Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. I co na to władze gminy? Co ten wet, co się ma opiekować psami?... Czy tych ludzi nie boli takie psie nieszczęście? Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
  2. Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
  3. Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
  4. Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
  5. Aguś, nie poradzimy... Cholerny żal i tyle....... Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
  6. Zaglądam i choć podniosę Amiśkę nieco w górę. Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
  7. Ale dobre wieści, zagladam i uciekam do pracy :)
  8. Kurcze, na wściekliznę szczepi się psiątka po ukończeniu 3 miesiąca?...
  9. i nadal cisza?.............
  10. A należy mi się jak psu buda :) Wreszcie! Nutusiu, to Sanatorium "Lwigród".
  11. Boksie-cudaki! :) A jamnik to nie po jakimś polowaniu w lesie się zawieruszył? My w ub. roku dwa szorstkowłose jamniory znaleźliśmy na drodze, okazało się że tego dnia było polowanie i myśliwy ich szukał w innej części lasu.
  12. Gotuj się, Irenasie, na przyjęcie, pęcherznicy bordowej :)
  13. Parwo?? Mamo kochana, jeszcze i tego brak...
  14. To ja już się cieszę na nasze spotkanko, przyjedziemy w swetrach i kozaczkach, a co tam! i roślinki przywieziemy :)
  15. Dziewczynki, u Mazowszanki w bdt jest podobna biała sunia, kochane cudko! Napisany 06 wrzesień 2015 - 19:35 Taka jestem mini owczareczka :)
  16. Ale co, nie tracimy nadziei na dobry domek?....... Prawda?....
  17. To tak jak my wszystkie :rolleyes: :ph34r: Młodzieńka chyba ta sunia, co?
  18. Cudak z tej Taszki, ale bardzo urocze stworzenie!
  19. Te dziewczyny z dogo, co jeździły do Ostrowi (np. Fela) już od lat nie jeżdżą i nie ma ich na dogo. Ostrów nie ma chyba teraz wolontariatu.
  20. Wiem, kochane, wiem... Niech na razie będzie jak jest, z głodu nie umrzemy, najwyżej Amiśka dostanie michę co drugi dzień (i tak jej przecież nie adoptuje, to po diabła to-to żywić :P). Nutusiu, Pokerku, z bazarkiem nie wyrobię się w najbliższym czasie, bo 20 września do 29.09 wyjeżdżamy z Tomkiem na urlop, a od 3 października mam już skierowanie do sanatorium!! Czekałam równo 24 miesiące. 3 tygodnie w Krynicy Zdroju :) Uuu, Tomka czekają ciężkie dni - sam w domu, jak Kevin. Ogłosiłam wczoraj Kruczka na MojaOstrołęka i Maków. I wydrukowała mi gmina plakaty, juz wiszą na tablicy gminnej i sklepach.
  21. Dziś spacer Kruczka był dłuższy, kilka okrążeń wokół zakładu gospodarki komunalnej. I radosny powrót do kojca, bo czeka tam na psiątko miska ze świeżym jedzonkiem. Coraz fajniejszy jest ten Kruczek :)
  22. Panna Marple, święta racja, niestety... Ale rzeczywiscie w Siedlcach albo nie ma organizacji, albo słabo działają.
×
×
  • Create New...