Jump to content
Dogomania

Ainana

Members
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ainana last won the day on January 7 2019

Ainana had the most liked content!

About Ainana

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Ale szybko poczuła radość i szczęście... drobinka Rolka uśmiechnięta od ucha do ucha:) nie dziwię jej się...
 2. Piękna Rolka, młodziutka ale spojrzenie ma takie dostojne. Wspaniale, że już jest bezpieczna...
 3. Nieśmiało zaglądam do nieśmiałej Rolki i również mocno trzymam kciuki za szczęśliwy wyjazd suni.
 4. Widzę kiyoshi włączyłaś "szpiega". Nie dziwię Ci się po tych przeżyciach :(( strasznie dziwnie się czyta o tym, ze Kubuś ma lepiej teraz niż miał y swojej pseudo kochającej rodziny. Przykre To, a jednocześnie cieszy, ze wrócił dawny Kuba. a co do naszych Radysiakow... Kromka jest śliczna, nawet z dodatkowymi kg. Śliwka to prawdziwa szczescuara a Fruzia- prawdziwa dama na sportowo (super szelki ma). Mam nadzieję, że żadnego cudaka nie pominęłam.
 5. Kubuś jest niewątpliwie psiakiem, który już swoje wycierpiał. Moją opinię, kiyoshi, już znasz. Cały czas myślę o jego zachowaniu po powrocie do kojca :(( a "rodzinka" rzeczywiście wygrała konkurs na rodzinę bez serca.... ehh Ładnie Sally w tym ubranku. Na pewno już lepiej się czuje czarnulka.
 6. Dziękuję za wieści. Teraz tylko czekać aż Trevor dojdzie do siebie i na dobre wyniki badań. A co do ogłoszeń, to ciężko powiedzieć. W sumie Trevor ma tak wspaniały charakter (do tego jeszcze jest urodziwy), że jak ktoś ma się zakochać, to i tak się zakocha. Mimo oczekiwania na diagnozę. Trevorek jest w domu po operacji?
 7. Sally leży co prawda na legowisku, co prawda obolała, ale bezpieczna. Wracaj do brykania jak najszybciej suniu. Przytulam Cię kiyoshi...
 8. Te zdjęcia Telmy to mistrzostwo. Jakie ona miny strzela, jak bryka, jak błyszczy. Bardz o się zmieniła. Super jest! Niesamowity duet z Glinką tworzy: ) A Sally cała i zdrowa. Jak dobrze ze wszystko się udało...Na pewno słabiutka jest, wracaj do formy. Twoje kumpele czekają na Ciebie. Glinka, głaski dla Ciebie również!
 9. Mocno zaciskam kciuki za Sally! Trzymaj się Piękna:) A bursztynowa Glinka, dobrze że chociaż jest zauważalna, niech zadzwonią normalne telefony... albo jeden taki fajny.
 10. Szkoda, że Gryzący Kruk będzie w kojcu przez noc, a plus taki, że nie jest aż taki "święty";) Powiem Wam, że nasz Berni też robił psikusy. Poobgryzal drewniany płot a na łączeniu z sąsiadem, gdzie jest zwykły płot z siatki, cuachal go zębami, jak nozycami. Ciągnęło go do suczki. A zęby ma biedak bardzo zjechane przez Radysy, tam pilowal je o te grube pręty. A mimo to siatka była dla niego niczym. Tata takie zabezpieczenia robił, że wyglądało to jak jakaś baza antyterrostyczna hehe. Także Trevor po prostu jest zdrowym, czasem kombinujacym psiakiem. Tak czy inaczej szkoda bardzo młodych drzewek i Trevora w kojcu.
×
×
 • Create New...