Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A ja mam super wieści od buro-białej koteczki adoptowanej latem do Krakowa- to była kotka wywieziona do lasu z 3 kilkutygodniowymi kociakami, dzięki zespołowej podwójnej akcji udało się uratować ją i trójkę kociaków i wszystkim znależć domy. Kicia jest oczkiem w głowie swojej pani i jej mamy, jest przekochana i przytulaśna :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2020 o 10:21, Baltimoore napisał:

Rozliczenie długu z Izbicy 17,12,2020z

z rozliczenia 13.12.2020r pozostało 1360 zł

yossariana z bazarku wpłata 100 zł

pozostało do zapłaty 1260zł

wpłaciłam 50 złotych, w przyszłym miesiącu postaram się znów pomóc :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od pani  Ani  ze Szczekocin  dostałam 100zł na spłatę długu za karmę.Serdecznie dziękuję:)

300zł  z bazarku Oleny i buuenos  wpłaciłam do Murki

45 zł z bazarku malagos przesłałam Murce na zadłużonego Fabio

Wszystkim pomagającym  serdecznie dziękuję:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nowe szczebrzeszyńskie nabytki:)

2c599582cab0a1f9gen.jpg

 

Ich odrobaczenie kosztowało 16 zł u weta:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a0a5f97959792ff7

 

Na rachunku od weta jest także antybiotyk (koszt 36 zł) dla wcześniejszej czwórki (Bezy, Karmela, Pianki i Mufinka). Wet zdecydował o podaniu antybiotyku, bo rozwolnienie wciąż jest mniejsze lub większe, kotki mają słaby apetyt, są trochę za spokojne jak na kociaki, Pianka jest chuda. Mam nadzieję, że antybiotyk pomoże.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Podesłałam pani z Poznania Muffinkę/Nusię oraz Jowitkę i parę kotków od pani Krysi. Pani szuka dla siebie kotkę na jedynaka, domek niewychodzący. Niedawno odeszły jej dwa kotki. Na kotka czekają: zabawki, drapak, legowisko, karma, kuweta, żwirek. To nie jest absolutnie pomysł okołoświąteczny, bo pani planuje adopcję najwcześniej w sobotę 26.12. Wiem, że do Poznania daleko, ale może akurat któraś kicia znajdzie tam przystań. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...