Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
 • Content Count

  14,977
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About DORA1020

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

6,450 profile views
 1. Jeśli możesz to do lecznicy w Izbicy Krystyna też ma tam kotki i ogromny dług z dopiskiem' " na kotki Krystyny Pomarańskiej" czyli mogę to już ująć w rozliczeniach wpłat na jej watku?
 2. Bardzo prosze o wyróżnienie chociaż tych trzech ogłoszeń jeszcze kilka dni nadziei na znalezienie domków,pózniej przez okres świateczny będzie całkowity zastój ps://www.olx.pl/oferta/szylkretka-marcelka-7-miesieczna-mila-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDBCP5L.html https://www.olx.pl/oferta/dorcia-roczna-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDCMjKN.html https://www.olx.pl/oferta/kocurek-marcelek-czeka-na-dom-CID103-IDCMk2l.html
 3. mila - ada proszę o adres do wysyłki kurtki i butów dziękuję:)
 4. Paczuszka do tomcug wczoraj wysłana koszt wysyłki 13zł
 5. Sharka wysłała puszki do sue,dla Piotrka wczoraj dostały 20 puszek,sue mówiła,że były bardzo głodne Piotrek kocha te kociaki,spia z nim,mają miłośc człowieka a jedzonko dostały od sharki,za co bardzo dziekujemy:) cieszymy sie,że kociaki,ale i dorosłe kotki,będa miały żarełko:)
 6. Wpłata z bazarku od jola&tina 172zł/bardzo dziękuję:)/ Na chwilę obecną nie ma długu. Kwotę 145zł /od lipsik i jola&tina wpłacę na konto wetki z Izbicy/ Bardzo dziękuję:)
 7. Jola bardzo dziekuję za pomoc szczebrzeszynskim kociakom:) Na konto wyłynęło z bazarku 172zł. Bardzo dziekuję:)
×
×
 • Create New...