Jump to content
Dogomania

Dusia-Duszka

Members
 • Content Count

  2,378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dusia-Duszka last won the day on March 28

Dusia-Duszka had the most liked content!

About Dusia-Duszka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,424 profile views
 1. Tak sobie pacze. Poczekam na opisy. Zresztą na wszystkie Twoje bazarki pacze. Tylko ostatnio mniej kupuję, bo Pańcia rehabilituje bark już od roku i w każdym tygodniu wizyta prywatna jest.
 2. Cześć Poker, właśnie przeglądam tworzony przez Ciebie odzieżowy :)
 3. Tak. Wszystko w najlepszym porządku. Nagrzewanie żelowym okładem i wcierki Amolu z masażem pomogły. Wolniutko się zmniejszały, aż zniknęły prawie zupełnie.
 4. A mówiłam, że to zrównoważona suczeńka! Jak zabawa, to zabawa. Z całą psią ekipą. Gonitwy i świrowanie na całego! Jak nie ma aktywności, to wspaniale potrafi się wyciszyć :)))
 5. To chyba mirt ogrodowy. Mogą być kwiaty fiolet, róż, żółte, białe.
 6. Przecież te oczy nie są smutne! Ona ma bardzo zrównoważone, spokojne spojrzenie. Ma w sobie taką uważność skierowaną na otoczenie. I odważnie, ufnie patrzy na człowieka. Szykuje się super pies.
 7. A ja wiozę dziś do ogródka Tułacza Pstrego. https://albamar.pl/byliny/28-tulacz-pstry-chamaeleon-houttuynia-cordata-0000000000028.html
 8. Jak to mądrze natura reguluje. Bardzo często jest tak na wątkach suczek, że jak trafią w dobre warunki i poczują się bezpiecznie, to zaczyna się cieczka. Pozdrówki i wygłaski dla Myszeńki.
 9. Narada. W którą stronę by tu powędrować???
×
×
 • Create New...