Jump to content
Dogomania

oktawia6

Members
 • Posts

  12460
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About oktawia6

 • Birthday 10/04/1975

Converted

 • Location
  okolice Płocka
 • Interests
  Psy i małpy, przyroda

Recent Profile Visitors

2531 profile views

oktawia6's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputation

 1. Dotarłam i tu Kochan się w Asherku od początku, Sylwia Ty Wiesz...nie wiedziałam, że jesteś na dogo, zawsze w moim sercu Asher no i Ty, moje Albinosy świnka Albinka S.P. I Fazusia od 4 lat szczerze pozdrawiają
 2. Lusia odeszła po ciężkiej chorobie Cushinga, od kilku lat walczyła z chorobą, brała Vetoryl, straciła całkowicie wzrok (jedno oko utraciła całkiem wrzód pękł i nic nie zostało, pod opieką dr Garncarza) Do tego dostawała codziennie insulinę na współistniejącą cukrzycę, odpowiednia dieta do tego.Dostała na koniec wylewu, ciężkie sprawy....miała cudowną opiekę przez te 10 lat, była kochana. Została skremowana. Lusiu śpij w spokoju.
 3. 6 lat minęło na wiosze, na łańcuchu na pewno na wsiach takie psy są na lańuchach mieszkam 7 lat na wsi więc wiem jak jest i nie wybiórczo ewentualnie w malutkim kojcu bo na większy szkoda kasy i miejsca.
 4. Spij spokojnie kochany Alesiu, będę Cię zawsze pamiętała, jesteś z moim Grysiuniem, królewną Liszką, Dudusiem I, Dudusiem II, Dziamelką, Albisiem, Igorem, Dyziuniem, Grosikiem, Viktorią,Pirciem, uważaj tylko na Igora i Viktorię ale one chyba tam są pilnowane przez specjalnych straźników anielskich co by bójek nie byo zresztą się super dogadasz. 

  12249901_10200930929071839_2693107958789012056_n.jpg

 5. Moja kochana królowa Liszka nie chodzi - ma porażenie kręgosłupa, od 3 lat ma zwyrodnienie stawu barkowo łokciowego, okresowo co 4 miesiące dostawała zastrzyki bo chodzenie sprawiało jej dyskomfort i bolesnośc tym razem nastąpił praktycznie brak czucia w kręgosłupie - ucisk, wykonano RTG, łapki nie są spraraliżowane - to kręgosłup, do tego ogromny ból, nie ma mowy o tym by się podniosła nawet podniesienie jej na ręce wiąże się ryzykiem bo przemieści się całkowicie dysk, pomagam jej robic kupę, dostale Carboxylazę, Nivalin, Metacam - jeśli do 2 tygodni się nie podniesie - nie mówię teraz nic....źle to widzę, jeszcze wczoraj resztką sił rano zrobiła siusiu i przewróciła się, ból sprawia jej nawet zmiana pozycji - nie może leżec stale jak śledź, poję ją ze strzykawki, nie jest w stanie podejśc do miseczki, czeszę i drapię - by byc może schyłek naszego życia był zniośniejszy. To nie tak miało byc....nie zakładałam nigdy takiej sytuacji....
 6. :tree1: :tree1: Z okazji świąt życzę Bułcikowi dużo zdrowia i wlele lat w szczęściu !!!! :tree1: :tree1:
 7. [URL="http://www.tinypic.pl/ydiqampwfo1h"][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/ydiqampwfo1h_t.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.tinypic.pl/0unsqtq1tv4g"][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/0unsqtq1tv4g_t.jpg[/IMG][/URL] oraz z moim najkochańszym Grysiem, moja największa miłośc, który jest w niebie od 10 marca 2014 [*] [URL=http://www.tinypic.pl/sh8upnq3qn91][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/sh8upnq3qn91_t.jpg[/IMG][/URL] jeszcze takie wspólne zdjęcie z królewną, z ub. jesienio/zimy [URL=http://www.tinypic.pl/9nxqb7j75gnx][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/9nxqb7j75gnx_t.jpg[/IMG][/URL]
 8. [COLOR=#800080][SIZE=4][B]15-tego minęło 7 ROCZNICA !!! MOJA KRÓLEWNA I JA 7 LAT! [/B][/SIZE][/COLOR][URL=http://www.tinypic.pl/f3gwzowaty4h][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/f3gwzowaty4h_t.jpg[/IMG][/URL] borykamy się ze zwyrodnieniem stawów barkowo-łokciowych, na stałe na Gelacan Forte, średnio co 3 miesiące na serii zastrzyków (od około 2 lat-musiałabym sprawdzic, dokładnie czy nie 3)
 9. [quote name='BIANKA1'] Mały ma dom tymczasowy u jednego z inspektorów TOZu . Dziękuję . [/QUOTE] Bianka jak coś tak alarmującego to pisz SMS-a masz moją komórkę, bo z netem przepływ info trwa dłużej. Czips jest śliczny
 10. Fundacja NERO bierze udział w konkursie krakvet, będziemy potrzebowali pomocy w głosowaniu (start 16.07)

  6lpdn0i.jpg

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/254108-krakvet-Fundacja-nero-prosi-o-g%C5%82osy-start-g%C5%82osowania-16-07

 11. P.S. doczytałam, że Koci się nie wycofał tylko chodzi o właścicieli - trzeba umiec z wiochą gadac: postawic dobrą flachę i czekolady dla bachorów jak mają, dodac można -niech się cieszą, że to dostali- bo za gnębienie psa to mogą dostac większy podatek śmieciowy i zwiększenie podatku gruntowego - na żadne emocje ani rozmowy intelektualno emocjonalne nie liczcie bo na kopach was wyrzucą i obśmieją w komplecie.
 12. [quote name='AlfaLS'] Rozumiem, że sytuacja psiaka dalej bez zmian? Tzn. nie wzięłi go do domu tylko dalej przy tej klatce? Może znajoma coś wymyśli, bardzo trzymam kciuki za to ... [/QUOTE] Sporadycznie jestem na dogomanii - regularnie na FB - jakby co to jako Liszka Sopocka. Koci Świat się deklarował z pomocą - nie rozumiem co się stało, że nic z tego nie wyszło? Dlaczego ktoś się dziwi, że on nie jest w domu? psy na wiosze jak niepotrzebne do powieszenie albo siekiera albo odstawiany by zdychał sobie wolniej.
×
×
 • Create New...