Jump to content
Dogomania

bądź odpowiedzialnym właścicielem-sterylizuj


nefre

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja również jestem za sterylizacją każdego niehodowlanego zwierzaka. Sama mam psa i tylko czekam na odpowiedni moment. Miał być kastrowany już w zimie, ale było jeszcze za wcześnie (w czerwcu skończył rok). Teraz przez te upały niestety się nie da, ale zbieram kasiorkę i jak tylko będzie jakiś dłuższy czas wolny to pomimo, ze moja mama sie za bardzo nie zgadza, zrobię to. Wg. niej, oczywiście nie można okaleczać zwierzęcia i ciągle niby w żartach mówi, cytuję, ze "będzie szczekał cienkim głosikiem" :/ Dobijające to jest...
Ale ja już jestem zdecydowana i nic tego nie zmieni. Nadal przekonuję mamę, ale tylko po to, zeby pomogła mi skombinować jakiś dojazd, bo niestety straciłam zaufanie do wetów z tych mniejszych pobliskich lecznic :( i chcę pojechać gdzieś dalej.

Link to comment
Share on other sites

tak trzymaj Monia!!!

a co do wetów to mam w okolicy taką lecznicę, że np. zdarza im się podać antybiotyk zamiast surowicy, przy sterylce kotki pomylili jajowód z jelitem, mojemu psu założyli niepotrzebne szwy i kazali je przypalać proszkiem bo nie chciały się goić. ach, szkoda gadać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']
a co do wetów to mam w okolicy taką lecznicę, że np. zdarza im się podać antybiotyk zamiast surowicy, przy sterylce kotki pomylili jajowód z jelitem, mojemu psu założyli niepotrzebne szwy i kazali je przypalać proszkiem bo nie chciały się goić. ach, szkoda gadać...[/quote]

O rany, to jacyś felczerzy, a nie weci! :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='Rybc!a']Jak mi wiadomo- nic się samo nie podbija. Trzeba coś napisać. A że temat był na dole, to bazgrnęłam jakąś bzdurkę, aby był na górze.[/quote]

Chodziło mi o to, że ten wątek jest dość popularny, więc kolejne wpisy na temat i tak będą go podbijać ;)
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Masz rację wątek jest popularny, ale akuart w chwili, kiedy na niego spojrzałam był prawie na samym dole. Więc go podbiłam,aby był na samej górze. Czy to źle?[/quote]

IMHO to niepotrzebna nadgorliwość ;) Popularne wątki często spadają na dalsze strony, a potem w sposób naturalny wracają na pierwszą. Co innego w dziale "Psy w potrzebie", gdzie podbijanie wątków = przypominanie o biedakach, które poszły w zapomnienie. Wątek o sterylce obroni się sam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']IMHO to niepotrzebna nadgorliwość ;) Popularne wątki często spadają na dalsze strony, a potem w sposób naturalny wracają na pierwszą. Co innego w dziale "Psy w potrzebie", gdzie podbijanie wątków = przypominanie o biedakach, które poszły w zapomnienie. Wątek o sterylce obroni się sam ;)[/quote]

Ok. Masz rację. Po prostu chciałam pomóc, bo wzięłam przykład z Oktawi, która też podbijała ten wątek, ale będę na przyszłość wiedziała, że mam podbijać wątki mało popularne, lub te w dziale '' PSY W POTRZEBIE'' ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]a co do wetów to mam w okolicy taką lecznicę, że np. zdarza im się podać antybiotyk zamiast surowicy, przy sterylce kotki pomylili jajowód z jelitem, mojemu psu założyli niepotrzebne szwy i kazali je przypalać proszkiem bo nie chciały się goić. ach, szkoda gadać...[/quote]
no właśnie... mam weta na swojej ulicy i na początku chodziłam do niego. Jako, ze mam spaniela, naczytałam się o tym, ze trzeba czyścić jakimiś specjalnymi specyfikami uszyska. Poszłam do weta i spytałam go o taki "specyfik", powiedział, ze wystarczy... sama woda... No a ja jako niedoświadczona właścicielka posłuchałam się. Psu się uszy zaczeły babrać i teraz leczę je bodajze 3 raz... :/
Potem zmieniłam weta, ale była taka sutuacja, że napadł na nas pies i pogryzł mojemu biedakowi tyłek. No i poszłam do tego pierwszego weta bo było blisko... paprała mu się ta dupcia strasznie, wiec poszłam do drugiego i po jakimś czasie dupcia wyleczona :) Skąd się biorą tacy specjaliści? No dobra, ale to przecież temat o kastracji...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][URL="http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx"][B][SIZE=4]http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx[/SIZE][/B][/URL]
[/CENTER]
[LEFT][SIZE=1]ps. mnie wet niczego nie kazał-nigdy jeśli uznałam, że jest do bani szukałam aż do skutku[/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Oktawio, daliśmy Ci propozycję, abyś utworzyła osobnego posta z linkami do tych wszystkich ważnych informacji i go podbijała lub może poprosiła o podklejenie, bo w ten sposob na wierzchu sa ciągle te same posty, a reszta nowych spada :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...