Jump to content
Dogomania

Agnisia =)

Members
 • Posts

  873
 • Joined

 • Last visited

About Agnisia =)

 • Birthday 05/20/1990

Converted

 • Location
  Żywiec

Agnisia =)'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Jakie macie opinie o szelkach podszywanych polarkiem? Bardzo to przeszkadza w mokre dni? Myślę o szelkach Huntera ale nie wiem co mysleć o tym polarze... [img]http://media.zooplus.com/bilder/hunter/norweskie/szelki/dla/psa/krazy/skull/flower/1/300/161111_hunter_geschirr_krazyskull_1.jpg[/img]
 2. Jasne, że ma być szybko i "z życiem". To dość oczywiste. :) Chyba jednak nie wyraziłam się w temacie dośc jasno. Filmik z borderem jest dobrym punktem zaczepienia. Jeżeli przyjrzycie się w jaki sposób wykonuje stój z warowania i waruj ze stania zauważycie, że gdyby wykonał serię stój, waruj, stój, waruj i tak jeszcze kilka razy, znalazł by się parę metrów w przodzie. Hmm... czy to co mówię jest jakoś zrozumiałe? :razz: No więc nurtujące mnie pytanie można sformułować też tak: Czy to co robi border jest poprawne? Dostał max punktów?
 3. Aktualnie pracuję ze szczeniakiem i jeżeli już czegoś go uczę to chcę nauczyć dobrze od początku do końca. A nie żeby potem przeuczać, bo w zerówce coś było ok, a w jedynce już tną za to punkty itp... Czyli nie ważne w jaki sposób wykonywane są ćwiczenia, byle tylko pies pozostał w tym samym miejscu?
 4. Jak DOKŁADNIE mają wyglądać poszczególne zmiany pozycji? wiem że: - waruj ze stania - pies "składa się" od przodu, żadna łapa nie zmienia swojego położenia na podłożu. Stanie z warowania tak samo tylko w drugą stronę ;) - waruj z siadu - pies robi "pac" przednimi łapami na ziemie, nie zmieniając pozycji tylnych. - siad z warowania - pies podsuwa pod siebie przednie łapy, nie ruszając tylnych. ale co z: - stój z siadu - tylne łapy w tył czy przednie w przód? - siad ze stania - ten sam problem: tylne w przód czy przednie w tył? Ponadto podobno zmiany pozycji mają być wykonywane w ten sposób, żeby po dowolnej ilości zmian, pies był w nadal w tym samym miejscu. Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić... Mam nadzieję, że nie zagmatwałam i wiadomo o co chodzi :) Czy ktoś mógłby pomóc?
 5. [quote name='Justa']Cos takiego? [URL]http://animalia.pl/szukaj.php?szukaj=rogz&z=2&tylko=&sw=7103&o=0&c_o=&c_d=[/URL][/QUOTE] o coś takiego, ale nie w takiej cenie :) [B] Molli[/B] - bardzo dziękuję, nie wiedziałam nawet, że trixie robi szelki ;). Dziekuje wszystkim za odpowiedź.
 6. Witajcie! Chciałabym mu kupić szelki dla 4 miesięcznego bordera. rozglądam się za tymi w typie: dwie obręcze (na głowę i na klatę) połaczone pod brzuchem i na grzbiecie. Wydaje mi się, że takie są najodpowiedniejsze dla szczeniaka. Jednak słyszałam, że wycofali je ze sprzedaży. Orientujecie się gdzie mogłabym je dostać? może jeszcze gdzieś są do kupienia. (w internecie lub w krakowie ;)) Ktos je ostatnio gdzieś widział? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. PS te szeleczki schodzące się na grzbiecie i zapinane na szczycie na klamrę nie przekonują mnie.
 7. [quote name='basia bonnie']jedźcie pociągiem tym co ja;) czyli na 12:30 będziemy we wroc. ;) i pojedziemy pksem razem :) z esterą, Asią, Anią i Tinką:cool3:[/quote] W porządku. W takim razie nie zginiemy :loveu:
 8. [quote name='olekg89']Anka jesteś nie na czasie Agniś ,Kaśka i Anka jadą w niedziele i bd do wtorku(?) pod namiotem.:cool3:[/quote] Właściwie to Kaśka jeszcze się zastanawia i marudzi cośtam pod nosem. :eviltong: Przyjeżdżamy w niedziele, ale do kiedy będziemy, tego jeszcze nie wiemy (ależ mi się zrymowało :lol:). Jakimi autobusami tam się dostać można? Jaki kierunek, gdzie przystanek. Jakieś wskazówki chociaż dajcie... ;)
 9. Czy będzie ktoś w niedziele dysponował autem? :cool3: W jaki sposób można się dostać do ośrodka z dworca? Pewnie już pdało to pytanie milion razy, ale... :p
 10. Z ostatniej chwili: jeśli zapisy są jeszcze możliwe, to jedziemy z Anką i Kaśką, jak co roku, plus jeden lub dwa psy. Tym razem namiot. Czy namioty płacą jakieś zaliczki?
 11. ONkowate bliźniaki są wspaniałe. Wiadomo dlaczego znalazły się w schronie? Do kiedy trwa ich kwarantanna?
 12. A nie mówiłam, że nie ma się do czego przyczepić. :D Słyszałam, że dziewczyny trafiły akurat na imprezkę ;).
 13. [quote name='edit_f']a wracając do imienia: czesio bardzo piękne imie jest i basta! :mad: tak jak czesio jest piękny :)[/quote] Ja jednak będę go nazywać panem Cz. do mementu, aż nie dostanie nowego imienia :cool3: :eviltong:. Jakie wrażenia po wizycie Bubu?
×
×
 • Create New...