Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Serce pęka... straszne bidule :(


Wstępnie 19.01.2021 (albo parę dni później) "mój Amik" będzie jechał z Krasnystawu do Wrocławia (w sumie okolice Wrocławia). Raczej nie wierzę, że na ten konkretny termin uda mi się znaleźć coś darmowego i to "od drzwi do drzwi", więc może jakiś psiak jeszcze się załapie na płatny transport? Może ktoś z Was zdecyduje się na to, aby skorzystać z okazji i wyciągnąć bezdomniaka? Transport dopiero za miesiąc, więc można się zastanawiać.

Link to comment
Share on other sites

Rachunek za wizytę, w tym szczepienie kotków: 120 zł + 4,50 zł dojazd weta (27 zł na 6):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b18e9a52913c50fe

 

Z koopkami kociaków już było w miarę dobrze, ale Beza i Pianka dostały znów solidnego rozwolnienia. Nie wiem dlaczego, bo karmy im nie zmieniałam. Apetyt mają i poza tym, że kooperki mokre i śmierdzące, poopki zaczerwienione, to wszystko ok. Odrobaczenie kolejne dopiero za tydzień, więc wet zalecił, żeby na razie podawać im probiotyk. Dziś kupiłam i już im podaję. Fakturę z apteki będę mieć później.

 

Aurora się trochę oswaja, jest coraz śmielsza, czasami nawet wywala mi się przed nogami brzuchem do góry zapraszając do zabawy:) niestety jeszcze ucieka przed wyciągniętą ręką.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 15 grudzień wynosił -276,50 zł

+320 zł Dora (bazarek)

+22 zł Dora (bazarek, mój zakup)

-300 zł hotelowanie 16.11-15.12

-30 zł wirusówki II Aurory

-82 zł wizyta w lecznicy Bezy, Karmela, Pianki i Mufinka (badanie, odrobaczenie, książeczki)

-16 zł odbiór kociaków z lecznicy

-8 zł Fiprex dla Bezy, Karmela, Pianki i Mufinka

-120 zł szczepienie Bezy, Karmela, Pianki i Mufinka

-4,50 zł dojazd weta

Stan konta na 15 grudzień wynosi -495 zł.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyśka) napisał:

Wyróżnione. Czaruś i Ruduś od kogo są te koty? Muszę porozmawiać telefonicznie bo zdjęcia są bardzo liche. Aż szkoda kasy na wyróżnienia bo nikt oka nie zawiesi.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bakusiowa napisał:

Wyróżnione. Czaruś i Ruduś od kogo są te koty? Muszę porozmawiać telefonicznie bo zdjęcia są bardzo liche. Aż szkoda kasy na wyróżnienia bo nikt oka nie zawiesi.

Dziękuję.  Czaruś i Ruduś to rodzeństwo Maczka, dzieci Trisi Bezy.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, guccio napisał:

Mój tymczasowy Bezik wyruszył w drogę do nowego domku w Krakowie.

Bezik szczęśliwie dojechał na miejsce, pierwsze kroki w nowym domu skierował do miski , w kuwecie też już był, jeszcze trochę niepewnie czuje się w nowym miejscu, ale będzie dobrze! :)

Można zdjąć jego ogłoszenia na Kraków i Warszawę :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Isabel napisał:

Bezik szczęśliwie dojechał na miejsce, pierwsze kroki w nowym domu skierował do miski , w kuwecie też już był, jeszcze trochę niepewnie czuje się w nowym miejscu, ale będzie dobrze! :)

Można zdjąć jego ogłoszenia na Kraków i Warszawę :)

Pan od Bezika jeszcze dzisiaj sms-ami dopytywał o jego zwyczaje,jak karmić,na co zwrócić uwagę.Wyslal mi fotkę Bezika u niego na rękach (kicia uwielbia rączki).

Transporter odesłał dzisiaj.

Rodzinka bardzo zadowolona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Isabel napisał:

Bezik szczęśliwie dojechał na miejsce, pierwsze kroki w nowym domu skierował do miski , w kuwecie też już był, jeszcze trochę niepewnie czuje się w nowym miejscu, ale będzie dobrze! :)

Można zdjąć jego ogłoszenia na Kraków i Warszawę :)

Mądry kotek.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, guccio napisał:

Bezik u pana na rękach.

1608402883568~2_compress28.jpg

Czyli buro-białe też mają szansę:) Super:)

 

Kupiłam Lakcid dla kotków, koszt 53,60 zł (dwa opakowania):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/629d843e814f8c1d

Już trochę lepiej, kooperki suche i nie ma już kitania poza kuwetą, ale koopki jeszcze takie sobie. 

Probiotyk daję wszystkim, bo Mufinkowi też się rozluźniła koopka. Ogólnie to te kociaki jakieś takie spokojne (w porównaniu z poprzednimi to oaza spokoju), dużo śpią, wygrzewają się, pieszczochy straszne, mrumkają, mruczą, ocierają się. Wczoraj dałam im trochę mokrej karmy, bo suchej coś mało ubywa i martwiłam się czy mają apetyt - mokrą wszystkie jadły, także ok. Pianka się coraz bardziej oswaja:)

 

Mam prośbę o ogłoszenia dla Wafelka od Madie. Można go ogłaszać razem z Aurorą, bo po początkowej nieufności ze strony Aurory, bardzo się polubiły, bawią się razem i Aurora jest coraz bardziej śmiała przy nim.

Wafelek w poprzednich miejscach (DS i DT) sikał poza kuwetą w różnych miejscach, ale u nas tego problemu nie ma w ogóle. Ani razu mu się nie zdarzyło zrobić cośkolwiek poza kuwetą. Doszłyśmy do wniosku z Madie, że obecność innego kocura mogła go stresować. U nas same kotki, więc się chłopak nie stresuje.

 

Wafelek to kocurek 7 miesięczny, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, test FELV ujemny. Kocurek jest bardzo łagodny, towarzyski, przyjazny do psów i kotów (ze względu na sikanie niewskazane towarzystwo innego kocurka). Pcha się na kolana, na laptopa, wypija herbatę i kawę przy każdej okazji;) Wszędzie go pełno, lubi się bawić kocimi zabawkami, zwłaszcza patyczkiem z piórkiem. Lubi też rwać kawałki tektury (ma specjalny gryzak z korka i bardzo go lubi). Ogólnie bardzo fajny kotek:)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...