Jump to content
Dogomania

Dusia-Duszka

Members
 • Content Count

  2,739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dusia-Duszka last won the day on March 28 2019

Dusia-Duszka had the most liked content!

Community Reputation

1,148 Excellent

About Dusia-Duszka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,931 profile views
 1. Gratuluję Tycjanie powrotu do figury :) Poker jeśli dostosowałaś posiłki do pożądanej wagi psa, to po jej osiągnięciu, Tycjana przestanie tracić na masie. Właściwa ilość pożywienia pozwoli utrzymać stałą masę. Tylko nie można odpuszczać. Nie reagujcie na żebraczy wzrok i minę "pies słaby, biedny, głodny".
 2. Nieee. Całe towarzystwo się kumpluje :) Pierwsze zdjęcie zrobiłam samych kotów. Ale za chwilkę Duśka się dosiadła. I powstała ta dekoracja.
 3. Dirofilarie osadzają się w ciele tworząc grudki, guzy. Czy ta rana nie wynika z tego?
 4. Cieszę się, że Tycjana zakończyła już leczenie ortopedyczne. I super, że tym razem nie było komplikacji po anestezji. Ona jest urocza. I te pozy w poczekalni takie pokorne "bez uszu".
 5. Puszki to najczęściej animonda GranCarno. A gotowane to 1/3mięso różne + 1/3ryż lub makaron + 1/3warzywa zmiennie mieszane: włoszczyzna (bez cebulowych i kapustnych!), burak, cukinia, szpinak, co podleci po troszeczku. Czasem proporcje przesuwam 1/2 mięsa + 1/2 reszty. Gotuję garnek. Mrożę porcyjki. Ale dziennej racji do ~220g trzymamy się zawsze. Kolacja jest zmniejszona jeśli dużo smaczków było w ciągu dnia (nauka, goście, sępienie przy stole u Pańcia, bo u mnie nie podejmuje próby :)))
 6. Poker sprawdź metodę: jedzenie dziennie ~3% należnej masy ciała psa - dla karmy gotowanej lub mokrej dobrej jakości. Dusieńka żeby utrzymać 7,5 kg, dostaje 200g głównego posiłku i 2 małe przegryzki dziennie! I to wszystko. Jeśli więcej smaczków, to mniej głównego. Od 4 lat trzyma wagę 7,200-7,500 Nie bój się tłuszczu i białka. Najbardziej tuczą węglowodany.
 7. Na filmiku są momenty, kiedy ma prawidłową naprzemianstronną pracę tylnych łap. Niesamowite! Cudowne! Łzy wzruszenia.
×
×
 • Create New...