Jump to content
Dogomania

lewkonia

Members
 • Content Count

  1,557
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About lewkonia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łódź - Mileszki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [url=http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc]YouTube - W nadziei... - Historia schroniska dla zwierząt[/url]
 2. [url=http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc]YouTube - W nadziei... - Historia schroniska dla zwierząt[/url] Coś link z brightlion nie działa :(
 3. Ziarenko zostało bardzo delikatnie zasiane. Nie chcę naciskać, bo to odbiera jakąkolwiek powagę takiej propozycji, w sytuacji, gdy w domu wszyscy opłakują odejście psa. Dajmy czas tej rodzinie na świadome podjęcie decyzji o możliwości przyjęcia pod swój dach następnego psa. Moim zdaniem, nie ma potrzeby żeby "rezerwować" Zojkę. Jeśli znajdzie sie dla niej dom od zaraz, to nie ma sprawy. Jeśli ta rodzina oswoi się z myślą o nowym psie później - to na dogo znajdziemy innego, wspaniałego kandydata, lub kandydatkę.
 4. Spokojnie, spokojnie - lepiej dać więcej czasu do namysłu, niż żeby doszło do nieudanej adopcji. Taką decyzję muszą podjąć jednogłośnie wszyscy domownicy. Poprzedni pies odszedł w tym tygodniu, dajmy im przeboleć tę stratę. Nie można zbyt nachalnie "wmawiać" Zojki. Decyzję podejmują potencjalni właściciele. Muszą być przy tym całkowicie pewni swojej decyzji. My - dogomaniacy - dobrze wiemy jak boli odejście ukochanego psa.
 5. lewkonia

  Łódź- mała Sunia szuka domu !!! ma dom

  Po obfoceniu może allegro zadziała?
 6. :oops:Jak ja dawno u Sarenki nie byłam:oops: Nie przypuszczałam, że Sarna wciąż tkwi u KarOli - taka zjawiskowa piękność?
 7. [B]Reksio w domu[/B] - to jest właśnie to, czego Ci życzę najbardziej na nadchodzące Święta. Oby mógł w Wigilijną Noc opowiedzieć Ci, co się dzialo podczas jego nieobecności i dlaczego nie mógł trafić do domu.
 8. [quote name='PATIszon']To widocznie jeszcze malo widzialas. Ja widzialam niejednokrotnie badne najaranych psow, ktore z braku laku kopulowaly na czym sie da (bo suka chcilowo byla zajeta przez innego)...[/quote] Zechcij jednak zwrócić uwagę, że [COLOR=red][B]tylko ty[/B][/COLOR][COLOR=black] dostrzegłaś na tym filmie akt kopulacji. [/COLOR]
 9. [url=http://www.maxior.pl/film/117518/Pies_bohater]Maxior :: Pies - bohater[/url] Wielu ludzi nie byłoby w stanie do takiego poświęcenia. I kto tu jest mądrzejszy? Kto ma więcej emapatii? Kto jest prawdziwym przyjacielem?
 10. Czarusiu - przepraszam, że nie zaglądałam.
 11. No i jaki potwór ze mnie:angryy: nie zaglądam do Draki. Buniu - sorry - mam urwanie głowy i na dogo nie mam kiedy wpaść. PAMIĘTAM
 12. Stadko się zmniejszyło :-(. Rudzielec - Staruszek zwany Uchatkiem odszedł:-( ____________________________________________ Beagliczka - Circa to sunia mojej przyjaciółki. U mnie obecnie dwie ONkowe sunie - Figa - 8 lat i Bajka - 7 lat.
 13. lewkonia

  Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35

  [url=http://www.jogli.com/#item/song?artist=Baha+Men&song=Who+Let+the+Dogs+Out]Jogli[/url] Oprócz klipu można zapoznać się z tekstem... psi na pewno :evil_lol:
 14. Dogo nie działało, ale to nie powód, żeby nikt nie zajrzał do Draki. Nikt nie znajdzie domku dla szczeniaczka???
 15. [quote name='kiwi']moja sunia pije bardziej jak ten operator :D mam wrazenie ze sie utopi zaraz :)[/quote] Operator to prawdziwy bohater;-). Nie zapytał wcześniej psa, że picie wody w ten sposób grozi całkowitym zalaniem nosa.
×