Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Czyi życie poranne się toczyło pod kredensem :)
  2. To ja już sie cieszę, ze się zobaczem :)
  3. Nowa kanapka -wersalka stoi z nową narzutą w pokoju gościnnym - zamkniętym na klamkę przed intruzami! A co, niech jedno pomieszczenie będzie czyste :)
  4. Zagladam do Aresa......
  5. A z jakiego portalu pani się dowiedziala o Karmelku?
  6. U nas spokój i cisza. Amiśka zajeła starą kanapę, którą wytachaliśmy z pokoju gościnnego (tam przybyła nowa), Sonia została na tej prastarej kanapce przed telewizorem. Czyli jak powiedział mój syn, gdzie nie spojrzysz, tam wszędzie bydło :P).
  7. Ja tez miałam nadzieję, że już tam zostanie. Ale na miejscu pani ja też bym chyba tak postąpiła. Oj, Rudziku, Rudziku...
  8. I jak pierwsza nocka? Już najgorsze za Nesią.
  9. To może żeby nie było nudno, to same się poawanturujemy? Albo zaprosimy na watek kogoś, kto to umie robić?
  10. Opatrunek zdjęliśmy w ubiegłym tygodniu - łapka nie jest opuchnięta, ale nadal Nusia na niej nie staje. Czyli jest typowym ratlerkiem drepczącym na 3 łapkach.
  11. A co z tą starszą jamniczką, nadal tkwi w schronisku?
  12. O mój Boże, tak wysechł?
  13. Też bardzo mi się podoba to skakanie z parapetu i po parapecie :lol: :D I w sobotę , w niedzielę mam czas :)
  14. No nic, pomyślmy, jak tu pomóc. Czy te psy, które zabiera fundacja (kurcze, gmina na rekach powinna ją nosić za - praktycznie - wyręczanie urzędników!) to ona sama ogłaszać będzie, szukać domów? Chyba tak. Dobrze by było "zobaczyć" te psy, które zostają w kojcach. Myślę o zdjęciach do ogłoszeń. Moze te osoby z fundacji, skoro będą w Wielbarku po sunię, zrobią i innym biedakom zdjecia?
  15. Nie powinien zostać żaden, a suni podaje się leki wstrzymujące laktację... Teraz trzeba odczekać minimum 8 tygodni, aż odchowa szczenięta, dalsze minimum 4 tygodnie, aż wykona się sterylizację - tyle czasu musi suka być na utrzymaniu gminy. Gdzie tu sens?... Jakoś rozgoryczenie przeze mnie przemawia...
  16. Zagladam z pozdrowieniami dla Mari i stadka :)
  17. Przetestowana na wszelkie strony, więc teraz można ją dokładnie opisać :) Same zalety!!
  18. Czy Nutusia zabiera też MarysięO i kejciową? To też "nasze"dziewczyny :) I Ziutka - Józefka :) Martwię się tylko o konfirm - ma 3 psy, nie może ich zostawić na dłuzej niż kilka godzin, bo Tomek z nimi nie wyjdzie. I nie ma jak dojechać, jakby co...
  19. do twarzy jej w fotelu i przy tym ślicznym kominku :) Kiedyś dziewczyny z Mikropsów radziły, żeby dzikuska karmić tylko w ręki - nie ma miski, tylko żarełko na dłoni. Głód bywa silniejszy od strachu.
  20. witamy zdrowego rydza :)
  21. Będzie dobrze, Mikrusik to mądry psiak!
×
×
  • Create New...