Jump to content
Dogomania

Ainana

Members
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ainana last won the day on January 7

Ainana had the most liked content!

About Ainana

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

272 profile views
 1. Dziękuję za wieści. Teraz tylko czekać aż Trevor dojdzie do siebie i na dobre wyniki badań. A co do ogłoszeń, to ciężko powiedzieć. W sumie Trevor ma tak wspaniały charakter (do tego jeszcze jest urodziwy), że jak ktoś ma się zakochać, to i tak się zakocha. Mimo oczekiwania na diagnozę. Trevorek jest w domu po operacji?
 2. Sally leży co prawda na legowisku, co prawda obolała, ale bezpieczna. Wracaj do brykania jak najszybciej suniu. Przytulam Cię kiyoshi...
 3. Te zdjęcia Telmy to mistrzostwo. Jakie ona miny strzela, jak bryka, jak błyszczy. Bardz o się zmieniła. Super jest! Niesamowity duet z Glinką tworzy: ) A Sally cała i zdrowa. Jak dobrze ze wszystko się udało...Na pewno słabiutka jest, wracaj do formy. Twoje kumpele czekają na Ciebie. Glinka, głaski dla Ciebie również!
 4. Ja też widzę:) ale ma Telma radochę. Z wyglądu a już na pewno z budowy wypisz wymaluj mój Hektor. Tylko mojemu uszy nie stoją a Telmie tak :)) Wspaniale wieści, może już czuję się bezpieczna. Tak trzymaj Telmo, podgryzanie nie jest fajne;)
 5. Nie od dzis wiadomo, że wiele z Radysiakow (jak nie większość) miało kochające domy. Pewnie wciąż zrozpaczeni właściciele tęsknią:( Ehh... tysiące psiaków wrzuconych w otchłań bez wyjścia... Wrotka, Grajek, Barabasz, Pepper, Musztarda i ich kumple tylko z numerem a nawet bez...
 6. Rozumiem. Jeśli komuś bardzo zależy to przyjedzie do psiaka. Zapoznanie jest bardzo ważne. Chociaż czasem warto podjąć ryzyko. Tak jak było z Bernim, ale to inna bajka, on jechał prosto z Radys. Kiyoshi. Zobacz jak długo czekal choćby Koruś, na pewno było Ci ciężko na sercu i finansowo i w ogóle. A teraz cieszy się miłością tylko dla siebie. Może nawet do Włoch pojedzie :)) Glinka jest piękna sunia, ma czarujące spojrzenie i musi kogoś oczarować tak na 100 procent. Jeszcze chwila ;)
 7. Ainana

  Przygarnę psa NIEAKTUALNE

  Rzeczywiście pies chwyta za serce, wygląda jakby stracił nadzieję:( ciężkie okropnie jest życie w schronie takiego biedaka bo nie granie się do ludzi, nie prosi się o uwagę. I jest przez to niewidzialny. A fajny z niego psiak, widać byłby wspaniałym przyjacielem, brak mu człowieka, usycha bez niego: ( Nie dziwię Ci się Petra, że zawładnąl Twoje serce. Na pewno odwdxueczy sie Wam po stokroc, gdy tylko poczuje, ze żyje.. Sama mam takich kilku w sercu i pamięci :( trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji. Odległość to oczywiście jakiś problem, ale da się przeskoczyć. Berni przyjechał z Radys tez kawał drogi, nad samo morze i teraz nie wyobrażam sobie, ze wciąż by czekał, tak jak wielu jego kolegów...
 8. Ainana

  Przygarnę psa NIEAKTUALNE

  Chyba o Kajtku nic nie pisałaś, może się mylę ;) Powodzenia Petra w wyborze psiaka :) w schroniskach tyle tęsknących i smutnych...czekam na wieści o Szcześciarzu.
 9. No to trzymam dalej ... wspaniałe wieści, niech wszystko się ułoży i w niedzielę Kubuś pozna swoją kanapę; ) poznaję psiaka z Twoich ogłoszeń, piękny.
×