Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
 • Content Count

  17624
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1033 Excellent

1 Follower

About DORA1020

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

8497 profile views
 1. Na konto wpłynęło od Livki 50zł Bardzo dziękuję:) Pieniądze zostaną przeznaczone na karmę.
 2. Przydadzą się. Tyśka czy mogłabys zrobić ogłoszenie Dropsikowi? Jest ślicznym miziaczkiem,może szybko znalazby dom,bo jego towarzysze niedoli czekają na pomoc.
 3. Bardzo dziękuję za ten bazarek:) Guccio i wszystkim obecnym na bazarku:) To duża finansowa pomoc dla szczebrzeszyńskich kotków.
 4. Właśnie dostałam potwierdzenie transportu kociaczki jadą w niedzielę pocieszające jest także to,że DS opłaci transport:)
 5. Kolejna faktura za karmę 110zł Boflox dla Bianki--10zł Wpłata na konto 150zł od Malagos/jeszcze raz bardzo dziękuję:)/ Obecnie dług wynosi:320zł
 6. Bianka od 4 dni dostaje antbiotyk,jest z nia troszeczkę lepiej ten antybiotyk uratował jej życie,dostaje Boflox
 7. Zaglądam na dogo tylko na chwilę,czasami nie mam nawet czasu na pisanie,ponieważ dużo się dzieje dziekuje Isabel za zrobienie wizyty pa dla Czarusia i Mruczusia:) wizyta wypadła dobrze,teraz tylko transport ogarnąc dziękuję sue,że codziennie przychodzi,żeby podać Molly tabletke od pasożytów:) dziękuję ingrid za karmę dla zródełkowych psiaków:)
 8. Jola bardzo dziekuję za wstawienie fotek Dropsika w dt:) Dropsik przeziębiony,dostaje antybiotyk.Szukamy domu dla miziaczka.
 9. Na koncie mam wpłatę za cegiełki od Elik 20zł miały być 2 cegiełki,a są 4 :) Bardzo dziękuję:)
×
×
 • Create New...