Dziękuję,Pokerku, wypoczynek sie przyda, bo ostatnio w pracy miałam niezły młyn.
Dostałam właśnie smsa od pani - przeprasza za przerwaną przemiłą rozmowę z powodu uszkodzenia telefonu, zyczy udanego wyjazdu i odezwie się za 10 dni, w tym czasie Jej piesek będzie juz po kastracji.
Czyli jeszcze nie wszystko stracone :)