Jump to content
Dogomania

krajanka

Members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About krajanka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mojej koleżanki siostra ma psa z tej fundacji, określiła ją jako rzetelną, zwłaszcza ,że z psem były problemy behawioralne i fundacja też pomagała i podpowiadała co i jak. Trzymam kciuki, może wszystko dobrze się ułoży:-)
 2. Oj, przykro mi ,że na takich ludzi trafiłaś :/ A może ta rodzina w jakiś sposób przyczyniła się do tego , jak pies teraz się zachowuje? Na początku mojej "przygody" z psiakami ze schorniska zwracałam też uwagę na stronę Fundacji , o której mówisz. Jeśli nie zmienili się ludzie prowadzący od tego czasu, to wtedy bardzo fachowo opisywali pomoc psiakom. Ale dawno już nie patrzyłam na ich stronę , ograniczyłam się do dwoch , trzech , bo inaczej nie wyrabiałam się ze wszystkim. Popytam się znajomej, czy kogogś tam zna. Trzymaj się cieplutko:-)
 3. tyż tak myślę, ale podejrzewam ,że tak nie będzie,
 4. no właśnie widziałam info na facebooku, a że wyjechało 740, ale to daje tylko 1060 psów. A gdzie reszta? Bo każdy mówił o ok.3000 psów.... Wiem ,że dużo padło, bo też podawali ilości, czyżby sztucznie podawali ilość , by gminy płaciły?????
 5. Hmmm.... ciekawo , jak tam się sprawy ułożą.... bo gdyby z dwóch miejsc nagle tylu psom trzeba by było znaleźć miejsce , to nie wyglądałoby to pięknie... :(
 6. Witam:-) to ja poproszę kolczyki 57 z czarnym kotem i naszyjnik 39 z czarnym kotem.
 7. Miałam trochę przerwy, powoli już zaczęłam tu zaglądać. Gdy usłyszałam o akcji w Radysach, to nie wierzyłam.... Z jednej strony radość, z drugiej smutek , bo wiadomo ,że logicznie nie uda się takiej ilości psów od razu zabrać :( A czy to prawda ,że i z Wojtyszkami coś się dzieje ?
 8. i tak to jest jak na wakacje rodzina się zjedzie i cały czas woła i posiedzieć przy necie nie da:D
×
×
 • Create New...