Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/11/2019 in all areas

 1. 2 points
  Wszystko się ładnie goi, Pikuś zdrowieje po operacji :)
 2. 2 points
  ale tu sie dzialo. we dwie walczylyscie do konca
 3. 2 points
  Domek cudowny, wczoraj Pani zdawala relacje Anecie, dzisiaj mnie. Maleńka Myszka w niesamowity sposób aklimatyzuje się w nowym miejscu. Polubili sie od razu z psem rezydentem i on jest jej przewodnikiem. Maleńka wyproiwadzona na długiej lince nie chciala wracać z Panią do domu bez pociągnięcia jej. Pani postanowila zaczekać i po wybawieniu sie psiaków zawolala maksa, który polecial w stronę do domu, a Myszka za nim:) Maleńka zjadła, załatwiła sie dopiero o 3 w nocy, a od rana normalnie pije, je i załatwia się. Znalazła sobie dwa bezpieczne miejsca, pod dużą ławą i na kanapie z wygodnym oparciem. Dostałyśmy zdjęcia, ale nie mam siły dzisiaj zgrywać. Myszka nawet na dorosłego syna Pani zareagowała nad wyraz dobrze. Pozwoilila się głaskać i ni euciekla z kanapy, kiedy usiadl koło niej. Dzisiaj pokazala brzusio i chodziła z ogonkiem w górze. Powiedziałam Pani, że to chyba przeznaczenie, bo tyle domkow odrzuciłyśmy... a ten od razu był dla niej:)
 4. 2 points
 5. 1 point
  pogruchalyscie sobie. a co teraz? jak zyc?
 6. 1 point
  Kamila Proc

  do usunięcia

  piekne rzeczy jak zwykle
 7. 1 point
  anica

  do usunięcia

 8. 1 point
  Miejmy nadzieję,że taka chemia powstanie :) Wczoraj bardzo późnym wieczorem rozmawiałam z p.Hanią i powiadomiłam o decyzji na tak z czego bardzo się ucieszyła.Ustalenia sa takie,że najpierw czekamy na pomyślny przebieg kastracji w środę i aby rana się ładnie goiła.Pani Hania będzie w kontakcie z szafirką aby ustalić termin wizyty w hoteliku.Ma zakupić adresówkę grawerowaną,obrożę,szelki i smycz
 9. 1 point
 10. -3 points
  hanestad

  do usunięcia

  do usunięcia. Postanowiłem to usunąć by nie razić czyiś uczuć, aczkolwiek nie było tu absolutnie nic złego zamieszczone.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×