Jump to content
Dogomania

Behemot

Members
 • Content Count

  3,900
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Behemot

 1. Niesamowita, wzruszająca historia... Jesteś wspaniałą dziewczyną :loveu: Sheila i Seth wyglądają jak bliźniaki - nieprawdopodobne podobieństwo :crazyeye:
 2. [quote name='bonita'][B]Gratulacje dla Wszystkich :loveu: Bardzo dziękujemy za głosy oddane na nas:multi: Taka niespodziewajka MAmy drugie miejsce :multi::multi::multi: [/B][/quote] Doda, ale refleks :evil_lol: P.S. Buziaki dla Radzia :loveu:
 3. [quote name='Lemoniada']Ratunku!!! Pomocy!!! Sytuacja jest tragiczna!:placz: Ponieważ w piątek nie poszłam, byłam u Gryzka dziś. Myślałam, że rzeczywiście dostał osobny boks - okazało się, że jest na kwarantannie. A kwarantanna to dwa pokoje bez drzwi, w których tłoczą się nowoprzyjęte psy. Wszystkie. Duże, małe, suki i psy. Niestety brakuje miejsc, żeby poumieszczać je wszystkie osobno. Podeszłam dziś do zakratowanego okna, zajrzałam do środka, na wstępie przywitały mnie dwa duże wilczury. Dopiero po chwili, kiedy juz psy się pobudziły i zorientowały, że ktoś przyszedł, pojawił się Gryzek. Zobaczyłam go i nogi się pode mną ugięły... Ma paskudną, głęboką ranę ciętą, biegnącą od kącika prawego oka nisko w dół. Za każdym razem kiedy ziewa lub marszczy pysk, płat skóry wędruje do góry, wygląda to okropnie! [/quote] Boże... :-(:-(:-(:-(:-(:-( Jest aż tak źle? :-( Ile ten pies już przeżył.... Dlaczego nie mógł zostać u swoich poprzednich właścicieli, no dlaczego? :-( Gdyby nie dopilnowanie Kamci, pewnie już miałby dom, przecież byli chętni... :-(
 4. [quote name='puli']Gratuluje wszystkim i dziekuję tym którzy głosowali na Klusię! Tak Behemot, to jest [B]KL[/B]usia! A nie [B]P[/B]usia. :mad::mad: Etymologia imienia jest niezbyt skomplikowana: Kudła ma na imie [B]Kleopatra[/B] jako ze jest bezsprzecznie najpiekniejsza na swiecie. Zdrobnienie od Kleopatry to jak powszechnie wiadomo [B]Kleosia/Kleośka. [/B]A w skrócie [B]Klusia[/B][/quote] Już zmieniłam, już ;) Nie wiem, skąd mi się wzięła ta Pusia ;)
 5. [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta][/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=magenta][/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=magenta]zresztą kakordka to znak rozpoznawczy Yorkshire Terriera tak jak dredy u Puli [/COLOR][/FONT][/quote] Kokardka u yorka jest cechą rasy? :evil_lol:
 6. [quote name='Chefrenek']O faktycznie nie jesteś już modem. A jak reszta?[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69981[/url] :cool3:
 7. [quote name='Rybka_39']Wiecie jak modzi pokoszą te offy to 1 strona zostanie chyba:evil_lol::evil_lol:[/quote] Już nie ma komu kosić offów - chyba że Admini się tu pofatygują :p
 8. [quote name='sugarr']Dobra ja już definitywnie kończę tutaj rozmowę, za dużo było takich tematów, a ja za każdym razem muszę sie wypowiedzieć. [B]Modzie nie bij nas[/B].[/quote] W tym dziale (jak i w wieku innych zresztą) od paru dni już nie ma ani jednego moda - to tak dla informacji ;)
 9. [quote name='smallpati']pseudohodowca moze i byla ale zande ze szczeniat slepe nie bylo!!! [/quote] Szczenięta rodzą się "ślepe", dopiero po pewnym czasie otwierają oczka - w takim sensie zostało użye określenie "ślepy miot" ;)
 10. [quote name='gkatarzynka'] Bardzo sie ciesze, ze Gryzek sie znalazl i mam nadzieje, ze szybciutko znajdzie domek[/quote] A to wszystko dzięki naszej kochanej Kamci :loveu:, która wyciągnęła Ajka ze schroniska tylko po to, by najpierw tułał się po świecie, a potem znowu trafił do tego piekła, gdzie jest atakowany przez inne psy :loveu:Sprawna akcja, Kamciu, brawo! Nie powierzyłabym Twojej opiece nawet pluszowego pieska :cool1:
 11. Dajcie spokój, [B]Owadek[/B] świetnie się zna na psach :diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5869132&postcount=7[/url]
 12. [quote name='Lemoniada']Dzwoniłam do mamy Kamci, psina została odwieziona wczoaj do schroniska:( [/quote] Wiem, że w schronisku było mu strasznie :-(, ale przynajmniej będzie na miejscu, kiedy znajdzie się dla niego nowy dom :) No i Kamcia mu już nie zaszkodzi :cool1: Oby już nigdy nie zaszkodziła innemu psu :mad:
 13. A oto wyniki kwietniowej edycji konkursu "Najpiękniejsze zdjęcie" :) [CENTER]:smilecol::smilecol::smilecol: [/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]Tradycyjnie zaczynamy od III zdjęcia, a znalazły się na nim dwa zdjęcia z 7 punktami: Harys na zdjęciu resurrus[/B] [B]"Z wiatrem w grzywce"[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1782/dsc09806iw0.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=Green][B]oraz Kamel na zdjęciu *zaby* [/B] [B]"Psi portret"[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images20.fotosik.pl/354/f2b628e9916fa214.jpg[/IMG] Brawo!!! :klacz::klacz::klacz: [/CENTER] ________________________________________________________________ [CENTER][SIZE=3][COLOR=Navy][B]Na II miejscu, z 8 punktami, również mamy dwa zdjęcia: [/B] [B]Zagraja na zdjęciu mmbbaj[/B] [B]"Skupienie"[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images21.fotosik.pl/142/94db91e9ec5eb11d.jpg[/IMG] [LEFT][CENTER][SIZE=3][COLOR=Navy][B]i Dickensa, Bono i Merola na zdjęciu Bonity[/B] [B]"Zbiórka"[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1964/dscn1127zky6.jpg[/IMG] Wielkie brawa!!! :klacz::klacz::klacz: ________________________________________________________________ [LEFT][CENTER][SIZE=3][COLOR=Purple][B]I wreszcie czas na miejsce I - najpiękniejsze zdjęcie kwietnia 2007! [/B] [B]Znaleźli się na nim Juli i Ramzes na zdjęciu Jupi[/B] [B]"Wspólny sen"[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images21.fotosik.pl/188/e207f5ee5f5942a9.jpg[/IMG] Brawo, brawo, brawo!!! :klacz::klacz::klacz: ___________________________________________________________ [LEFT][U]A oto lista pozostałych laureatów: [/U] 4.Pasiak/Resuruss/„Tylko mnie kochaj” - 5p. Bonnie/BBH/„Przed zachodem słońca” - 5p. Buck i chaps/ewelinabuck/„Nasze ozorki…” - 5p. Wika/Marta i Wika /„Piłeczka” - 5p. Dumka i Hektor/Celina12/„Zakochana para…” - 5p. Nika/Justys95/„Ten jej błysk w oku…” - 5p. Dumka/Celina12/„Jamniko-Świstak…” - 5p. 5. Fanta/aanniittkkaa/„Ach, jak gorąco…” - 4p. Sona/Filemon/„i kto tu jest górą? ha, mam cię!” - 4p. Bohor/TZ malutkiej/„Brudny, mokry i szczęśliwy” - 4p. Foxi/Eria/„podaj łapę” - 4p. Nika/Justys95/„Panienko Nikusio!” - 4p. Suzettka/ALMA2/„Uciekają mi kropelki wody” - 4p. 6. Figa/Marta & Figa/„Wpatrzona w dal” - 3p. Guiness/malutka/„Tak świątecznie…” - 3p. Ares/Marta_Ares/„Ares zdobywca” - 3p. Ays/Usia/„Olbrzym” - 3p. 7. Fanta/aanniittkkaa/„Spotkanie z wielkanocną kaczką” - 2p. Moje dwie dziewczyny/Sulima/„Wiosna” - 2p. 8. Avi/nadzieja/„Marzyciel" - 1p. Niko/Gosia1977/„Pobaw się ze mną! Prooszę…” - 1p. Dickens, Bono, Merol/bonita /„Zbiórka” - 1p. [CENTER]Wielkie gratulacje dla wszystkich laureatów!!! :klacz::klacz::klacz: Do udziału w kolejnych edycjach konkursu zapraszamy na forum, którego nazwa widnieje w moim podpisie ;) [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
 14. Ponawiam pytanie: gdzie teraz jest Ajek? :cool1:
 15. No i co z Ajkiem? Gdzie jest teraz? U Kamci, w schronisku czy u poprzednich właścicieli?
 16. [CENTER][COLOR=Red][B]Z przyjemnością prezentuję wyniki kwietniowej edycji konkursu "Najśmieszniejsze zdjęcie miesiąca" - ostatniej prowadzonej przeze mnie na Dogomanii :)[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][SIZE=3] Tradycyjnie zaczynamy od III miejsca, a znalazła się na nim, wraz z 7 punktami, Aza na zdjęciu Agnes[/SIZE][/B][/COLOR] [CENTER][COLOR=Red][SIZE=3][B]"Taniec dwóch psów"[/B][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Red] [/COLOR][IMG]http://www.mfoto.pl/uploads/1227/dsc_7564_2335d.jpg[/IMG] Brawo! :klacz::klacz::klacz: ______________________________________________________________ [B][SIZE=3][COLOR=Purple]Również na miejscu III z 7 punktami znalazł się Atos na zdjęciu Celiny12 "Hello, Baby!"[/COLOR][/SIZE] [/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/0ce6c722bd2d35be.jpg[/IMG] Brawo!!! :klacz::klacz::klacz: ______________________________________________ [COLOR=Blue]Na drugim miejscu z 9 punktami widzimy Klusię na zdjęciu puli "Żółw"[/COLOR] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][IMG]http://images20.fotosik.pl/279/b68a83b95903388d.jpg[/IMG] Wielkie brawa!!!! :klacz::klacz::klacz: ______________________________________________________________ [SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]A teraz miejsce pierwsze, na którym z liczbą 10 punktów znalazły się 2 zdjęcia, mamy więc dwa "Najśmieszniejsze zdjęcia kwietnia"! :loveu: A są nimi: Sonia na zdjęciu Behemot [/COLOR][/B] [COLOR=SeaGreen][B]"Dzięki Ci, Panie, za te hojne dary"[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=SeaGreen] [/COLOR] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4662/soniasn7.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]oraz Siwy i Pasja na zdjęciu resurrus "A teraz, miłe dzieci, ćwiczymy brzuszki"[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8883/dsc07045dy5.jpg[/IMG] Wielkie brawa!!! :klacz::klacz::klacz: [LEFT]A oto lista pozostałych laureatów: 4. Hektor/Celina12/"Motylem jestem" - 5 p. Hektor/Celina12/"Pędziwiatr" - 5 p. Malutka i Bohor/Tz Malutkiej/"Wskoczę jej na głowę, a co?" - 5p. 5. Happy&Pogo/Diverka/"Drzemka" - 4p. Mose i Agresorka/Elizusiek/"Pokój z tobą..." - 4p. Magnus/Kiłi/"Łaaaa, tam jest potwór!" - 4p. Nika/brat Madźki/"Co mi zrobisz, jak mnie znajdziesz?" - 4p. Inti/PIKA/"Wujek Fido" - 4p. 6. Lori/Madzik13/"Proszę państwa, oto leń" - 3p. Mose/Elizusiek/"Już lecę" - 3p. Harley/resurrus/"Z uśmiechem zaczniej każdy dzień" - 3p. 7. Nika/Madźka/"Coście wy mi zrobili?" - 2p. 8. Hera/Monika/"Jestem taka niefotogeniczna" - 1p. Assire i Azaraya/Quelthals - 1p.[/LEFT] [COLOR=Red][B]Bardzo dziękuję wszystkim za prawie półtora roku fantastycznej zabawy, pięknych i zabawnych zdjęć [/B]:loveu: [SIZE=1]Do udziału w kolejnych edycjach konkursu zapraszamy już na inne forum :)[/SIZE] [/COLOR][/CENTER]
 17. [quote name='ARKA']Dobre serduszko -jak jej mama mowi- to jest stanowczo zamalo.[/quote] Ja tu nawet tego dobrego serduszka nie widzę :cool1: Widzę tylko narcyzm, egzaltację i chęć popisania się przed innymi, "jaka to ja jestem dobra dla zwierzątek". Że już nie wspomnę o kompletnym braku wychowania i opieki ze strony matki - co jest tu największym problemem. Można być głupim, ale dobrym, a niestety w przypadku Kamci prawdziwa jest tylko ta pierwsza cecha :cool1:
 18. [quote name='Lemoniada']No cóż, nie musimy się już martwić, że pies będzie u Kamci, ponieważ wróci do schroniska... Dostałam przed chwilą telefon od jej mamy. Półtoraroczna córeczka przewróciła się niechcący na psa, a pies chciał ją ugryźć. [/quote] Nie dziwi nic..... :shake: Tak musiało się skończyć. Oczywiście winien pies, bo się bronił przed upadającym na niego ciężarem! :angryy: Kamcia, po kiego diabła, brałaś go do domu?! :angryy: Dziewczyny, dlaczego na to pozwoliłyście?! Co jeszcze przydarzy się Ajkowi w domu Kamci, zanim zostanie stamtąd zabrany?! Nie umiałaś go upilnować nawet przez pół dnia?! Tylko psa szkoda :shake: Kamciu, zmień tytuł wątku na "Dzięki mnie Ajek tuła się po świecie!" Koniecznie z emotką :multi: :cool1: Czy nie byłoby lepiej, żeby on jednak teraz trafił do swoich poprzednich właścicieli, a nie do schroniska?
 19. A wystarczyłoby, żeby lavinia napisała parę słów wyjaśnienia, jeśli ma czyste sumienie - i nie byłoby sprawy, która zresztą już powoli zaczyna się rozmywać i zbaczać na boczne tory :roll:
 20. Cudownie, że Ajek się odnalazł :multi:, ale to: [quote name='Lemoniada'] Czyli wszystko tak jak napisała zasadzkas, tyle że pies nie jest teraz u tamtych a u Kamci w domu. [/quote] jest bardzo niepokojące... :shake: Czy piesek nie mógł zostać u swoich właścicieli, dopóki nie znalazłby się dla niego stały dom? Chyba wszędzie byłby bezpieczniejszy niż u Kamci :roll: Oby znowu się nie "zgubił"....
 21. Fantastycznie!!! :multi::multi::multi: Dziewczyny, a tamci ludzie, którzy kiedyś byli skłonni przygarnąć Ajka, nadal podtrzymują swoją ofertę?
 22. [quote name='Lemoniada']Dzwoniłam do Kingi, idę jutro obejrzeć Gryzka, bo nie uwierzę póki go nie zobaczę!!:placz:[/quote] Z niecierpliwością czekam na wyniki tego spotkania....
 23. Ciekawe, że Ajek się znalazł akurat nazajutrz po wizycie Lemoniady u mamy Kamci :diabloti: Cudowny zbieg okoliczności? Dopóki tej wersji nie potwierdzi któraś ze skierniewickich dziewczyn, słowa Kamci lepiej traktować jako kolejną chorą konfabulację :diabloti:
 24. [quote name='Kamcia_14']Ajek się znalazł !!!! Wrócił do ludzi u których się wychowywał , baaaaaardzo biedni ludzie ! Zaraz po niego idę na rawską . Podobno jest u nic od półtora tygodnia . Czyli prawdopodobnie uciekł od razu tam .[/quote] Nie uwierzę, jeśli nie potwierdzi tego Lemoniada lub zasadzkas :razz: A jeśli to prawda, to zostaw go w spokoju :cool1:
×
×
 • Create New...