Jump to content
Dogomania

nefre

Members
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About nefre

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1357578
 • Website URL
  http://uncleboston.republika.pl/

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  zwierzęta,motocykle,sport,podróże
 • Occupation
  studentka
 1. Mam pytanie czy ktoś może polecić lekarza w Obornikach lub okolicy. Niedługo przeprowadzamy się we wspomniane tereny i chciałabym się dowiedzieć czy jest tu jakiś lekarz, któremu można zaufać w opiece nad "sześcioosobowym", psio-kocim stadem? Jeśli byłby to lekarz zaznajomiony z tematami hodowlanymi byłoby super- ale nie jest to warunek konieczny. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
 2. nefre

  Porodówka

  Moje 5 dniowe pulpety bar mleczny [URL=http://img801.imageshack.us/i/alloc.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5418/alloc.th.jpg[/IMG][/URL] odsypiamy [URL=http://img440.imageshack.us/i/all1c.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6770/all1c.th.jpg[/IMG][/URL] chłopcy [URL=http://img23.imageshack.us/i/boysuc.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9431/boysuc.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/boys3.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4052/boys3.th.jpg[/IMG][/URL] dziewczynki [URL=http://img265.imageshack.us/i/girlsuz.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2241/girlsuz.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/girlsan.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8456/girlsan.th.jpg[/IMG][/URL] buziak z mamą- najmniejsza sunia po domowemu Calineczka :) [URL=http://img72.imageshack.us/i/girl1z.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6343/girl1z.th.jpg[/IMG][/URL]
 3. nefre

  Porodówka

  Dziękujemy, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tym miotem, a zwłaszcza ilością bąbli, tym bardziej że to pierwszy miot naszej panny :) Siódemka to faktycznie dużo jak na naszą rasę, chociaż o ile dobrze pamiętam gdzieś w Skandynawii i chyba u naszych południowych sąsiadów były mioty po 8 i 9 maluchów i wszystkie udało się odchować. Gośka- faktycznie dwie pierwsze z lewej są drobniejsze, ale pozostała trójka się wymieszała, a że nie dały się ułożyć w rzędzie (swoją drogą mają chyba jakieś motorki w dupciach bo zapierniczają ze hej:) ) to wygląda jakby rozmiarowo się ułożyły :)
 4. nefre

  Porodówka

  Nas dziś przybyło :) Frania nas obdarowała wspaniałą.... siódemką :) Mamy 5 dziewczynek i 2 chłopców. Wynik nas zaskoczył bo to pierwszy jej poród i wynik dość pokaźny jak na bostonka. Zdjęcia jutro bo dziś jesteśmy na nogach od 2:30 :) Ale warto było
 5. nefre

  Nowi goście na bostonowym forum!

  Witamy synka :)
 6. nefre

  Tola

  Śliczna córa nam rośnie :)
 7. Jakiś pies zeżarł Norka :crazyeye::crazyeye: Przecież niedawno byłam w Was i on ledwo tuptał :-o
 8. [quote name='panienkabubu']Robi statystyki ile aut dziennie przejeżdża drogą :evil_lol:[/quote] To po tatusiu :cool3:
 9. nefre

  CACIB-Luksemburg, 6/7.09.2008 r.

  A czy ktoś kto jeździł w poprzednich latach pamięta mniej więcej jakie były ceny zgłoszeń?
 10. nefre

  Import z USA (AKC)

  A czy ktoś mógłby napisać czy są jakieś dodatkowe wymogi co do badan lub wieku (chodzi mi o wiek minimalny) przy importowaniu psa ze Stanów? I jak mniej więcej kształtują się koszty samego transportu (chodzi o małą rasę)
 11. nefre

  Głogów - 25-27.01.2008 (o.Legnica) krajowa

  Mogłabym prosić o stawkę boston terrierów Z góry dziękuję
 12. nefre

  Włocławek - 2.09.2007

  Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś zdjęcia boston terriera będę wdzieczna
 13. nefre

  Porodówka

  gratulacje dla dzielnej mamy spisała się sunia na medal z tą 10 :)
 14. nefre

  Inowroclaw , maj 2007

  [B]Dog niemiecki- błękitny psy pośrednia [/B]157.TRISTAN JUNIOR Amigo Perro [B]psy otwarta [/B]158. MISTER PYSIO Myszatka [B]suki młodzież [/B]159. AISZA Rudimentum [B]klasa pośrednia [/B]160. ILDA Nubes [B]klasa championów [/B]161. OKTAWIA z Fabiani [B] Dog niemiecki- czarny i arlekin psy młodzież [/B]162 MANTEUFEL Saxifraga [B]psy pośrednia [/B]163. BACHUS MYSLIWI WODANA Great Dane [B]psy otwarta [/B]164. XALVADOR Moloseum [B]Dog niemiecki- żółty i pręgowany psy pośrednia [/B]165. ASTER Kaziuli [B]klasa otwarta [/B]166. SUGUS z Kuźni Napoleońskiej
 15. nefre

  Mały informator, czyli kto mnie oświeci

  THIN to że trafiłeś na jedną akurat słabą hodowle psów z rodowodem nie znaczy że wszystkie są takie. Skoro od początku coś ci się nie podobało, trzeba było z niej zrezygnować i znaleźć taką która spełni twoje oczekiwania. Wiesz z tym obrażaniem nas to troszeczkę przesadzasz. Nikt nie polecił Ci tej konkretnej hodowli którą upatrzyłeś, więc że sprawy ułożyły sie tak a nie inaczej to akurat nie nasza wina. Wydaje mi sie jeśli polecilibyśmy Ci "hodowlę" bezpapierową i po jakimś czasie okazałoby sie że z psiakiem jest coś nie tak, miał byś do nas jeszcze większe pretensje że nikt Cię nie ostrzegł przed ewentualnymi problemami. A tak na marginesie podpisałeś z "hodowcą" umowę kupna psa?
×