Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

Przed chwilą dzwonił pan Leszek - jest zachwycony Teo:)

Powiedział, że nigdy jeszcze nie zdarzyło się, że pies wszedł na tor pracy po 24 godzinach pobytu w hotelu!!!

Jego zdaniem Teo nie potrzebuje pracy behawioralnej, za to wspaniale  węszy, szuka smaczków, śladów - tor pracy sprawia mu ogromna przyjemność, a jego odwaga i samodzielność są godne pochwały:)

Po 24 godzinach p. Leszek twierdzi, że Teo ma nawet więcej z BOSa, niż 90 %, jest po prostu Białasem;).

Pies nie wykazywał dzisiaj żadnych oznak agresji - był głaskany, miziany po uszach, pieszczony po klejnotach(bo to ich ostatnie chwile;)) i nic. 

Pracy wymaga jedynie przywołanie, które w przypadku Teo zupełnie nie działa.

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Przed chwilą dzwonił pan Leszek - jest zachwycony Teo:)

Powiedział, że nigdy jeszcze nie zdarzyło się, że pies wszedł na tor pracy po 24 godzinach pobytu w hotelu!!!

Teo nie potrzebuje pracy behawioralnej, za to wspaniale pracuje - węszy, szuka smaczków, śladów - tor pracy sprawia mu ogromna przyjemność, a jego odwaga i samodzielność są godne pochwały:)

Po 24 godzinach p. Leszek twierdzi, że Teo ma nawet więcej z BOSa, niż 90 %;).

Pies nie wykazywał dzisiaj żadnych oznak agresji - był głaskany, miziany po uszach, pieszczony po klejnotach(bo to ich ostatnie chwile;)) i nic. 

Pracy wymaga jedynie przywołanie, które w przypadku Teo zupełnie nie działa.

 

Czyli... co tam się działo u Murki, że taka jest różnica? Tam problemy i agresja, a tutaj wspaniały, godny zachwytu pies, nie wymagający korekty behawioralnej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Zaglądam po kilkudniowej przerwie. Dobrze, że Teo już u celu podróży. Oby praca z nim dała dobre efekty i mógł liczyć na nowy dom, bo czego jak czego, ale urody to mu nie brakuje - piękny jest skubaniec jak .. jak anioł! :))

Pod opieką której fundacji Teo jest? Zamojskiej cały czas? 

Teo jest pod opieką fundacji zamojskiej, ale o adopcji i przyszłym właścicielu będzie decydowała fundacja  p. Leszka.

 

Link to comment
Share on other sites

U Murki pies miał za dobrze - nie musiał pracować na swoje utrzymanie, a w Chacie Leona ma wszystkie łapy i cały nos pełen roboty. Taki pies podporządkuje się tylko temu, kto z nim pracuje, wymaga i stawia nowe zadania tak długo, aż pies dosłownie pada na pysk - pies pracoholik musi mieć robotę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wcale się nie dziwię, że Teo podporządkował się p.Leszkowi. Pies jest bardzo przekupny i poszedł na smyczy za p.Leszkiem po opędzlowaniu paru kiełbasek;)

Oby nie było problemów w kontaktach z innymi ludźmi, choć myślę, że p.Leszek łatwo skoryguje jego negatywne zachowania (jeśli takie się pojawią). 

 

Link to comment
Share on other sites

Od początku było widać, że Teo jest inteligentnym psem. A jeśli to faktycznie BOS, to ma inteligencję użytkową i ją pięknie demonstruje, bo wreszcie ma do tego okazję. Ale myślę, że nad jego socjalizacją i posłuszeństwem  trzeba będzie sporo popracować, bo to nie jest wrodzone, a musi być wytrenowane. Cieszę się, że Teo trafił tam gdzie trafił i trzymam za niego kciuki. Będę śledzić jego losy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uspokajacz podany Teo przed podróżą kosztował 108 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a5fa97c031a40723

 

Rozliczenie Teo z pobytu u nas:

+100 zł Fundacja ZEA

-270 zł hotelowanie (07-24.08)

-60 zł przejazd do Zamościa (zapoznanie z Teo)

-130 zł transport hotel - odbiór Teo - wet w Janowie Lub. - hotel

-48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki)

-16 zł Fiprex

-20 zł odrobaczenie II

-108 zł uspokajacz

-476 zł transport do Chaty Leona (450 zł + 26 zł opłata za autostradę w jedną stronę)

Razem: -1028 zł

-

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Uspokajacz podany Teo przed podróżą kosztował 108 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a5fa97c031a40723

 

Rozliczenie Teo z pobytu u nas:

+100 zł Fundacja ZEA

-270 zł hotelowanie (07-24.08)

-60 zł przejazd do Zamościa (zapoznanie z Teo)

-130 zł transport hotel - odbiór Teo - wet w Janowie Lub. - hotel

-48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki)

-16 zł Fiprex

-20 zł odrobaczenie II

-108 zł uspokajacz

-476 zł transport do Chaty Leona (450 zł + 26 zł opłata za autostradę w jedną stronę)

Razem: -1028 zł

-

Dziękuję za rozliczenie, dziękuję za opiekę nad naszym urwisem.

Mam nadzieję, ze pomimo tylu zawirowań Teo powoli wyjdzie na prostą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2017 o 21:33, elik napisał:

Pomyślimy z Alaskan o następnym bazarku. Jak będzie potrzeba, to i o kolejnym.

 

Dnia 25.08.2017 o 07:45, Tianku napisał:

Z Chatą Leona na pewno będzie łatwiej o domek dla Teosia :) też trzymam kciuki za Chłopaka :) na pewno będzie dobrze :)  na początku września znowu coś wpłacę 

Bardzo dziękujemyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Rozliczenie Teo z pobytu u nas:

+100 zł Fundacja ZEA

-270 zł hotelowanie (07-24.08)

-60 zł przejazd do Zamościa (zapoznanie z Teo)

-130 zł transport hotel - odbiór Teo - wet w Janowie Lub. - hotel

-48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki)

-16 zł Fiprex

-20 zł odrobaczenie II

-108 zł uspokajacz

-476 zł transport do Chaty Leona (450 zł + 26 zł opłata za autostradę w jedną stronę)

Razem: -1028 zł

Kwotę w wysokości 1028,00 zł przelałam na konto hoteliku. Proszę o potwierdzenie, jak pieniążki będą już na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2017 o 11:18, Alaskan malamutte napisał:

Kwotę w wysokości 1028,00 zł przelałam na konto hoteliku. Proszę o potwierdzenie, jak pieniążki będą już na koncie.

Wpłatę otrzymałam, dziękuję.

Też jestem ciekawa co u piesa. P.Leszek ma 6 pracowników, więc Teo będzie miał tam solidną socjalizację.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tianku napisał:

Ciekawe jak tam nasz Teoś :)

 

7 godzin temu, Murka napisał:

Wpłatę otrzymałam, dziękuję.

Też jestem ciekawa co u piesa. P.Leszek ma 6 pracowników, więc Teo będzie miał tam solidną socjalizację.

U Teo wszystko dobrze- chłopak jest mocno zajęty, bo albo pracuje na torze, albo  tropi  z p. Leszkiem i jego żoną :)

P. Leszek mówi, ze oprócz płaczu  w nocy (Teo tęskni za ludżmi) nie ma z psem żadnych problemów.

Teo  zaczął też reagować na przywołanie.

To nocne zawodzenie  trzeba mieć będzie mieć na uwadze przy adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...