Jump to content
Dogomania

Ainana

Members
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ainana last won the day on January 7

Ainana had the most liked content!

About Ainana

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Cieszę się jej szczęściem, bardzo! Taka niepozorna w Radysach, a teraz śpi sobie z Panią w łóżku. Dobrą robotę zrobilyście dziewczyny! <3
 2. Bardzo się cieszę, że coś drgnęło. A jeszcze bardziej widząc szczęśliwego Korusia ze swoją świtą. Piękne zdjęcia: )
 3. Super znowu zobaczyć Meliskę. Meliska wygląda jak siostra tego drugiego psiaka. Wspólny mianownik- kropeczki na białym futerku ;) A co do Fruzi.. myślałam, ze mi oczy z orbit wyjdą:) zdjęcia przepiękne, a Fruzia błyszczy wdziękiem i urodą. Ma piękne wesołe oczka i słodki nosek. A jakie minki robi! Jak aktorka ;) Cudo!
 4. Wspaniała niespodzianka na dzień dobry :) Charakterna ta nasza Śliwka, walczy na śmierć i życie... do tego co jak co, z rezydentem ;) z pozoru krucha, jednocześnie waleczna :) Super życie wygrała.
 5. To cudownie, że Kolia spotkała na swojej drodze wspaniałych ludzi, dzięki temu teraz będzie mogła się cieszyć Swoim prywatnym, kochającym domkiem :) Super! Może jeszcze uda się kolejnej bidzie dac dom, tym razem w Świdnicy...
 6. Nie no Tosia przeszła metamorfozę. Ona promienieje :) Cudna Tosia, cudne zdjęcia. To ostatnie The Best! :D
 7. Grr... nie wiem dlaczego niektórzy mają klapki na oczach i myślą tylko o szczeniakach. Taki dorosły pies to nie mniejszy skarb... Kori musi się uzbroić w cierpliwość, niech tylko dostanie za to nagrodę... Jedynie co mi przychodzi na myśl to, to że częściej ruszają serca psy za kratami, schroniskowe, a Kori na zdjęciach wygląda na szczęśliwego i zadowolonego. Nie wiem, tak głośno myślę. A z drugiej strony jest opis, ze po przejściach, prawie bez ogonka ... ehh Taki wspaniały pies... Niech ta wiosna będzie dla niego szczęśliwa.
 8. Kori ma piękny uśmiech. Na tym zdjęciu przy iglakach wygląda bardzo dostojnie. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego taka cisza u Korusia: ( widać, charakter ma fajny a do tego jest piękny, ma charakterystyczne rysy "twarzy", takiego obcokrajowca ;)
 9. Jaka uśmiechnięta od ucha do ucha :)) Śliwko, jesteś urodzona pod szczęśliwą gwiazdą :) wszystkiego co dobre, miłe i smaczne:) wygodnej kanapy, częstego miziania a przede wszystkim zdrówka. Niech Twój dom będzie domem z Twoich marzeń. Powodzenia Ślicznotko! A Tobie, kiyoshi i wszystkim osobom które pomogły Śliwce w dotarciu do Celu, bardzo dziękuję! :))
 10. Masakra, jeszcze jaki tupet miał. Niepojęte:( mogło to się skończyć źle. Zero skruchy, nic :( nie dziwię się nerwów.
 11. Przepraszam, widziałam nowe ogłoszenie Tosi u Ciebie. Jednym słowem namieszalam :(
 12. Ojej... spieszylo mu się..grr... stało Ci się coś? :( To jak nie Ty, to pewnie kiyoshi "wymodziła" ;)
 13. Agat21 widziałam, czytałam :) pięknie "wymodzilaś". Super!
×