Jump to content
Dogomania

Ainana

Members
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ainana last won the day on January 7

Ainana had the most liked content!

About Ainana

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. Sally leży co prawda na legowisku, co prawda obolała, ale bezpieczna. Wracaj do brykania jak najszybciej suniu. Przytulam Cię kiyoshi...
 2. Te zdjęcia Telmy to mistrzostwo. Jakie ona miny strzela, jak bryka, jak błyszczy. Bardz o się zmieniła. Super jest! Niesamowity duet z Glinką tworzy: ) A Sally cała i zdrowa. Jak dobrze ze wszystko się udało...Na pewno słabiutka jest, wracaj do formy. Twoje kumpele czekają na Ciebie. Glinka, głaski dla Ciebie również!
 3. Ja też widzę:) ale ma Telma radochę. Z wyglądu a już na pewno z budowy wypisz wymaluj mój Hektor. Tylko mojemu uszy nie stoją a Telmie tak :)) Wspaniale wieści, może już czuję się bezpieczna. Tak trzymaj Telmo, podgryzanie nie jest fajne;)
 4. Nie od dzis wiadomo, że wiele z Radysiakow (jak nie większość) miało kochające domy. Pewnie wciąż zrozpaczeni właściciele tęsknią:( Ehh... tysiące psiaków wrzuconych w otchłań bez wyjścia... Wrotka, Grajek, Barabasz, Pepper, Musztarda i ich kumple tylko z numerem a nawet bez...
 5. Rozumiem. Jeśli komuś bardzo zależy to przyjedzie do psiaka. Zapoznanie jest bardzo ważne. Chociaż czasem warto podjąć ryzyko. Tak jak było z Bernim, ale to inna bajka, on jechał prosto z Radys. Kiyoshi. Zobacz jak długo czekal choćby Koruś, na pewno było Ci ciężko na sercu i finansowo i w ogóle. A teraz cieszy się miłością tylko dla siebie. Może nawet do Włoch pojedzie :)) Glinka jest piękna sunia, ma czarujące spojrzenie i musi kogoś oczarować tak na 100 procent. Jeszcze chwila ;)
 6. Rzeczywiście pies chwyta za serce, wygląda jakby stracił nadzieję:( ciężkie okropnie jest życie w schronie takiego biedaka bo nie granie się do ludzi, nie prosi się o uwagę. I jest przez to niewidzialny. A fajny z niego psiak, widać byłby wspaniałym przyjacielem, brak mu człowieka, usycha bez niego: ( Nie dziwię Ci się Petra, że zawładnąl Twoje serce. Na pewno odwdxueczy sie Wam po stokroc, gdy tylko poczuje, ze żyje.. Sama mam takich kilku w sercu i pamięci :( trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji. Odległość to oczywiście jakiś problem, ale da się przeskoczyć. Berni przyjechał z Radys tez kawał drogi, nad samo morze i teraz nie wyobrażam sobie, ze wciąż by czekał, tak jak wielu jego kolegów...
 7. Chyba o Kajtku nic nie pisałaś, może się mylę ;) Powodzenia Petra w wyborze psiaka :) w schroniskach tyle tęsknących i smutnych...czekam na wieści o Szcześciarzu.
 8. Nawet nie pomyślałam, że już dzusiaj Tosienka wyjedzie. Powodzenia mądra psinko, masz dobrego Pana, swojego Pana... niekończącej się miłości i zdrowia dla Ciebie i Twojego Człowieka. Cieszę się, Tosiula wyjechała na swoje...
 9. Dziękuję Iza:) trzymam mocno kciuki za Kubusia. Nie ważne z jakiego schroniska, każdy pies zasługuje na bycie kochanym. Oby Kubie się udało. Dzięki też za linka. Ogladalam kilka razy... toz to prawdziwy psi obóz. Jakie to wielkie: (( z lotu ptaka widać ewidentnie.... 37 psiaków wyjechało. Oby w slad za tą gminą poszły kolejne... może w końcu coś się ruszy.
 10. Brawo, udało się.. kolejne szczęśliwe zakończenie. Marchewka vel Luna jak zwykle piękna.
 11. Kiyoshi, przepraszam, ze tak późno:( ale Bardzo się cieszę, ze podjęłas taką decyzję, mimo wcześniejszych słabych dni. Gratuluję wyboru. Glinka jest cudowna i całkowicie inna niż w Radysach. Widać, ze że znów poczuła życie: )) wspaniale... Fruzia po zabiegu. To zdjęcie w ogrodzie na wyżynach kolderkowych. Madra psina...i kochana.
 12. Przepraszam, ze długo się nie odzywałam.. Agat21 szybkiego wyzdrowienia dla Twojego psiaka, pozytywnego wyniku usg. Przykro mi :( Pięknie czytać wieści o Tosi i o tym starszym panu. Z opisu jak nic, dobry z niego człowiek. Wydrukowal zdjęcie Tosi i położył w ważne miejsce. Chwicilo mnie to za serce. A to ze miałaby zabezpieczenie w postaci pomocy tamtej znajomej bardzo uspokaja. Teraz od Tosi zależy czy zaakceptuje Pana.
×
×
 • Create New...