Jump to content
Dogomania

Tycia ma dom:) / Tycia - nie mogłam jej nie zabrać, po prostu nie mogłam :(


Recommended Posts

28 minut temu, zachary napisał:

Jesoo.... jakie biedulki....Jak one trafiły do schroniska?.... Nie pojmę tego?. Ludzie lubią takie malentasy.... Czekam co powie weterynarz?...

Zawsze miałam kundlaste skrzaty. Takie małe ciałka są podatne na wychłodzenie. Jak pomyślę o warunkach w tym molochu w Radysach :(...  to łzy same napływają do oczu. Mam nadzieję, że to tylko zwykła infekcja. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zadzwonię do Kasi wieczorem, po pracy aby na spokojnie porozmawiać. Nie chcę już Kasi zamęczać, bo i tak całą noc nie spała. Mam już wieści od kiyoshi bo rozmawiała z Kasią.

Sunie były już u weta. Tycia waży 2.5 kg ale jest bardzo wychudzona, na szczęście ma apetyt. Ma niecały rok. Dostała kroplówkę, Kasia z nią siedziała cały czas. Sunie zostały odpchlone bo miały rój pcheł na sobie i są pogryzione. Wet je obejrzał, osłuchał płuca które są w porządku, serduszko także. Nosówkę raczej wykluczył. Trzeba obserwować. Sunie będą na antybiotyku, po świętach zostaną odrobaczone.

Sunie są tej samej wielkości ale Tycia waży 2.5 kg a Mi -4 kg. Więc można sobie wyobrazić jaka Tycia jest wychudzona :(.

image.png.31da7d4c6924de5a94874e3c53b24165.png

image.png.f4ab80b605e9d4885a226ad34afa0159.png

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Płakać się chce z żalu nad bidulkami. Ile one przeszły! ;( Takie chudziny.

Dobrze, że uratowane. Dwa wspaniałe istnienia uratowane.. Dzięki wspaniałym ludziom. Dobrze, że oprócz śmieci, które skazują niewinne istoty na śmierć i cierpienie są jeszcze ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Psy z Radys dodał(a) nowe zdjęcia (4) do albumu: Tycia - MA DOM.Polub stronę

27 marca o 17:41 · 
 

EDIT - TYCIA MA DOM

TYCIA - wielkości połowy kota; jest chyba najmniejszym psem, jakiego zdarzyło nam się widzieć w schronisku. I dotąd jest dla nas niewiarygodne, jakim cudem takie maleństwa tracą domy, trafiając do schroniska. Nie mówiąc o tym, że muszą być dzielne i radzić sobie w tej krainie olbrzymów, bo dla niej wszystko tutaj jest olbrzymie. Młodziutka, bardzo miła i socjalna, zachwycona widokiem ludzi, najszczęśliwsza na rękach, bo tam jest jej najbezpieczniej. Dom na wczoraj!!!
Tycia ma ok. 1 roku. W schronisku przebywa od marca 2018r.
KOJEC: III - 26
NR: 10688

Pies przebywa w Radysach.
 

 

czy to ta sama Tycia ?i ma już dom?ta adnotacja pojawiła się bodajże przedwczoraj?

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, sonia71 napisał:

Psy z Radys dodał(a) nowe zdjęcia (4) do albumu: Tycia - MA DOM.Polub stronę

27 marca o 17:41 · 
 

EDIT - TYCIA MA DOM

TYCIA - wielkości połowy kota; jest chyba najmniejszym psem, jakiego zdarzyło nam się widzieć w schronisku. I dotąd jest dla nas niewiarygodne, jakim cudem takie maleństwa tracą domy, trafiając do schroniska. Nie mówiąc o tym, że muszą być dzielne i radzić sobie w tej krainie olbrzymów, bo dla niej wszystko tutaj jest olbrzymie. Młodziutka, bardzo miła i socjalna, zachwycona widokiem ludzi, najszczęśliwsza na rękach, bo tam jest jej najbezpieczniej. Dom na wczoraj!!!
Tycia ma ok. 1 roku. W schronisku przebywa od marca 2018r.
KOJEC: III - 26
NR: 10688

Pies przebywa w Radysach.
 

 

czy to ta sama Tycia ?i ma już dom?ta adnotacja pojawiła się bodajże przedwczoraj?

Tak, ta sama. Z pewnych względów, dla spokoju i bezpieczeństwa suni podano informację, że ma dom. Telefonów o nią, gdzie głównym pytaniem było czy jest wysterylizowana było kilka a wiadomo co takie pytanie może oznaczać. Sama poprosiłam o wstawienie takiej informacji, że MA DOM aby powstrzymać lawinę telefonów do mnie. Na razie Tycia nie jest do adopcji, musi dojść do siebie, jest jednak w najlepszym domu i pod najlepszą opieką, więc uznajmy że ma dom.

Druga sprawa, że pomimo zainteresowania nią nikt nie zadeklarował, że ją zabierze  już następnego dnia a za dzień czy dwa czy do czasu kolejnego transportu już jej mogło nie być na tym świecie. A tu naprawdę nie można było czekać.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Sara2011 napisał:

Tak, ta sama. Z pewnych względów, dla spokoju i bezpieczeństwa suni podano informację, że ma dom. Telefonów o nią, gdzie głównym pytaniem było czy jest wysterylizowana było kilka a wiadomo co takie pytanie może oznaczać. Sama poprosiłam o wstawienie takiej informacji, że MA DOM aby powstrzymać lawinę telefonów do mnie. Na razie Tycia nie jest do adopcji, musi dojść do siebie, jest jednak w najlepszym domu i pod najlepszą opieką, więc uznajmy że ma dom.

Druga sprawa, że pomimo zainteresowania nią nikt nie zadeklarował, że ją zabierze  już następnego dnia a za dzień czy dwa już jej mogło nie być na tym świecie.

święta prawda...

Z Radys KAZDY może zabrać psa, i pseuduch też....czasem też robione sa rezerwacje które ciągnął się w nieskończoność:( pies czeka nie wiadomo na co i nie można go zabrać, bo zarezerwowany...Dobrze sie stało jak sie stało, bo kilka dni zwłoki i maleńka biegałaby z aniołkami:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...