Jump to content
Dogomania

Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.


Recommended Posts

Dnia 18.04.2018 o 23:12, b-b napisał:

Trzymam kciuki za wszystkie wpadki aby nie przekreśliły kochającego domku.

 

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Pani mi napisała, że im szybciej odda Tofika, tym lepiej.

Nie ma do niego cierpliwości i jednak nie będzie się konsultowała z behawiotystą

 

Powiem Gabi,że tego się bałam, że odda i nie będzie chciała nawet włożyć minimum wysiłku aby psiaka naprostować.

Tak samo było z Bobim.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Dzięki ogromne, Katowice i ogólnie woj. śląśkie

tu jest opis

https://www.olx.pl/oferta/mlody-sliczny-radosny-toficzek-czeka-na-swoich-ludzi-CID103-IDtmCmB.html

Czekam na dołączenie do grup ;) i dodam.

A tutaj chyba opis mało aktualny?
"(...) nie hałasuje, niczego nie niszczy." - bo jednak wyszedł z niego szczekacz?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Bogduniu, ja już nie mam siły do tego wszystkiego...

Wierze Gabi. 

Ja od czasu zwrotu Bobisia mam doła.

Jeszcze w pracy kontakt z ludźmi....coraz bardziej dojrzewa we mnie chęć zmiany pracy aby w nowej nie było kontaktu z ludźmi  - klientami . Ludzie coraz mniej mają poszanowania dla drugiej osoby o zwierzętach nie wspomnę:( 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Czekam na dołączenie do grup ;) i dodam.

A tutaj chyba opis mało aktualny?
"(...) nie hałasuje, niczego nie niszczy." - bo jednak wyszedł z niego szczekacz?

Tysiu, nie hałasuje i nie niszczy, gdy zostaje sam.

Dopisz proszę, że przy człowieku "załącza" mu się szczekanie i trzeba nad tym popracować.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Wierze Gabi. 

Ja od czasu zwrotu Bobisia mam doła.

Jeszcze w pracy kontakt z ludźmi....coraz bardziej dojrzewa we mnie chęć zmiany pracy aby w nowej nie było kontaktu z ludźmi  - klientami . Ludzie coraz mniej mają poszanowania dla drugiej osoby o zwierzętach nie wspomnę:( 

Bogdusiu, na temat pracy to ja nawet nie wspomnę............ dobrze wiesz........

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja po prostu sama się pakuję na miny.

Jak nie w pracy, to na  Dogo.

 

Nie mów tak. Pomagasz i dzięki Tobie psiaki znajdują swoje domki.

Niestety nie zawsze jak się później okazuje są to TE domki.

Ludzie coraz bardziej idą na łatwiznę. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Gabrysiu to może ja pomogę i wyróżnię to ogłoszenie na m-c za 17,81zł.

Ono jest chyba wyróżnione na tydzień?

Anulko, pięknie dziękuję!!!

Tak, dzisiaj wyróżniłam na tydzień, więc jak się skończy, to się przypomnę, chyba, że wyróżnisz na inne miasto?

Ale nie wiem, czy jest sens robić ogłoszenie na dalsze miasta np. Kraków, czy Wrocław?

Póki co, to nawet nie mam gdzie Tofika umieścić.

Zdjęcia do ogłoszeń z DS

 

2.jpg

4.jpg

 

3.jpg

5.jpg

Link to comment
Share on other sites

A nie da się porozmawiać z P.Anią aby Tofik został u niej jako na DT do momentu znalezienia mu DS? Obiecując np.że będziesz go intensywnie ogłaszać.

Jeżeli masz link do ogłoszenia,które nie jest promowane to podaj.Jak nie to za tydzień wyróżnię to wyżej.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

A nie da się porozmawiać z P.Anią aby Tofik został u niej jako na DT do momentu znalezienia mu DS? Obiecując np.że będziesz go intensywnie ogłaszać.

Jeżeli masz link do ogłoszenia,które nie jest promowane to podaj.Jak nie to za tydzień wyróżnię to wyżej.

Anulko, rozmawiałam, Tofik ma parę dni, ale pani nie ukrywa, że im szybciej, tym lepiej.

Asia robiła drugie olx, poproszę, aby podmieniła zdjęcia i wrzuciła link

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są jednak nieodpowiedzialni i bez wyobraźni. Ta pani to faktycznie powinna sobie wziąć pieska z pluszu. Przecież trudno zmienić psa w dwa dni, trzeba cierpliwości i czasu. Ja wzięłam 5-letniego psa z opinią agresora, mam go już 5 lat i jeszcze u mnie nie warknął, przyjazny do ludzi i psów. Ale ja mam psy 50 lat i przede wszystkim je kocham i jakoś umiem się z nimi dogadywać.

Niestety w tej chwili mam trzy psy w tym 13-letnią staruszkę więc nie mogę wziąc tego maluszka.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Nie mów tak. Pomagasz i dzięki Tobie psiaki znajdują swoje domki.

Niestety nie zawsze jak się później okazuje są to TE domki.

Ludzie coraz bardziej idą na łatwiznę. Niestety.

 

11 minut temu, dwbem napisał:

Ludzie są jednak nieodpowiedzialni i bez wyobraźni. Ta pani to faktycznie powinna sobie wziąć pieska z pluszu. Przecież trudno zmienić psa w dwa dni, trzeba cierpliwości i czasu. Ja wzięłam 5-letniego psa z opinią agresora, mam go już 5 lat i jeszcze u mnie nie warknął, przyjazny do ludzi i psów. Ale ja mam psy 50 lat i przede wszystkim je kocham i jakoś umiem się z nimi dogadywać.

Niestety w tej chwili mam trzy psy w tym 13-letnią staruszkę więc nie mogę wziąc tego maluszka.

Wszystko się super zapowiadało, a wyszło, jak wyszło, ja zaraz dostanę załamania nerwowego.

Nie mam co z Tofikiem zrobić, a w dodatku  u Anecik jest jeszcze "moja" Pysia, o którą kompletnie nikt nie pyta.

Plus nieadopcyjna Tigra i staruszek Misio u mnie w BDT.

Pogrążyłam się totalnie, ale pretensje mogę mieć tylko do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Nie możesz mieć do siebie pretensji, przecież nie jesteś jasnowidzem i nie możesz przewidzieć jak ludzie mogą postąpić zwłaszcza jak z początku wszystko wydaje się super. Trzymaj się, może uda mu się znaleźć normalny dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Asia robiła drugie olx, poproszę, aby podmieniła zdjęcia i wrzuciła link

Gabryniu, już jestem...Zaraz podmienię zdjęcia, zweryfikuję opis i wrzucę na Wrocław i może Warszawę??

 

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Pogrążyłam się totalnie, ale pretensje mogę mieć tylko do siebie.

Gabrysiu, nie zostaniesz z tym problemem sama, na dogo jest wiele wspaniałych osób, nie zostawimy Cie w potrzebie...

W tej chwili najgorszą rzeczą jest popadanie w rozpacz i rozdrapywanie ran. Trzeba działać!!!! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oj ,oj, to się porobiło. Ale tak jest , nie da się działać bez ryzyka. Ja w sumie to rozumiem kobietę ,że ma dość szczekania Tofika na bezdurno. Szkoda tylko ,że nie chce popracować. Widocznie myślała,że to pluszak.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Asiu, super, tylko może bez tego, że szczeka na samochody i ptaki, bo tego nie robi.

Szczeka niestety w domu, gdy jest przy pani.

Jak zostaje sam jest grzeczny i cichutki

Niestety nie przepada za innymi psami i dopóki niespotka innego psa idzie na smyczy idealnie.

Gdybyś mogła to wstaw proszę na Wrocław większość tych nowych zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Gabrysiu ja non stop siedzę na minach. Wyślę zdjęcia Tofika, koleżanka zmieści apel na Człowiek i Pies.

To jest Basiu chyba jakieś uzależnienie.

To jest jakaś strona adopcyjna?

Wyślij Basiu proszę te nowe zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...