Jump to content
Dogomania

Dusia-Duszka

Members
 • Content Count

  2,418
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dusia-Duszka last won the day on March 28

Dusia-Duszka had the most liked content!

About Dusia-Duszka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,507 profile views
 1. Pokerku jest tam na fb. Wstawiła osoba Danuta Kubiak w poście z 29 listopada.
 2. Jak to dobrze, kiedy taki psiaczek-dziwaczek, niespełniający "oczekiwań" przeciętnego człowieka, trafia na kogoś, kto go szanuje takim jaki jest, akceptuję, kocha i daje szansę na wszystko, co najlepsze i możliwe do osiągnięcia w życiu tego stworzenia. Poczytałam od początku. Szkoda, że poginęły zdjęcia. Czas u Was, to bardzo dobry czas w życiu Zulki :)))
 3. Badanie krwi tego nie wykaże. Braki są najprawdopodobniej we florze jelitowej. Mojej suce pomagało regularne podawanie Rumen tabs. A jako smaczki ze 3 razy w tygodniu kawałek "smrodka", czyli ciemne żwacze wołowe lub suszone jelita. Daję jej też 1-2 razy w tygodniu po 2 łyżki jogurtu naturalnego, tylko nie zimnego.
 4. Ludzie mają czasem w głowie "gniazdo szerszeni"! Może kobieta myśli, że adoptujący płacą za szczenięta i z tego powodu chce zobaczyć umowy?!? Tylko w żadnym razie nie daj jej do ręki oryginałów.
 5. Sunia pokazuje zachowaniem i pozycją ciała chęć zabawy. Jeśli kot zastygnie w bezruchu, nic się nie stanie. Może pogonić kota, jak ten zacznie uciekać. Dla psa, to znak rozpoczęcia zabawy w ganiankę. Jeśli była hamowana w stosunku do kur to raczej nie wystąpi agresja.
 6. Mam moją łączkę. Śliczna. Jak dodamy oprawę, zrobię fotkę.
×
×
 • Create New...