Jump to content
Dogomania

Dusia-Duszka

Members
 • Posts

  2871
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Dusia-Duszka

 1. Wzrok Suvi nie ma tu znaczenia. Węch jest najważniejszy. Pies jest jednym, wielkim nosem :))) Nie podejdzie do źle kojarzonego zapachu. A Twoja niska pozycja mogła jej dodać odwagi.
 2. Taki FAJERWERK dla każdego, kto bezmyślnością krzywdzi zwierzęta! received_1050201829152216.mp4
 3. Świetne stado :))) Tu w 1/3 filmiku wyraźnie widać jak psy naprawdę mają na imię :))) Synchronicznie odwracają się na "Moje Kochane".
 4. Ja jestem behawiorystą... ale od ludzi. Behawioralna analiza zachowań jest taka sama w każdym gatunku. I tu jeden podstawowy błąd widzę z opisu sytuacji. Nie wpuszcza się "nowego" do stada na terenie stada! Psy bytujące powinny być zamknięte. Nowy wpuszczony samotnie, zwiedza, znaczy teren. Jak się wyciszy i rozluźni, to wprowadza się członków stada od najłagodniejszego. Naszą Duśkę z psem, który ma wejść do naszego domu, zawsze zapoznaję na neutralnym terenie. Wychodzę spotkać gości i jest kawałek wspólnego spaceru. Inaczej nie posiedzielibyśmy spokojnie w domu z terierskim zacięciem Duśki.
 5. My byliśmy pierwszym telefonem o Dusię :) Oglądałam wtedy zdjęcia szorściaków prawie do rana. I nawet se budzik nastawiłam, żeby nam jej nikt nie podebrał.
 6. Mam filmik z mojego sprzątania zabawek ale nie wiem, jak się tu filmy wstawia?
 7. Bo jestem terier, mam szybkie reakcje i instynkt łowcy ;)))
 8. Sterylizacja samca :) Tymczasowo może pomóc naturalny olejek z szałwii, tymianku lub mięty. Kropelka roztarta w okolicy nasady ogona na grzbiecie suni i na głowie między uszami. Tak żeby raczej nie lizała tego. Sunia z pewnością sieje jeszcze zapachy, a poza tym rana po sterylizacji to też kuszący psa zapach organiczny.
 9. A ja byłam pewna, że jak JamniczaRodzina zobaczy te podkolanówki to je kupi :) dla samego kupienia.
 10. Nooo dogosiostry jak nic :))) p.s. Poker: I'm the first :))) kupiłam u Ciebie skarpetki na grubcię i Oreo.
 11. Czyli w tych nordyckich chłodach bogatą szatę Czetuchna prezentuje :) A wiesz, że się przymierzaliśmy na rodzinę ślicznoty? Ale dzięki Tobie trafiła cudownie. A Duśka jest naszym darem losu :) Takie dogosiorki :)))
×
×
 • Create New...