-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
I co na to władze gminy? Co ten wet, co się ma opiekować psami?... Czy tych ludzi nie boli takie psie nieszczęście? Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
-
Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci! -
Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
-
Aguś, nie poradzimy... Cholerny żal i tyle....... Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i choć podniosę Amiśkę nieco w górę. Trochę prywaty - udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci! -
Ale dobre wieści, zagladam i uciekam do pracy :)
-
i nadal cisza?.............
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A należy mi się jak psu buda :) Wreszcie! Nutusiu, to Sanatorium "Lwigród". -
Gotuj się, Irenasie, na przyjęcie, pęcherznicy bordowej :)
-
Parwo?? Mamo kochana, jeszcze i tego brak...
-
To ja już się cieszę na nasze spotkanko, przyjedziemy w swetrach i kozaczkach, a co tam! i roślinki przywieziemy :)
-
Dziewczynki, u Mazowszanki w bdt jest podobna biała sunia, kochane cudko! Napisany 06 wrzesień 2015 - 19:35 Taka jestem mini owczareczka :)
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To tak jak my wszystkie :rolleyes: :ph34r: Młodzieńka chyba ta sunia, co? -
Te dziewczyny z dogo, co jeździły do Ostrowi (np. Fela) już od lat nie jeżdżą i nie ma ich na dogo. Ostrów nie ma chyba teraz wolontariatu.
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wiem, kochane, wiem... Niech na razie będzie jak jest, z głodu nie umrzemy, najwyżej Amiśka dostanie michę co drugi dzień (i tak jej przecież nie adoptuje, to po diabła to-to żywić :P). Nutusiu, Pokerku, z bazarkiem nie wyrobię się w najbliższym czasie, bo 20 września do 29.09 wyjeżdżamy z Tomkiem na urlop, a od 3 października mam już skierowanie do sanatorium!! Czekałam równo 24 miesiące. 3 tygodnie w Krynicy Zdroju :) Uuu, Tomka czekają ciężkie dni - sam w domu, jak Kevin. Ogłosiłam wczoraj Kruczka na MojaOstrołęka i Maków. I wydrukowała mi gmina plakaty, juz wiszą na tablicy gminnej i sklepach. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziś spacer Kruczka był dłuższy, kilka okrążeń wokół zakładu gospodarki komunalnej. I radosny powrót do kojca, bo czeka tam na psiątko miska ze świeżym jedzonkiem. Coraz fajniejszy jest ten Kruczek :) -
Panna Marple, święta racja, niestety... Ale rzeczywiscie w Siedlcach albo nie ma organizacji, albo słabo działają.