Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

No i zapomniał, że jest agresywny.... a może nigdy nie był?

Myślę, że to kłopoty z socjalizacją, bo jak na łańcuchu miał się socjalizować? Połaczone z mocniejszym charakterkiem i kłopotami z hierarchią. I czasami chłopakowi się coś tam mieszało w głowce :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj późnym wieczorem zadzwoniła p. Joanna - z Teo wszystko ok, zabieg przebiegł bez żadnych problemów.

Wieczorem Teo nie dostał kolacji i to go bardzo  zaskoczyło, rozpaczał  do północy;)

Przyszły też wyniki badań - wszystko z Pięknym  dobrze, chłopak jest zdrowy :)

Teo tuż przed kastracją

Teo2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pani Joanna poopowiadała nam trochę o Teo  i o wspólnych z nim spacerach, bo teraz z psem wychodzi tez p. Joanna:)

Teo zaakceptował już zmianę i chociaż czasami pomrukuje, to nic groźnego dalej z tego nie wynika, a p. Joanna nic sobie z tego burczenia nie robi.

Teo miał tez pierwsze kontakty z obcymi osobami i wypadły bardzo dobrze; oprócz zainteresowania pies nie wykazywał wrogości.

Wciąż czekamy na kontakt z innymi psami, ale na to jest jeszcze za wcześnie, musimy jeszcze poczekać.

Aa - nie dopytałam o przywoływanie, ale zrobię to na pewno następnym razem.

 

O Teo są zapytania, zarówno do mnie dzwoniło parę osób jak i do Chaty Leona, ale jak na razie nie są to domy dla Teo.

 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Tola napisał:

Pani Joanna poopowiadała nam trochę o Teo  i o wspólnych z nim spacerach, bo teraz z psem wychodzi tez p. Joanna:)

Teo zaakceptował już zmianę i chociaż czasami pomrukuje, to nic groźnego dalej z tego nie wynika, a p. Joanna nic sobie z tego burczenia nie robi.

Teo miał tez pierwsze kontakty z obcymi osobami i wypadły bardzo dobrze; oprócz zainteresowania pies nie wykazywał wrogości.

Wciąż czekamy na kontakt z innymi psami, ale na to jest jeszcze za wcześnie, musimy jeszcze poczekać.

Aa - nie dopytałam o przywoływanie, ale zrobię to na pewno następnym razem.

 

O Teo są zapytania, zarówno do mnie dzwoniło parę osób jak i do Chaty Leona.

Jak na razie nie są to domy dla Teo.

 

Wieści bardzo optymistyczne ! Teo jest w dobrych rękach i świetnie sobie radzi. Dobrze, ze już po zabiegu i że wszystko jest ok.

Trzymaj się Teo ! Wyjdziesz na.... wspaniałego psa !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...