Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

10 godzin temu, elik napisał:

Słowo harcerza, znaczy się harcerki - będę,  jak nie zapomnę :)

No to nie ZAPOMINAJ!!! :D

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że pojawił się na horyzoncie domek dla Teosia i mocno trzymam kciuki! :)

Dziękujemy :D

 

Ja trzymam za wizytę u chłopaków. Może któryś wpadnie państwu w oko ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, szafirka napisał:

Dzisiaj Teosia odwiedzili młodzi ludzie, którzy bardzo chcą go adoptować. Mieszkają w Zielonej Górze, ciężko im było się z nim pożegnać, mimo, że nie na długo - jutro pojadę zrobić

wizytę pa i jeśli wypadnie prawidłowo, to zostawię tam Teosia, bowiem z nim jadę na tą wizytę. Trzymajcie kciuki.

Trzymam kcuki i mam ogromną nadzieję, że to będzie SUPER DOMEK!!!

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam, żeby napisać, że Teo ma dom. Mieszkanie na czwartym piętrze, jak z nim szłam, to zawahał się po wejściu do klatki, ale potem już powoli, ale spokojnie wchodził na górę. Na Teosia czekały już miseczki, legowisko, smycz i szelki i przede wszystkim nowi właściciele. Teo od pierwszych chwil rozpieszczany. Potem wrzucę zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, szafirka napisał:

Wpadłam, żeby napisać, że Teo ma dom. Mieszkanie na czwartym piętrze, jak z nim szłam, to zawahał się po wejściu do klatki, ale potem już powoli, ale spokojnie wchodził na górę. Na Teosia czekały już miseczki, legowisko, smycz i szelki i przede wszystkim nowi właściciele. Teo od pierwszych chwil rozpieszczany. Potem wrzucę zdjęcia.

:0 SUPER SUPER SUPER :))

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, szafirka napisał:

Wpadłam, żeby napisać, że Teo ma dom. Mieszkanie na czwartym piętrze, jak z nim szłam, to zawahał się po wejściu do klatki, ale potem już powoli, ale spokojnie wchodził na górę. Na Teosia czekały już miseczki, legowisko, smycz i szelki i przede wszystkim nowi właściciele. Teo od pierwszych chwil rozpieszczany. Potem wrzucę zdjęcia.

Bardzo się cieszę! :) Teosiu,powodzenia w nowym domku!

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tola napisał:

Ale wiadomość, wreszcie i Teoś  doczekał własnego domkuhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,33_3z_orig.gif

Dużo miłości Teosiu, już na zawszehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,33_3z_orig.gif

Że doczekał, to fakt bardzo radosny, ale nie powiedziałabym, że wreszcie :)  Wczoraj upłynęły zaledwie 2 miesiące pobytu Teosia w hoteliku :)

Bądź szczęśliwy piesku :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Że doczekał, to fakt bardzo radosny, ale nie powiedziałabym, że wreszcie :)  Wczoraj upłynęły zaledwie 2 miesiące pobytu Teosia w hoteliku :)

Bądź szczęśliwy piesku :)

Psiaki, które jechały z Teosiem ze schroniska już mają swoje domki - dlatego to "wreszcie";)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...