteczna! Szacun, Mari, szacun!!!!
  17. a ja polecam babkę z cukinii - łatwa, tania i pyszna! Przepis na pw. Oczywiscie, jak już Szyszka zostanie dowieziona na swoje :) :)
  18. Nie mam wyjścia, jak tylko spokojnie poczekać na telefon od Pani. Amisia zostanie od niedzieli pod opieką Ani - przyjedzie też Kenia. I będzie szaleństwo! One się tak fajnie bawią, a Ania zabiera psy na długie spacery, na które ja nie mam czasu.
  19. Gratulacje! A co to za nowy sprzęt macie, Dziewczyny? Autko?
  20. Ja dostałam od nowego pana Kruczka pudło pieczarek z łąki. Połowę dałam sąsiadce, resztę obrałam, umyłam i po obgotowaniu zamroziłam. Ale marzą mi się podgrzybki :)
  21. Ale by było fajnie!!
×
×
  • Create New...