Jump to content
Dogomania

Behemot

Members
 • Content Count

  3,900
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Behemot

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. Płyty i książki - ponad 100 rzeczy! BAZAREK dla podopiecznych SOS Dalmatyńczyki!

  Serdecznie zapraszam!

  frodoigimlibazarek.jpg

 2. na radomskim wątku padło hasło, że wizyta dla szczeniaczka w wawie potrzebna

  odezwij się proszę

  tu link

  akcje adopcyjną koordynuje anita

  http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!?p=16278570&viewfull=1#post16278570

 3. 30 1020 3916 0000 0602 0151 9974

  Anna Kłopotowska

  Glina 20

  97-220 Rzeczyc

 4. Niesamowita, wzruszająca historia... Jesteś wspaniałą dziewczyną :loveu: Sheila i Seth wyglądają jak bliźniaki - nieprawdopodobne podobieństwo :crazyeye:
 5. [quote name='Lemoniada']Ratunku!!! Pomocy!!! Sytuacja jest tragiczna!:placz: Ponieważ w piątek nie poszłam, byłam u Gryzka dziś. Myślałam, że rzeczywiście dostał osobny boks - okazało się, że jest na kwarantannie. A kwarantanna to dwa pokoje bez drzwi, w których tłoczą się nowoprzyjęte psy. Wszystkie. Duże, małe, suki i psy. Niestety brakuje miejsc, żeby poumieszczać je wszystkie osobno. Podeszłam dziś do zakratowanego okna, zajrzałam do środka, na wstępie przywitały mnie dwa duże wilczury. Dopiero po chwili, kiedy juz psy się pobudziły i zorientowały, że ktoś przyszedł, pojawił się Gryzek. Zobaczyłam go i nogi się pode mną ugięły... Ma paskudną, głęboką ranę ciętą, biegnącą od kącika prawego oka nisko w dół. Za każdym razem kiedy ziewa lub marszczy pysk, płat skóry wędruje do góry, wygląda to okropnie! [/quote] Boże... :-(:-(:-(:-(:-(:-( Jest aż tak źle? :-( Ile ten pies już przeżył.... Dlaczego nie mógł zostać u swoich poprzednich właścicieli, no dlaczego? :-( Gdyby nie dopilnowanie Kamci, pewnie już miałby dom, przecież byli chętni... :-(
 6. [quote name='puli']Gratuluje wszystkim i dziekuję tym którzy głosowali na Klusię! Tak Behemot, to jest [B]KL[/B]usia! A nie [B]P[/B]usia. :mad::mad: Etymologia imienia jest niezbyt skomplikowana: Kudła ma na imie [B]Kleopatra[/B] jako ze jest bezsprzecznie najpiekniejsza na swiecie. Zdrobnienie od Kleopatry to jak powszechnie wiadomo [B]Kleosia/Kleośka. [/B]A w skrócie [B]Klusia[/B][/quote] Już zmieniłam, już ;) Nie wiem, skąd mi się wzięła ta Pusia ;)
 7. Behemot

  Piesek - zabawka?!

  [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta][/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=magenta][/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=magenta]zresztą kakordka to znak rozpoznawczy Yorkshire Terriera tak jak dredy u Puli [/COLOR][/FONT][/quote] Kokardka u yorka jest cechą rasy? :evil_lol:
 8. [quote name='Chefrenek']O faktycznie nie jesteś już modem. A jak reszta?[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69981[/url] :cool3:
 9. [quote name='Rybka_39']Wiecie jak modzi pokoszą te offy to 1 strona zostanie chyba:evil_lol::evil_lol:[/quote] Już nie ma komu kosić offów - chyba że Admini się tu pofatygują :p
 10. [quote name='sugarr']Dobra ja już definitywnie kończę tutaj rozmowę, za dużo było takich tematów, a ja za każdym razem muszę sie wypowiedzieć. [B]Modzie nie bij nas[/B].[/quote] W tym dziale (jak i w wieku innych zresztą) od paru dni już nie ma ani jednego moda - to tak dla informacji ;)
 11. [quote name='smallpati']pseudohodowca moze i byla ale zande ze szczeniat slepe nie bylo!!! [/quote] Szczenięta rodzą się "ślepe", dopiero po pewnym czasie otwierają oczka - w takim sensie zostało użye określenie "ślepy miot" ;)
 12. [quote name='gkatarzynka'] Bardzo sie ciesze, ze Gryzek sie znalazl i mam nadzieje, ze szybciutko znajdzie domek[/quote] A to wszystko dzięki naszej kochanej Kamci :loveu:, która wyciągnęła Ajka ze schroniska tylko po to, by najpierw tułał się po świecie, a potem znowu trafił do tego piekła, gdzie jest atakowany przez inne psy :loveu:Sprawna akcja, Kamciu, brawo! Nie powierzyłabym Twojej opiece nawet pluszowego pieska :cool1:
 13. No i co z Ajkiem? Gdzie jest teraz? U Kamci, w schronisku czy u poprzednich właścicieli?
 14. [CENTER][COLOR=Red][B]Z przyjemnością prezentuję wyniki kwietniowej edycji konkursu "Najśmieszniejsze zdjęcie miesiąca" - ostatniej prowadzonej przeze mnie na Dogomanii :)[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][SIZE=3] Tradycyjnie zaczynamy od III miejsca, a znalazła się na nim, wraz z 7 punktami, Aza na zdjęciu Agnes[/SIZE][/B][/COLOR] [CENTER][COLOR=Red][SIZE=3][B]"Taniec dwóch psów"[/B][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Red] [/COLOR][IMG]http://www.mfoto.pl/uploads/1227/dsc_7564_2335d.jpg[/IMG] Brawo! :klacz::klacz::klacz: ______________________________________________________________ [B][SIZE=3][COLOR=Purple]Również na miejscu III z 7 punktami znalazł się Atos na zdjęciu Celiny12 "Hello, Baby!"[/COLOR][/SIZE] [/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/0ce6c722bd2d35be.jpg[/IMG] Brawo!!! :klacz::klacz::klacz: ______________________________________________ [COLOR=Blue]Na drugim miejscu z 9 punktami widzimy Klusię na zdjęciu puli "Żółw"[/COLOR] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][IMG]http://images20.fotosik.pl/279/b68a83b95903388d.jpg[/IMG] Wielkie brawa!!!! :klacz::klacz::klacz: ______________________________________________________________ [SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]A teraz miejsce pierwsze, na którym z liczbą 10 punktów znalazły się 2 zdjęcia, mamy więc dwa "Najśmieszniejsze zdjęcia kwietnia"! :loveu: A są nimi: Sonia na zdjęciu Behemot [/COLOR][/B] [COLOR=SeaGreen][B]"Dzięki Ci, Panie, za te hojne dary"[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=SeaGreen] [/COLOR] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4662/soniasn7.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]oraz Siwy i Pasja na zdjęciu resurrus "A teraz, miłe dzieci, ćwiczymy brzuszki"[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8883/dsc07045dy5.jpg[/IMG] Wielkie brawa!!! :klacz::klacz::klacz: [LEFT]A oto lista pozostałych laureatów: 4. Hektor/Celina12/"Motylem jestem" - 5 p. Hektor/Celina12/"Pędziwiatr" - 5 p. Malutka i Bohor/Tz Malutkiej/"Wskoczę jej na głowę, a co?" - 5p. 5. Happy&Pogo/Diverka/"Drzemka" - 4p. Mose i Agresorka/Elizusiek/"Pokój z tobą..." - 4p. Magnus/Kiłi/"Łaaaa, tam jest potwór!" - 4p. Nika/brat Madźki/"Co mi zrobisz, jak mnie znajdziesz?" - 4p. Inti/PIKA/"Wujek Fido" - 4p. 6. Lori/Madzik13/"Proszę państwa, oto leń" - 3p. Mose/Elizusiek/"Już lecę" - 3p. Harley/resurrus/"Z uśmiechem zaczniej każdy dzień" - 3p. 7. Nika/Madźka/"Coście wy mi zrobili?" - 2p. 8. Hera/Monika/"Jestem taka niefotogeniczna" - 1p. Assire i Azaraya/Quelthals - 1p.[/LEFT] [COLOR=Red][B]Bardzo dziękuję wszystkim za prawie półtora roku fantastycznej zabawy, pięknych i zabawnych zdjęć [/B]:loveu: [SIZE=1]Do udziału w kolejnych edycjach konkursu zapraszamy już na inne forum :)[/SIZE] [/COLOR][/CENTER]
×