Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

W takim razie mocno się cieszę i zaciskam kciuki :) Może ogłoszenie niech wisi, przynajmniej do pierwszych wieści z nowego domu?

A dokąd wyjeżdża Bezik? Szukam transportu do W-wy dla Franka od p. Krysi oraz pieska śleputka z Suśca.

Wczoraj miałam 3 zapytania na olx o kotkę Muffinkę/Nusię.

Bezik jedzie do Krakowa.Pan chciał rozmawiać z dt.Ma dzwonić dzisiaj.Rodzina bardzo czeka na Bezika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tyśka) napisał:

W takim razie mocno się cieszę i zaciskam kciuki :) Może ogłoszenie niech wisi, przynajmniej do pierwszych wieści z nowego domu?

A dokąd wyjeżdża Bezik? Szukam transportu do W-wy dla Franka od p. Krysi oraz pieska śleputka z Suśca.

Wczoraj miałam 3 zapytania na olx o kotkę Muffinkę/Nusię.

Jak yossariana robiła wizyte to do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, na Bezika czeka fajna rodzina :). Zrobiłam  wczoraj wizytę PA i moim zdaniem wszystko ok :).

Bazarek rozliczę wieczorem :)

A teraz mam prośbę i to dużą pokierowanie mnie na jakieś wątki tu na dogomanii facebooku i wszędzie gdzie to możliwe. Dobra Dusza z Krakowa, która adoptowała kotkę trzyłapkę od Pani Magdy szuka pomocy dla psa sąsiadki. Ja mam do niej telefon - podam oczywiście na PW

Dziewczyna jest świetna, kocha zwierzęta, pomaga jak może i jej też należy się pomoc :)

Tak pisze o psie 

 

10 letni Argus szuka domu!
Psiak był bardzo przywiązany do swojej Pani, która niestety ze względu na swój wiek i liczne choroby odeszła. Argus jest łagodny , uwielbia ludzi i jest ogromnym łakomczuchem.... 
Argus jest psem chorym na padaczkę 3x dziennie przyjmuje leki,przeszedł także operacje usunięcia części jelita mimo to nie brakowało mu do tej pory pogody ducha.Śmierć pani wszystko zmieniła..
Teraz argus przebywa w hoteliku ale ma czas tylko do najbliższego piątku 18.12 pytanie co będzie dalej jeśli ten właściwy człowiek go nie odnajdzie...

Argus lubi inne psy. Nowy opiekun powinien popracować nad przezwyciężeniem leku separacyjnego.
Więcej informacji na temat tego cudownego czworonoga można uzyskać wysyłając zapytanie na email [email protected] ON BARDZO ZASŁUGUJE na SZANSE

aa9735783185.jpg 43d9cec3a878.jpg 39daab3197bf.jpg

Szukamy jakiejkolwiek szansy dla niego hoteliku, DT cokolwiek, finanse są ograniczone jak zwykle, ale w kupie siła. Liczę na Bożonarodzeniowy CUD:)

Jeśli się ten temat pojawił tutaj to proszę o przekierowanie mnie do wątku post itd. Dziewczyna szuka pomocy gdzie może, nie ma jej na DOGO, ale prześlę jej wątki itd 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Są koty i bardzo schorowana mam, którą wymaga opieki 24h ( przynajmniej z tego co pamiętam), wyprowadzała go na spacery, zorganizowała pomoc w operacji i teraz zawiozła do hotelu. Chyba, by nie szukała tak rozpaczliwie pomocy, gdyby była taka możliwość. Zobaczymy czy coś się wymyśli 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, yossariana napisał:

Są koty i bardzo schorowana mam, którą wymaga opieki 24h ( przynajmniej z tego co pamiętam), wyprowadzała go na spacery, zorganizowała pomoc w operacji i teraz zawiozła do hotelu. Chyba, by nie szukała tak rozpaczliwie pomocy, gdyby była taka możliwość. Zobaczymy czy coś się wymyśli 

Załóż wątek.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, yossariana napisał:

DORA1020 - uzbierało się z moich bazarków 288 zł :) - czy kupić za całość karmy dla kotów czy może nie wiem 50% posżło by na spłatę długów np w lecznicach czy na ogłoszenia - daj znać, to karmę wyślę z zooplusa na Twój adres a pieniadze na konto :)

Bardzo dziękuję:)

To proszę 100zł na dług w lecznicy,w Izbicy

a 188zł na karmę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Myślę, że trzeba ogłaszać ale też szybko znaleźć dt lub hotelik domowy. Wiadomo, że dom stały nie znajdzie się natychmiast. 

Myślę, że od jutra trzeba zapraszać na wątek dogomaniaków. Nie każdy zauważy, że jest nowy wątek założony.

Zgadza się,ale  cyt: też szybko znaleźć dt lub hotelik domowy.

Tyśka jak tutaj zajrzy to napewno zrobi fajne ogłoszenie Arguskowi

ale 

Link to comment
Share on other sites

Dobre info 

w Sułowie ok. 15 kotów,drugie tyle zaginęło:( To nie jest to dobre indo:(

kobieta,która trzyma "rękę na pulsie" ogarnęła to

zabrała  jedna kicię /Celinka--juź  ds/ i 3 jej dzieci /Maczek już w ds/  Ruduś i Czaruś nadal szukaja domu

i wysterylizowała  kotek

wyobrażacie sobie co by było gdyby te kotki na wiosnę się rozmnożyły

takie akcje naprawdę budują

ale też zostało tam ok.15 kotków,bo są i kocurki

kobieta miała robić zbiórkę  karmy w szkole,ale wiadomu szkoły zamknięte

a kotki chća jeść

15 kotów to naprawde duzo,i kobieta prosi o pomoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pomoc finansową dla uratowanych szczebrzeszyńskich półślepaczków  :))

Link do ich wątku w moim podpisie.

BŁAGAM JESZCZE BARDZO o pomoc w postaci domu tymczasowego, najlepiej we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku na okres około miesiąca.

To są najbardziej pechowe kotki jakie znam :((

Znowu nam się sypie, kolejne osoby się wycofują z pomocy.

Osoba, która miała je wziąć po świętach i przeprowadzić przez operacje, właśnie się wycofała- ma chorego psa po operacji guza trzustki, pies znowu zaczął wymiotować, nie da rady zająć się kotkami :((

Dziewczyna która w pierwszej wersji miała je wziąć po świętach, potem przesunęła termin na 11 stycznia, jeszcze się nie wycofała, ale w międzyczasie znalazła (nie wiem gdzie- w realu czy w necie) innego dlugowłosego rudego kota z chorymi oczami którego tymczasuje i szuka mu domu. Bardzo mocno się obawiam czy aby napewno ten 11 stycznia dojdzie do skutku :((

Poza tym to jeszcze miesiąc :(( operacja się odwleka, a one cierpią, nie są leczone. Z tego awaryjnego DT powinny być zabrane jak najszybciej :((

Czuję ogromną bezsilność, mając do nich 400 km (postęp, bo do jesieni było 500, ale DT sie przeprowadził w międzyczasie- kolejny stres dla niedowidzących kotów) i będąc po ciężkiej chorobie i dalej nie zdrowa :((

Nie mam jak im sama pomoc, bo jednorazowe pojechanie do nich nic nie daje :(

Błagam bardzo, że ktoś się nad nimi ulituje i weżmie je na trochę na DT, na operacje jakoś sama moglabym zawieżć, to by było do ogarnięcia. Tylko nie mam co z nimi zrobić przed i po operacji :(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...