Jump to content
Dogomania

lunarmermaid

Members
 • Content Count

  4246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Excellent

About lunarmermaid

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2166 profile views
 1. Super wiadomość. Wtedy dopiero będą jakieś konkrety odnośnie psiaka. Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy.
 2. Tolu popytaj też o inne psy,które mogłyby do mnie przyjechać w razie problemów z tym czarnuszkiem. Myślałam np. o tym niby agresorze, jest teraz z nowych chyba psów Oreo, taki chyba bardzo adopcyjny i ładny, ale duży, oby nie trafił na łańcuch :(
 3. Tolu a czy byłaby możliwość przeniesienia go w schronisku do kojców "wolontariackich"? Byłoby to już jakieś wyjście i jest możliwość poznania psa.
 4. Wczoraj rozmawiałyśmy z Tolą i musimy sprawę przemyśleć. Czy ten pies mógłby być u mnie czy lepiej nie ryzykować. Nawet gdyby był w domu nic to nie daje, bo u mnie jak tylko jest ciepło to drzwi są cały czas otwarte i zwierzaki wchodzą i wychodzą kiedy chcą. Zwłaszcza po zachowaniu Suvi mamy obawy, czy ten pies też nie będzie tak się zachowywał, ponieważ też jest długo w schronisku. Co o tym myślicie? Pomysły i podpowiedzi bardzo pożądane.
 5. Chodzi o warunki u mnie i o opis psa według pracownika. Pies zawsze podchodzi do siatki ale wg pracowników unika ich. Ja nie mam kojca, ogród jest do dyspozycji psów. Problemem może być brak podmurówki pod siatką. Jest opcja, że pies mógłby się podkopać. Miałam tu już kilka tymczasów i tylko jeden z nich "wyszedł" sobie ale nie uciekł, tylko trzymał się blisko domu i po trzech dniach wrócił jak gdyby nic się nie stało.
 6. Cioteczki i wujkowie. Razem z Tobą postanowiłyśmy, aby przedyskutować na dogo sprawę psa, którego chciałam i chce dalej wziąć na tymczasem. Potrzebna jest burza mózgów.
 7. DT u mnie tylko za koszty karmy i weta, jeżeli będzie potrzebny. Myślę, że na to to choćby bazarkami się uzbiera. Dziękuję za chęć pomocy. Bardzo się cieszę, że sunia wyjeżdża że schronu, jest podobna do mojej Milki* . Wydaje się taka cicha i spokojna, ludzie są ślepi przy czarnych psach a ja akurat wolę czarne :)
×
×
 • Create New...