Jump to content
Dogomania

Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.


Recommended Posts

5 minut temu, agat21 napisał:

Trzymajcie kciuki za pozytywne wrażenia z wizyty :)

                                                                                        2012494222_kciuki1.jpg.de0dd65859924261724be1415d660b39.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo :) Właśnie wróciłam do domu. Państwo bardzo fajni, serdeczni, otwarci. Wydają się być rozsądni i zorientowani w psiej tematyce całkiem nieźle. Gadaliśmy godzinę. Tymczasowali już 2 psiaki po przejściach, są wrażliwi na potrzeby psiaków. Mają znajomą behawiorystkę. Nie jestem w stanie teraz tu wszystkiego napisać, napiszę krótko: myślę, że Tofik będzie z nimi szczęśliwy :) W sobotę chcą po niego jechać :)

  • Like 5
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Po adopcji Tofika jesteśmy umówieni na wspólny spacer :) 

Są gotowi na wszelkie problemy, jakie mogą się pojawić. Dadzą Tofikowi czas, cierpliwość i opiekę. Wiedzą, że to tak, jak z człowiekiem zagubionym w nowej nieznanej sytuacji. 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Wiadomo :) Właśnie wCudownie:)róciłam do domu. Państwo bardzo fajni, serdeczni, otwarci. Wydają się być rozsądni i zorientowani w psiej tematyce całkiem nieźle. Gadaliśmy godzinę. Tymczasowali już 2 psiaki po przejściach, są wrażliwi na potrzeby psiaków. Mają znajomą behawiorystkę. Nie jestem w stanie teraz tu wszystkiego napisać, napiszę krótko: myślę, że Tofik będzie z nimi szczęśliwy :) W sobotę chcą po niego jechać :)

Cudnie:)

Link to comment
Share on other sites

Na wakacje Tofik albo pojedzie z nimi, albo zostanie z rodzicami w domu z ogrodem. 

Będzie miał długie spacery, żeby się wyszaleć, jeśli źle zareaguje na inne psy na osiedlu będą konsultacje z behawiorystką i kurs w pobliskiej szkole dla psów :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj kochany "sąsiedzie". Mam nadzieję, że wreszcie będziesz szczęśliwy i spokojny.

Bardzo by mu się to przydało :)

A jak bliskie będzie to sąsiedztwo, jeśli będzie ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...