Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Kocia Madka, przeczytałam relację. Proszę nie denerwuj się komentarzami (my tu jesteśmy na Ty, dlatego też się do Ciebie tak zwracam). Na pewno nikt nie miał złych intencji. To, że przy tylu zwierzakach, pracy, studiach i normalnym codziennym życiu nie masz czasu na zdawanie relacji doskonale rozumiem. Nikt nie chce Was inwigilować. Po prostu Pola wielu osobom zapadła w serce i najzwyczajniej martwiły się, czy wszystko ok. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, życzę wielu cudownych lat z Polcią, a kotom, które macie w DT wspaniałych domów stałych. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kocia Madka, wywołałaliście u mnie łzy wzruszenia: Polcia śpi z Wami w łóżku, chodzi w ubranku, bo jej zimno... aż wzdrygam się na myśl, że miała mieszkać w budzie. Tak się cieszę, że dzięki Dogomaniakom dostała szansę na normalne życie, a Wy ją wypatrzyliście pośród wielu i otrzymała od Was ciepło i troskę, których nigdy nie miała :).  Dziękuję Wam mocno <3

Nie gniewajcie się, proszę na Dogomaniaków. Tutaj często jest mnóstwo tragedii, więc z tęsknotą wypatruje się jakichkolwiek relacji od Domów Stałych, aby zaleczyć zbolałe serca. Oczywiście, to nie jest kwestia braku zaufania, ale chęci dowiedzenia się jak jakiś psiak, zwłaszcza wycofany (Pola miała łatkę psa dzikiego, otworzyła się w hoteliku, ale nadal była zagadką) i delikatny jak Polcia. Zaglądajcie do nas, oczywiście w wolnej chwili i jeśli będziecie mieć ochotę. Życzę Wam dużo zdrowia, spokoju i szczęścia ze wspólnego życia z Polcią.

Czy imię zostało?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naprawdę rozumiemy emocje towarzyszące adopcji, ale też prosimy o wyrozumiałość. Będziemy zdawać relację z życia Poli, ale w wolnych chwilach, nie jesteśmy w stanie relacjonować zmian w jej zachowaniu na bieżąco. Cieszymy się, że troszczycie się o jej los, to wzruszające, wszyscy macie dobre intencje, ale niektóre z komentarzy odebraliśmy dość negatywnie (nie wszystkie oczywiście). 

Co do zdjęć - to fotki z pierwszych 2/3 dni Poli u nas, więc jeszcze wygląda na wydyganą, teraz głównie byczy się na kanapie albo fotelu. Myślę, że też bardzo jej komfort chodzenia poprawi ta proteza, czytałam o tym, że pieski bez łapki często mają później skrzywiony kręgosłup, a chcielibyśmy jej tego oszczędzić. 

Imię zostało, Pola na nie ładnie reaguje, poza tym ładnie brzmi w zestawieniu z naszą kotką Bonią, którą fascynuje zapach Poli i lubi sobie ją często poniuchać :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kocia Madko, Pola księżniczka łóżkowa :) Cudo! :)

A myśleliście może o konsultacji z fizjoterapeutą, aby zalecił jakies ćwiczenia wzmacniające kręgosłup? We Wrocławiu są świetni specjaliści. Tak pomyślałam, że może warto, o ile macie taką możliwość? To taka propozycja bez narzucania się absolutnie, wiem że rozeznacie i wybierzecie to, co najlepsze dla suczki.

Nie mam wątpliwości, że Polcia jest z Wami szczęśliwa <3 A imię Bonia jest urocze, miękkie :) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Kocia Madka napisał:

Naprawdę rozumiemy emocje towarzyszące adopcji, ale też prosimy o wyrozumiałość. Będziemy zdawać relację z życia Poli, ale w wolnych chwilach, nie jesteśmy w stanie relacjonować zmian w jej zachowaniu na bieżąco. Cieszymy się, że troszczycie się o jej los, to wzruszające, wszyscy macie dobre intencje, ale niektóre z komentarzy odebraliśmy dość negatywnie (nie wszystkie oczywiście). 

Co do zdjęć - to fotki z pierwszych 2/3 dni Poli u nas, więc jeszcze wygląda na wydyganą, teraz głównie byczy się na kanapie albo fotelu. Myślę, że też bardzo jej komfort chodzenia poprawi ta proteza, czytałam o tym, że pieski bez łapki często mają później skrzywiony kręgosłup, a chcielibyśmy jej tego oszczędzić. 

Imię zostało, Pola na nie ładnie reaguje, poza tym ładnie brzmi w zestawieniu z naszą kotką Bonią, którą fascynuje zapach Poli i lubi sobie ją często poniuchać :) 

Bardzo dziękuję za zamieszczenie informacji o Poli. Muszę przyznać,że w pomarańczowym kolorze Pola wygąda bardzo gustownie :). Dobrze dobrana protezka napewno pozwoli uaktywnć łapkę i co za tym idzie w przyszłości uniknąć problemów z kręgosłupem.

Gdyby były jakieś problemy to pisz, tak sobie pomyślałam, że ta niechęć do wychodzenia to może nie tylko z zimna, ale także ze stresu - bo to dla Poli zupełnie nowe,odmienne warunki od tych, które były w hoteliku(ale to tyko moje  gdybanie).

Na Dogo mamy behawiorystę Sowę -  osobę, która o psach wie wszystko i z której rad wszyscy korzystamy, więc zawsze można poprosić o radę.

W poprzednim poście umieściałś dane kontaktowe do siebie. Dogo działa tak,że aby coś napisać, wklieić zdjęcie to trzeba mieć konto i się zalogować, ale przeglądać Dogo i czytać można  bez rejestrowania się i każdy może to robić.

Gdybyś chciała jednak usunąć te dane kontaktowe do siebie to można to zrobić klikając na poście u góry w trzy kropki i tam jest opcja edycji. To tylko tak informacyjnie.

Jeszcze raz dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2020 o 20:23, rozi napisał:

Mnie się wydaje, że DT owszem, na bieżąco musi. Ale DS to dajcie spokój ludziom. To już jest ich piesek, niech sobie żyją szczęśliwie, i jeśli czasem prześlą jakieś zdjątko, to będzie miłe.

OJ tam, oj tam. Jak swojego Ogósia wyadoptowałaś to chciałaś mieć jak najwięcej informacji.

Wiadomo , że nikt DS nie będzie męczył w nieskończoność , ale w pierwszym okresie jest zawsze niepokój jak się pies aklimatyzuje, czy są problemy itd. I to chyba jest zrozumiałe , że wszelkie wiadomości są pożądane.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 godzin temu, Tyśka) napisał:

B-b, ale o co pytasz? Były niedawno obszerne wieści od Rodziny :)

Jak zawsze wiele kart otwartych i pytanie zadane nie tu gdzie miało być  :/

 

 

Cieszą wieści z domku bo zawsze czekamy na takie :))

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, jankamałpa napisał:

w spadku po Poli chciałam 200 zl przenaczyć na staruszki z watku;

A że do zapłacenia za Sarunie jest faktura i brakuje kasy, to czy wyrażacie zgodę na przelanie 200 zł ? 

Reszta propozycji podziału już  na spokojnie później.

 

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję  kocham.jpg.d86e878bc642971c8ee878fc5d46a09f.jpg    za pomoc dla kochanych seniorów.  Dam znać, gdy kasa zamelduje się na ich koncie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Panem Poli niestety krótko bo jest tam problem z zasięgiem i albo niesłychać, albo rozłącza połączenie.

U Poli wszystko dobrze rozkręciła się, lubi się bawić i bardzo lubi jeździć  samochodem z kotami dogaduje się coraz lepiej.

Miałam poprosić o wstawienie jakiegoś zdjęcia w wolnej chwili, ale nastąpiła przerwa w połączeniu :(.

Życzę Wszystkim lepszego 2021 roku niż ten 2020 r  i spełnienia marzeń.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...