Jump to content
Dogomania

Dusia-Duszka

Members
 • Posts

  2909
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Dusia-Duszka

 1. Tak. Wszystkie inteligentne, szybkie, szorstkie, szczeciniaste szczotki.
 2. Jabłkowe sucharki są przepychota - Dziękujemy.
 3. Poproszę suszone jabłka 15 porcji.
 4. Po tylu latach spędzonych z psami to chyba na PSYchologię :)))
 5. Ten nowy dogo Dyzio ma Florkowe umaszczenie :) tyle, że szorściakowe. Taki "piesek z dwóch piesków" - główka trikolor, reszta pieska łaciata :)
 6. Pilnujemy stada razem z moją koleżaną Panią Kiciulą, która jest już prawie pełnoletnia i zna się na życiu z człowiekami lepiej niż ja 🐱 🐺
 7. Kilka lat jestem na bezmięsie. I dobrze mi z tym wobec siebie. Któregoś roku doszłam do wniosku, że nie mogę zjadać tego, czego sumienie nie pozwala mi zabić. Bo taka niestety jest droga do spożywania mięsa. A ja nie chcę mieć w tym żadnego udziału.
 8. Szkoda, że piękny czas wakacji już minął... Pańcia mówi na mnie "Ty świetny pływaku mój" - to chyba dobrze? Noszę jej kijka z wody. Bo rzuci i się patrzy i "szukaj, szukaj", to ja szukam, bo lubię :) Czasem śpię sama, bo już dorosła jestem. Ale te moje człowieki to jednak muszę pilnować, żeby się nie ruszali, jak nie trzeba się ruszać :)
 9. Poproszę jeszcze: 76a/ pierwiosnek fiolet 3szt. A jeśli zeszły, to to co zostało.
 10. Poproszę: 54d/ przetacznik niebieski 1szt., 57a/ hibiskus fiolet 2 szt., 62b/ szczypiorek 2 kępki, 72/ trytoma groniasta 1szt.
 11. Koniecznie konsultacja u drugiego weterynarza. Jeśli operacja okaże się konieczna dopytaj o narkozę wziewną. Mniej obciąża organizm.
 12. Co do konstrukcji pasów do noszenia psiaczka z bezwładem tyłu zupełnie się nie znam. Nie wiem, jak i co uciskać może. Ale miałam w rodzinie staruszka jamnika z tym problemem i słabym serduszkiem. Opiekunka dostosowała mu idealnie szeroki szal wycinając otwory na tylne i przednie łapki, tak jak w psich ubrankach zapinanych na grzbiecie. Z wolnych końców szala wyprofilowała uchwyty. Dla Wentyla było to rozwiązanie transportowe na stałe. Tutaj może przyda się jako tymczasowe?
×
×
 • Create New...