Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
 • Content Count

  9,039
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Isabel

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie nie ma problemu z kwiatkami, bo ich po prostu, z braku miejsca, nie mam. Natomiast musiałam pochować wszystkie rzeczy, które stały na półkach w zasięgu łapki Migotki, bo je strącała. W łazience też musiałam pochować wszystko, co mogłoby się rozbić, zostały tylko plastikowe butelki, które zrzuca razem ze szmatkami, gąbkami itp. do wanny. Ale to już jej wolno ;)
 2. Radzio - ale z niego przystojny kawaler! :) Jest prześliczny :) U mnie by ten wrzos nawet chwilę nie postał, przy Migotce musiałam wszystko pochować. A Rudolfowi naprawdę się udało - ma swoich Dużych, swojego Maluszka, i nawet swojego psa :)
 3. Poproszę za wywoławczą nr 2, 52, 54 i jeszcze 61, o ile szerokość pod pachami jest co najmniej 47 cm (bo jest podana tylko szerokość na dole) :)
 4. W ogłoszeniach Marcelki wyświetleń szybko przybywa, ale nie przekłada się to na telefony. Te, które są, to albo domy wychodzące, i jeszcze daleko od Krakowa, albo garsoniery, albo poddasze z oknami w ukośnym suficie (czyli kotka widziałaby tylko niebo i nic poza tym), albo ludzie mają się jeszcze namyśleć i już po raz drugi nie dzwonią. Dora też ma zapytania, podaje mój nr telefonu, ale nikt potem nie dzwoni.
×
×
 • Create New...