Jump to content
Dogomania

Ainana

Members
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ainana last won the day on January 7

Ainana had the most liked content!

About Ainana

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. Ainana

  Przygarnę psa NIEAKTUALNE

  Rzeczywiście pies chwyta za serce, wygląda jakby stracił nadzieję:( ciężkie okropnie jest życie w schronie takiego biedaka bo nie granie się do ludzi, nie prosi się o uwagę. I jest przez to niewidzialny. A fajny z niego psiak, widać byłby wspaniałym przyjacielem, brak mu człowieka, usycha bez niego: ( Nie dziwię Ci się Petra, że zawładnąl Twoje serce. Na pewno odwdxueczy sie Wam po stokroc, gdy tylko poczuje, ze żyje.. Sama mam takich kilku w sercu i pamięci :( trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji. Odległość to oczywiście jakiś problem, ale da się przeskoczyć. Berni przyjechał z Radys tez kawał drogi, nad samo morze i teraz nie wyobrażam sobie, ze wciąż by czekał, tak jak wielu jego kolegów...
 2. Dzięki i wzajemnie:-) dzięki, ze Ty również jesteś; ) A mapkę widziałam i komentarze....ehhh. ..
 3. Wujek Korcio pierwsza klasa. Super się bawi, jest niesamowity, tylko gdzie ten domek :(
 4. Ainana

  Przygarnę psa NIEAKTUALNE

  Chyba o Kajtku nic nie pisałaś, może się mylę ;) Powodzenia Petra w wyborze psiaka :) w schroniskach tyle tęsknących i smutnych...czekam na wieści o Szcześciarzu.
 5. :(( okropne to, najgorsze się nastawić, a potem rozczarować. Mówię tu o Tobie i Kubusiu. Ehh... Postaram sue dziś najpóźniej jutro coś wymodzić dla Glinki. Dopisane: Uff... wypocilam. Kiyoshi masz pw :)
 6. Wspaniałe wieści, powolutku małymi kroczkami... Tyle przeszła bidulka. Mądra ma Panią:) powodzenia Ajko!
 7. No to trzymam dalej ... wspaniałe wieści, niech wszystko się ułoży i w niedzielę Kubuś pozna swoją kanapę; ) poznaję psiaka z Twoich ogłoszeń, piękny.
 8. Nawet nie pomyślałam, że już dzusiaj Tosienka wyjedzie. Powodzenia mądra psinko, masz dobrego Pana, swojego Pana... niekończącej się miłości i zdrowia dla Ciebie i Twojego Człowieka. Cieszę się, Tosiula wyjechała na swoje...
 9. Dokladnie, serce pęka !!! :((( oglądałam to chyba 5 razy. Te same skojarzenia. Jakie to Wielkie :(
 10. Moje również pragnienie .... A Korcio i jego chusta... oj uwodzi chłopak, chłopak uwodzi. Wystrojony, jak zwykle uśmiechnięty. Dzwoncie domki dzwoncie, bo to chodzący Skarb. Koruś kochany.
 11. Dziękuję Iza:) trzymam mocno kciuki za Kubusia. Nie ważne z jakiego schroniska, każdy pies zasługuje na bycie kochanym. Oby Kubie się udało. Dzięki też za linka. Ogladalam kilka razy... toz to prawdziwy psi obóz. Jakie to wielkie: (( z lotu ptaka widać ewidentnie.... 37 psiaków wyjechało. Oby w slad za tą gminą poszły kolejne... może w końcu coś się ruszy.
 12. Mnie z kolei rozwalił Bilon:((.... on musi zdążyć stamtąd wyjechać....
×