Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Niestety nie mam takich dobrych info o złapaniu Felka

kolejna próba nie wyszła:(

już wiadomo,że Felek do łapaka nie wejdzie

na widok łapaka zwiał,nawet się nie obejrzał,chociaż przyszedł coś przekąsić,to łapak zniechęcił go nawet do jedzenia

nie wiem co teraz będzie:( ten sam problem był z Musią i Bianka,które do łapaka nigdy nie weszły

Link to comment
Share on other sites

Moje małe kicie dziś o 14 dotarły do nowego domku w Ząbkach. Bezproblemowa podróż, pan nie wziął nic za transport :) 

W domu przestraszone, zaglądały tylko z transporterka, ale stres związany z podróżą i zmiana miejsca to spore przeżycie. Mam nadzieję, że szybko zaczną czuć się jak u siebie. 

 

Molcia

0406d8d1500d7989bbe1a5e2a1700923.jpg

dc38c104528590982a2c6adeee57169d.jpg

6fac087540c072bf35b19f4c85985080.jpg

6eb56556bb16f6057aed981ed6b0fb47.png

446d3d538d5d9991c871fa578734742c.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś zaczęłam zliczać wyróżnienia za listopad ale przerwałam bo było tego dużo. Teraz policzyłam, więc tak to wygląda.

W listopadzie poszło na wyróżnienia 430 zł. Wyróżnień za 12,72 było 30 szt. Pozostałe wyróżnienia i odświeżenia wyniosły 50 zł.

Koty ze Szczebrzeszyna i od Krystyny. Psy Fabio i Cygan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, bakusiowa napisał:

Kiedyś zaczęłam zliczać wyróżnienia za listopad ale przerwałam bo było tego dużo. Teraz policzyłam, więc tak to wygląda.

W listopadzie poszło na wyróżnienia 430 zł. Wyróżnień za 12,72 było 30 szt. Pozostałe wyróżnienia i odświeżenia wyniosły 50 zł.

Koty ze Szczebrzeszyna i od Krystyny. Psy Fabio i Cygan.

Bardzo dziękuję:)

Dzięki wyróżnionym ogłoszeniom wiele kotków znalazło domy:)

Ostatnio od Krystyny co chwilę jakis kotek wyrusza w drogę:) od sue dwie koteczki pojechały,być może będzie dom dla Tobiego od Kasi

to dzięki wyróznionym ogłoszeniom,za które bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Isabel napisał:

Wizyta w DT dla Dropsika wypadła bardzo dobrze, Kotek jedzie w czwartek :) Nie będzie już marzł, a mrozy mają być w nocy nawet poniżej -10 st.

Dziękuję Ci Isabel za wizytę w DT:)

Bardzo się cieszę,że ten kotek pojedzie.On chce do domu,ale go nie wpuszczają:(

Niestety zostaną tam jeszczwe 4 półroczne koty do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

W odpowiedzi na ogłoszenie psiaka Grzesia, który jako zdjęcie główne ma zdjęcie z... poprzednimi kotkami, dostałam zapytanie o adopcję rudego kotka. Jakaś pani chce rudaska na dokocenie dla swojej szalonej, zabawowej koteczki :D Podsunęłam ogłoszenie Rudzika/Mruczka oraz kotków murkowych. + dodatkowo, koteczkę Zosię od p. Krysi (kicia nie jest ruda ani nie jest kocurkiem, ale jest bardzo zwariowana, przebojowa). Może któremuś z kotków się uda :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wizyta w Oświęcimiu dla Tobiego wypadła bardzo dobrze, ludzie pozytywni, otwarci na sugestie, mają wsparcie córki, która już od jakiegoś czasu ma kota. Pani wizytująca była z psem, do którego również wykazali bardzo sympatyczne podejście :)

Tak więc nie wiem jak tam z transportem, ale Tobiaszek może jechać, dysponuję adresem i telefonem jak coś. Państwo nie mogą się doczekać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ingrid44 napisał:

Dora, napisałam PW ale chyba nie widziałaś. Idzie paczka do ciebie. :)

Nie miałam pw od Ciebie. Chyba nie doszło.

Ale paczka doszła:)  Właśnie miałam pisać do Ciebie i prosic o karmę.

Suczki są bardzo głodne:(  Krystyna i Isabel słyszały jak piszczały z głodu:(

Ale ja nic nie mogę zrobić,jak tylko je nakarmić

sprawa już była zgłaszana na policje,że psinki śpią na ziemi,ale jak do tej pory nic się nie zmieniło

wczoraj dzwoniłam do ChSOZ,może tym razem cos zdziałają

teraz chodzę tam codziennie,chociaż to daleko,ale jest bardzo zimno i zeby chociaż głodne nie były

także  Ingrid  bardzo Ci dziekuję za karmę dla suczek:)

sama nie dałbym rady ich wykarmić,bo chociaz to małe suczynki to jedzą bardzo dużo

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Nie miałam pw od Ciebie. Chyba nie doszło.

Ale paczka doszła:)  Właśnie miałam pisać do Ciebie i prosic o karmę.

Suczki są bardzo głodne:(  Krystyna i Isabel słyszały jak piszczały z głodu:(

Ale ja nic nie mogę zrobić,jak tylko je nakarmić

sprawa już była zgłaszana na policje,że psinki śpią na ziemi,ale jak do tej pory nic się nie zmieniło

wczoraj dzwoniłam do ChSOZ,może tym razem cos zdziałają

teraz chodzę tam codziennie,chociaż to daleko,ale jest bardzo zimno i zeby chociaż głodne nie były

także  Ingrid  bardzo Ci dziekuję za karmę dla suczek:)

sama nie dałbym rady ich wykarmić,bo chociaz to małe suczynki to jedzą bardzo dużo

 

Wyślę jeszcze jedna żeby nie zabrakło. 
Strasznie mi żal tych psinek. Jakby się dało zabrać do hoteliku to pomogę finansowo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aurora dziś miała sterylkę, wszystko ok:)

4 kotki dobrze, już nie kitają, wszystko w kuwecie. Bawią się, są aktywne, uszy Bezy wróciły do normy. Beza i Karmel mają zwyczaj delikatnego podgryzania gołych stóp:) Apetyt mają spory i musiałam dziś wziąć od weta opakowanie 1,5 kg karmy, bo się skończyła, a ta, którą kupiłam (5 kg) jeszcze nie doszła. Nie chciałam im nic innego dawać, żeby biegunka nie wróciła.

Mufinek się delikatnie zatacza, ale poza tym wszystko ok (nie ma biegunki, ma apetyt, łasi się i bawi), więc uzgodniliśmy z wetem, że na razie damy mu spokój. Gdyby się pogarszało to wtedy będę się z nim zgłaszać. Reszta kotków ok.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...