Jump to content
Dogomania

Greven

Members
 • Content Count

  7,282
 • Joined

 • Last visited

About Greven

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.proequo.pl

Converted

 • Location
  zachód

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zapraszam najserdeczniej na BAZARKi NA DT U IWONIAM:

  UBRANIA BUTY TOREBKI PORTFELE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858

  DROBIAZGI, BIZU, MISZ-MASZ, STAROCIE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093

  KSIAZKI I ZABAWKI

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859

  dziekuje i pozdrawiam

 2. Greven, jeśli Baster został uśpiony, dopełnij formalności i zamknij wątek/zmień tytuł.

 3. Niestety nic dobrego. Po 2 latach wrócił z adopcji, ponieważ opiekun rzekomo ma pracę poza miejscem zamieszkania. Pies wrócił chudy, z problemami skórnymi i na dodatek przejawia agresję. Z powodu agresji miał być poddany eutanazji, bo podobno nie ma kto się nim opiekować pod nieobecność opiekuna, rodzina i znajomi się go boją. Podczas spaceru raz dość ostro postawił mnie pod ścianą, dobrze że miał kaganiec.
 4. Greven

  Uważajcie wszyscy....

  [quote name='pa-ttti']Greven, a Ty czemu nie odpowiedziałaś na moje pytanie odnośnie dzielenia kotów na te lepsze, domowe, i gorsze, podwórkowe? chciałam zauważyć że Ty też pozwalasz ginąć kotom na ulicy, jeśli tak na to patrzeć, pozwalając im swobodnie żyć poza domem. no chyba że nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi, a te koty które dokarmiasz, również przygarniasz. jeśli tak,zwracam honor.[/QUOTE] Jeśli nie odpowiedziałam, to widocznie nie zauważyłam, że gdzieś je zadałaś. Nie popadajmy w skrajności typu: chcesz psa, to idź do schroniska. Jak czasem czytam opisy psów ze schronu, albo słucham entuzjastycznych pisków wolontariuszek, to mi się włos jeży - weź psiaczka ze schroniska, to będziesz mieć przyjaciela na lata, kundelki są najzdrowsze, pies ze schroniska nigdy cię nie ugryzie, kocha dzieci, kundelka nie trzeba tresować on sam z siebie wszystko umie, schroniskowiec jest najwierniejszy... itd. itp. A ludzie pełni dobrych chęci idą i biorą... a potem są dramaty. Czy zakup psa, czy adopcja ze schronu - Z GŁOWĄ, WSZYSTKO Z GŁOWĄ. DLA DOBRA LUDZI I DLA DOBRA ZWIERZĄT.
 5. FASOLKA prosi o dom [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz159.jpg[/IMG] [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz161-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz162.jpg[/IMG] [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz166-1.jpg[/IMG]
 6. No właśnie... Myślę, że ta rasowość przeważyła nawet nad paskudnym charakterem. Bruno po południu pojechał do nowego domu. Będzie miał do towarzystwa 6 letnią Perłę (pies) i 4 letnią Martynę (dziecko). Obie podobno nie do zamęczenia :diabloti:
 7. Greven

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  [quote name='Shiny']Mam małego CAVALIERA ( wiadomo przylepy niesamowite) ostatnio na spacerku spodkaliśmy Panią (Paniusie z biednym Yorkiem) . Mój Fidż był ze smyczy spuszczony i oczywiście kiedy widzi człowieka to biegnie do niego na oślep i skacze po nogach.... Oczywiście Panią widział z daleka i kiedy chciałam małego wziąc na smycz ten już był w połowie drogi do Pani.... podbiegł i oczywiście brudnymi małymi łapkami pobródził białe spodnie {Paniusi z Yorkiem która wszczeła alarm żebym to BYDLE zabrała ( bydle ma 4 miesiące i sięga do połowy łydki ) ... "Bydle" zabrałam i przeprosiłam po czym odwróciłam się i idę dalej ... Słyszę za plecami parę obelg na siebie i małego... Odwróciłam się i powiedziałam że JUŻ PRZEPROSIŁAM ale to Pani nie wystarczyło usiadła na ławce puściła Yorka który narobił swoim piskliwym szczekaniem tyle rabanu że całe śródmieście napewno wstało na nogi co gorsza podbiegł sryl do mjego fidża i zaczął podgryzać mu łapy:/ Wzięłam pierdołe i odniosłam Paniusi ... Czy w dzisiejszych czasach słowo PRZEPRASZAM JUŻ NIC NIE ZNACZY???[/QUOTE] Mnie by przepraszam nie wystarczyło, jakby mi czyjś pies - radośnie biegający luzem, mimo że nie odwołalny - upaprał spodnie. Przespacerowałabym się do Twoich rodziców i poprosiła o zwrot pieniędzy za czyszczenie ubrania.
 8. Jutro BRUNO wyrusza do nowego domu do Poznania :loveu:
 9. [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz017-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz018-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz020-2.jpg[/IMG]
 10. A potem trzeba było pomiziać i dać naostrzyć igły, żeby znowu poszedł spać :diabloti: [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz006.jpg[/IMG] [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz008-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i377/corkapersja/Obraz009-4.jpg[/IMG]
 11. Greven

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  HelloKally, rozpisz właścicielom Zuzi grafik wypuszczania Zuzi :lol:
 12. Witam :) Zaraz będą fotki z dziś.
 13. Greven

  Najlepsza klatka

  [quote name='Paulix']psa należy nauczyć zostawać w klatce, ewentualnie dać mu jakiś gryzak. [/quote] Kurde, że też na to nie wpadłam. Wsadziłam szczeniaka do środka na kopach i zostawiłam tam na kilka miesięcy, aż zrobił się za duży i musiałam kupić nową klatkę. I chyba faktycznie zapomniałam o gryzaku. Dobrze, że miał plastikową podłogę do zeżarcia :loveu: [quote name='Paulix']Mnie dodatkowo nie przekonuje fakt, że kiedy jest chłodna blacha jest lodowata, kiedy jest gorąco, wręcz parzy...[/QUOTE] Ty niczym nie przykrywasz podłogi? No wiesz, materac, mata, koce...?
×