Jump to content
Dogomania

Dusia-Duszka

Members
 • Content Count

  2766
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dusia-Duszka last won the day on March 28 2019

Dusia-Duszka had the most liked content!

Community Reputation

1163 Excellent

About Dusia-Duszka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

4008 profile views
 1. Jestem pod wrażeniem :) super postawa wobec świrującego strachulca. Na naszą cykorkę zawsze dobrze działa konkretną, konsekwentna postawa jej człowieków - znaczy nas :) Odpuszczenie jej raz - skutkuje wykorzystywaniem tego później. Czysta behawiorka.
 2. Nooo nie do końca :( Miś to tylko z poczciwego pyska. Na zdjęciach widać, że żebra świecą przez skórę. Dobrze, że się nim zajęły :) Dziękuję.
 3. Może to jest przyczyną "krzyku" przy dotyku i podnoszeniu. Przecież ją całe ciałko boli, wszystko tam w środku jest bardzo tkliwe. Duszka przy krwotocznym zapaleniu jelit (HGE) nie dawała się wziąć na ręce. Delikatne głaskanie obserwowała w napięciu jak jakieś zagrożenie.
 4. Jaaga wywalaj z fb osoby szczujące i jątrzące sytuację. Nie ciągnij z nimi tematu. Dawanie swojej uwagi takim osobom tylko je podkręca do aktywności. Zauważyłam obrzydliwą!!! tendencję internetowych pismaków do podbijania własnej wątpliwej wartości, wytykając innym, że nie są idealni. Sami nie mają odwagi, by podjąć się bezpośredniej pomocy (pielęgnacji, karmienia, strachu o życie podopiecznego, wąchania organicznego smrodu tkanek i sprzątanych wydalin), a u innych wyszukują, co tylko się da, by poczuć się lepiej.
 5. Oszszsz Ty, żeszszsz Ty :))))) To ja tu codziennie zaglądam z miłości czystej (czasem ubłoconej po jesiennym spacerze) ogoniastej. Aaa Ty mi tu tak!
×
×
 • Create New...