Jump to content
Dogomania

Dusia-Duszka

Members
 • Content Count

  2,067
 • Joined

 • Last visited

About Dusia-Duszka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,063 profile views
 1. Dusia-Duszka

  Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)

  A czasem tak. Szczególnie po wybieganiu.
 2. Jeżu kolczasty! Jak to się dobrze czyta :) Gratuluję obserwacji i pomysłowości DT-Karmelki!
 3. Dusia-Duszka

  Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)

  A tak wyglądają leniwe godziny :)
 4. No właśnie. Za dużo tego! Napięciowy ból głowy Cię nie opuści, dopóki nie odrzucisz w głowie "muszę" na rzecz "chcę" :))) A tak naprawdę, to musisz jedynie słuchać swego organizmu: oddychać, ruszać się, spać, realizować potrzeby fizjologiczne. Jeśli nikogo wokół siebie nie krzywdzisz swoim postępowaniem, to naprawdę jesteś WYSTARCZAJĄCO DOBRA, nie musisz być NAJLEPSZA, bo to droga bez wyznaczonego pułapu i celu. I nie musisz być idealna, bo to nudne i nieludzkie :))) Jeśli im zależy właśnie na Pikusiu, to przyjdą w innym terminie. Pozdrówki i powodzenia na szkoleniu. Chyba CHCESZ mieć korzyści z jego odbycia i pchnięcia tego egzaminu? :)))))
 5. Spokojnie. Nic na siłę. Myślę, że od kiedy są u Ciebie, to im się naprawdę nigdzie nie spieszy :))) Dajmy im wyprzystojnieć na mleku, wreszcie sytej Maminki.
 6. Taka Ava. Takie dziecko. https://www.fotosik.pl/zdjecie/ce1e6edf86dae512 Sunia odwiedza Kanye w jej klatce.
 7. Przyznam, że te maleńkie uratowane życia dają pociechę wśród dogo wątków, na których potworne żniwa śmierci szczeniąt zbiera parwowiroza :(
 8. Maminka, Minka super! Zostawiłabym imię. Takie imiona z pierwszego skojarzenia w kontakcie z psem są najlepsze. No chyba, że charakterek wyjdzie :) A szczeniorki można rzeczywiście drzewnie ponazywać.
 9. A Ty poobserwuj jak dzieci reagują na psa :) Czy są stawiane granice? Czy pies ma być zabawką i spełniać oczekiwania? Czy pies ma dawany wybór w kontaktach? Czy jest ciągłe: zobacz jaki piesio, pogłaszcz piesia, piesio nie gryzie, piesio jest grzeczny.
 10. Mam nadzieję, że iskierkom będzie się poprawiać stan zdrowia i zaczną jeść z właściwą szczeniakom radością.
 11. Jakie to są fajne focisze. Takie z uchwyconymi emocjami, dynamiczne. Radosne piesy w akcji :)))
×