Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

6 minut temu, Baltimoore napisał:

Biedne kociaki :((

Z tymi, które ratowała Madie było tak samo. Lejąca się biegunka i słaniające się na łapkach apatyczne koteczki, Kulka i Klementynka.

 

Trzymam Murko mocno kciuki za Twoich podopiecznych, żeby się zaczęło poprawiać.

Czy one dostają suchą karmę RC gastrointestinal? Z moich kilku doświadczeń z kociakami z biegunką bardzo pomaga przetrzymanie ich na suchej karmie gastrointestinal do czasu zregenerowania się uszkodzonego toksynami nabłonka jelit .

 

Wet ma sprowadzić dobrą karmę dla kotków na problemy jelitowe, na wtorek powinna być. 

 

Z dobrych wieści: dwa młodsze kociaki robią już ładne koopki. Dziś je wypuściłam z klatki, cudownie szaleją:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam na wątek czasem i być może zadam głupie pytanie. Czy one dostały albo dostają lek przeciw lambliom ? Moja Nasza Kulka jako kocię  umierała z ich powodu . Została przeleczona lekiem w paście( nie pamiętam nazwy, bo to było 11 lat temu) przez 3 tygodnie , mimo że wyraźna poprawa była po paru dniach.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Poker napisał:

Zaglądam na wątek czasem i być może zadam głupie pytanie. Czy one dostały albo dostają lek przeciw lambliom ? Moja Nasza Kulka jako kocię  umierała z ich powodu . Została przeleczona lekiem w paście( nie pamiętam nazwy, bo to było 11 lat temu) przez 3 tygodnie , mimo że wyraźna poprawa była po paru dniach.

Dostają od paru dni metronidazol, on działa na lamblie i kokcydie, które wyszły w analizie kału.

Kociaki mają paskudny zestaw życia wewnętrznego. Dobrze, że choć glisty i tasiemce usunięte już (jeden kociak po pierwszym odrobaczeniu zwymiotował całego tasiemca, o glistach nawet nie wspomnę). Nie wiem jak one dawały radę z tym wszystkim funkcjonować:(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jankamałpa napisał:

Poproszę nr konta chciałam przeznaczyć 100 zł ze spadku po Poli na dług w Izbicy :

https://www.dogomania.com/forum/topic/351792-polcia-znalazła-swoją-rodzinę-dziękuję/page/54/

Jankamałpa, bardzo dziękuję w imieniu szczebrzeszyniaków. Zwłaszcza że kolejne chore koty czekają na leczenie w Izbicy. Tylko trzeba je złapać, co nie jest łatwe z dzikuskami :(

Zaraz na pw wyślę Ci numer konta do lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Chore kociaki zostały dziś u weta na obserwację na noc. Jutro postanowimy co dalej. Ogólnie to niedobrze to wygląda, bo lepiej nie jest, a nawet dziś trochę gorzej. Zwłaszcza Karmel (rudo-biały) osłabł:( Najgorsze jest to, że kotki nie reagują na żadne leki:( Wet im dzisiaj podał specjalną karmę, ma sprawdzić czy w brzuszkach nie zbiera się woda. Wszystkie kotki dziś mają gorączkę:( Wet podejrzewa FIPa:(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, jankamałpa napisał:

Dzis poszedł przelew 100 zł Prosze o potwierdzenie na wątku Poli jak dojdzie.

 

image.png.156010e379c732a81038906dd78af3af.png

 

Rozliczenie długu w Izbicy na dzień 5.01.2021r.

jankamałpa wpłata 100 zl

1060zł -100 zł= 960 zł

 

jankamałpa , bardzo dziękujemy Tobie i darczyńcom z wątku Poli :))

https://www.dogomania.com/forum/topic/351792-polcia-znalazła-swoją-rodzinę-dziękuję/page/54/

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Kotki dzisiaj czują się lepiej, gorączka nieco spadła, nie ma wody w brzuchu, natomiast bardzo zmaltretowane są jelita.  Także podejrzenie FIP oddaliło się. Wygląda to na koszmarne zapalenie jelit. 

Mam nadzieję,że już z górki...........bo ile można?.....................

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2021 o 17:49, DORA1020 napisał:

Kolejna faktura za karmę 101zł

dług w RoyalVecie 91zł /Molly/

transport Molly do weta---20zDług:474zł

z lunarmermaid ------162zł + 200zł  serdecznie dziękuję :)

80zł  z tego bazarku dla zadłużonego Fabio

100zł  dla kotków u Murki

182zł  na długi za karme i leczenie Molly

Obecny dług:292zł

Niestety zadłużenie wzrasta:(

165zł wizyta kontrolna Molly /dalej antybiotyk,priobiotyk,100zł badanie kopy na obecność pasożytów,żeby dobrać odpowiednie odrobaczanie/

20zł  dojazd do weta

podziękowania dla Laury,która mnie tam zawiozła:)  bo naprawdę byłby problem

W związku z tym dług wzrasta do kwoty:477zł

Link to comment
Share on other sites

Szukamy kogoś do wizyty pa  dla Wafelka i Aurory,w dwupaku

w miejscowości Czerniec...to jest prawdopodobnie koło Nowego Sącza,ale jola&tina nie zna takiej wsi

pisała,ze może w pobliżu miejscowości Lącko

i tam  trzeba kogoś szukać do wizyty..........na fb

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Szukamy kogoś do wizyty pa  dla Wafelka i Aurory,w dwupaku

w miejscowości Czerniec...to jest prawdopodobnie koło Nowego Sącza,ale jola&tina nie zna takiej wsi

pisała,ze może w pobliżu miejscowości Lącko

i tam  trzeba kogoś szukać do wizyty..........na fb

 

Z Nowego Sącza jest/była Szami i Diablica_8D.Do Szami mam zapisany nr.tel ale nie wiem czy jest aktualny.Z nowego Sącza do Czerniec jest 28km.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

Szukamy kogoś do wizyty pa  dla Wafelka i Aurory,w dwupaku

w miejscowości Czerniec...to jest prawdopodobnie koło Nowego Sącza,ale jola&tina nie zna takiej wsi

pisała,ze może w pobliżu miejscowości Lącko

i tam  trzeba kogoś szukać do wizyty..........na fb

 

Można też szukać z Nowego Targu, Szczawnicy, Krościenka.

3 godziny temu, Anula napisał:

Z Nowego Sącza jest/była Szami i Diablica_8D.Do Szami mam zapisany nr.tel ale nie wiem czy jest aktualny.Z nowego Sącza do Czerniec jest 28km.

Obydwie zniknęły z Dogo, ale Szami dalej zajmowała się psami, więc może coś mogłaby pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...