Jump to content
Dogomania

bądź odpowiedzialnym właścicielem-sterylizuj


nefre

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że Wasze działania w kierunku emisji tego filmu przyniosą jakieś skutki..

...ja oglądając go po prostu wylewałam strumienie łez..

A właśnie przeczytałam w opisie jednej "znajomej" na gg : "oddam w dobre ręde 3 suczki i 5 piesków.Mam lablador, ojciec NN"..

Trzeba rozpowszechniać problem bezdomności, a film pewnie trafiłby w sedno..

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzień Dobry! Jestem jedną z użytkowniczek forum o psach [url]www.dogomania.pl[/url] . Wspólnie z forumowiczami walczymy o poprawę losu naszych braci mniejszych. Posiadanie psa stało się w ostatnich czasach bardzo modne. Doprowadziło to do nagminnego rozmnażania zwierząt. Największym problemem dzisiejszych czasów są niekontrolowane narodziny psów bez rodowodów w pseudohodowlach jak i zwykłych kundelków. Ludzie niepotrzebnie rozmnażający zwierzęta często robią to z niewiedzy - mysla, że robią to dla ich dobra bo przecież każde zwierze musi się spełnić jako rodzic, ale tak nie jest. Zwierzęta nie podchodzą emocjonalnie do rodzicielstwa dla nich jest to tylko instynkt. Dlatego należy uswiadamiać ludzi. W zwiazku z tym zwracam się z ogromną prośbą do Telewizji POLSAT o pomoc w rozpowszechnieniu krótkiego filmiku dotyczącego losu zwierząt w schroniskach i sterylizacji. Może można by wyemitować taki filmik podczas przerwy na reklamy chociaż raz w tygodniu, albo pokazać w wydarzeniach lub innym programie informacyjnym. Telewizja ma dużą siłe przebicia. O sterylizacji powinno się mówić, bo to my ludzie jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT='Times New Roman']Filmik o którym wspomniałam jest na tej stronie [url]http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx[/url] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

O własnie gucio ,a twoje psy są już posterylizacji i kastracji????Czy dalej bedziesz puszczac bajeczki ,ze ktoś ci tosię ukradł????

To tak z ciekawości ,bo nim sie zajmnie akcją sterylizacji powinno się zacząc od swoich psów tak bynajmniej uważam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...