Jump to content
Dogomania

Tycia ma dom:) / Tycia - nie mogłam jej nie zabrać, po prostu nie mogłam :(


Recommended Posts

5 godzin temu, agat21 napisał:

wysłany grosik dla Tyci

Bardzo dziekuję :)

6 minut temu, Onaa napisał:

A jak tam Tycinka  :) ?

Tycinka wraca do zdrowia, jeszcze troszkę po nocy ma taki zaschnięty wyciek z noska ale coraz go mniej, widać że antybiotyk działa, . Będzie brała go jeszcze do czwartku a potem zobaczymy, będzie konsultacja u weta. Ma bardzo duży apetyt co bardzo mnie cieszy. Terroryzuje kota Kasi, gania go i szczeka na niego a kot jest większy od niej :).

Poprosiłam Kasię o jakąś fotkę małej, jak jutro dostanę to wstawię lub może Kasia sama wstawi.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, helli napisał:

zdjecia na powietrzu jakos dziwnie u mnie sie oglada- jakby ta ich srebrna? siersc odbijala promienie? biale takie jakies siersci

pewnie zalezy od ekranu

U mnie jest tak samo. Tak jakby była mniejsza ostrość.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Tycią na kontroli - maluszka nadal kaszle i dzisiaj ma jakiś spadek formy. Wczoraj wcinała wszystko aż jej się uszka trzęsły, dzisiaj nie ma apetytu i w sumie cały czas śpi. Pobudza się tylko jak kot wchodzi do domu - wtedy Tycia dostaje siły ożywczej :-)

Temperatura w normie, płuca osłuchowo czyste ale z powodu kaszlu- mamy przedłużony antybiotyk do środy. W środę odrobaczenie i wprowadzimy maluchom probiotyk. Tycia waży 2950 g.

Za antybiotyk + tabletka na robaki zapłaciłam 17,50 zł( wspólny rachunek z Mimi na 35 zł)

IMG_1649.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...