Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

Przed chwilą, Zagrodowy pies polski napisał:

Czy mogę zgłosić Teo do fundacji owczarkowej  i na fora owczarkowe. Ostatnio poprzez tę fundację do bardzo fajnej rodzinki wydadoptowałam owczarka, który był pod moją opieką. Oczywiście nie ma gwarancji, że coś z tego wyjdzie, ale trzeba próbować:)

Oczywiście, jak najbardziej - bardzo dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Dobra, już się biorę do roboty:) Tylko potwierdż: TEO nie miał chipa ani tatuażu. Resztę co do charakteru wezmę z opisu ogłoszeń a zdjęcia z dogo. Napiszę do adminów tych for tak jak poprzednio.

Sprawdzone przy kastracji - nic nie miał

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do owczarkowych adminów. Biały owczarek szwajcarski w Polsce ma ponad 1.500 członków i mimo, że to forum dla rodowodowych to pozwolili zamieścić post.

https://www.facebook.com/groups/322671431269400/?multi_permalinks=730610267142179&notif_id=1508617121793478&notif_t=like

Na razie tylko są lajki, ale może ktoś się zgłosi.

I jeszcze:

https://www.facebook.com/groups/1390245127937496/

https://www.facebook.com/groups/134638103280116/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2017 o 23:33, Alaskan malamutte napisał:

Pieniążki przelane!

Dziękuję bardzo.

Pan, który miał przyjechać do Teo w odwiedziny, już drugi raz nie zadzwonił:(

Teo powoli został zapoznany z psami, które mieszkają w Chacie Leona; ma swoje ulubione, z którymi uwielbia się bawić, ale nie do wszystkich tak się zachowuje, nie jest typem kochającym wszystkie psy, jest to sprawa indywidualna.  

Jeśli trafi się dom z drugim psem, trzeba będzie uwzględnić wcześniejsze zapoznanie...

 Na razie trzymamy kciuki, żeby wreszcie ktoś sensowny zauważył naszego Teosia

Link to comment
Share on other sites

Chata Leona tez ogłaszaTeo

TEO do adopcji!
Pies pracoholik, tylko dla aktywnego opiekuna !
Teo wyrósł na pięknego, pełnego energii psa w typie owczarka szwajcarskiego. Obecnie jest w wieku, w którym bardzo chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy. Nie znosi stagnacji i nudy. Wpatrzony w swojego tymczasowego opiekuna, entuzjastycznie wypełnia jego polecenia. Uwielbia wspólne wędrówki i zabawy. Teoś pobiera lekcje dobrego zachowania. Jest dobrym i pojętnym uczniem. Ta psia perełka dopiero teraz poznaje za
sady życia wśród ludzi i innych zwierząt. Do niedawna całym jego światem była buda na odludziu, ciężki łańcuch i tylko kilka metrów kwadratowych, po których mógł się poruszać.
Dziś Teofil kipi energią i radością !
Jest wykastrowany i posiada aktualną książeczkę zdrowia.
Szukamy dla niego mądrego i doświadczonego opiekuna, który podejmie się dalszej pracy z tym wyjątkowym psem. Będzie dla niego drogowskazem i dobrym opiekunem. Teoś jest spragniony kontaktów z człowiekiem.

  

Teo - gdzie ten tak wyczekiwany domek ?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

Chata Leona tez ogłaszaTeo

TEO do adopcji!
Pies pracoholik, tylko dla aktywnego opiekuna !
Teo wyrósł na pięknego, pełnego energii psa w typie owczarka szwajcarskiego. Obecnie jest w wieku, w którym bardzo chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy. Nie znosi stagnacji i nudy. Wpatrzony w swojego tymczasowego opiekuna, entuzjastycznie wypełnia jego polecenia. Uwielbia wspólne wędrówki i zabawy. Teoś pobiera lekcje dobrego zachowania. Jest dobrym i pojętnym uczniem. Ta psia perełka dopiero teraz poznaje za
sady życia wśród ludzi i innych zwierząt. Do niedawna całym jego światem była buda na odludziu, ciężki łańcuch i tylko kilka metrów kwadratowych, po których mógł się poruszać.
Dziś Teofil kipi energią i radością !
Jest wykastrowany i posiada aktualną książeczkę zdrowia.
Szukamy dla niego mądrego i doświadczonego opiekuna, który podejmie się dalszej pracy z tym wyjątkowym psem. Będzie dla niego drogowskazem i dobrym opiekunem. Teoś jest spragniony kontaktów z człowiekiem.

  

Teo - gdzie ten tak wyczekiwany domek ?

Wspaniały opis :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Taki jest Teo, zachwyca tymczasowych opiekunów, opowiadaja o nim z wielka pasją i też bardzo wypatrują domu, bo to najwyższy czas na wyprowadzkę.

No właśnie. Pewnie poświęcili mu masę czasu, zrobili co było do zrobienia i teraz ktoś powinien to kontynuować. Odpowiedni opiekun na gwałt potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala dla Teo razem z Suzi i Hana

Bardzo dziękuję, to ogromna pomoc dla Teo  i dla dziewczynhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wyróżnienie ogłoszenia na OLX już wygasło. Czy w ostatnim tygodniu były jakieś zapytania o Teo?

Elu - był jeden telefon z Zielonej Góry, ale chyba tez nic z tego nie będzie:(

Do Chaty Leona tez nikt nie dzwoni:(

U mnie też wyróżnienie wygasło, zechcę odnowić od poniedziałku, bo na razie odświeżyło  się automatycznie.

Nie wiem co dalej, wciąż wierzę, ze ten jedyny dom dla Teo gdzieś tam jest...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2017 o 11:32, Tianku napisał:

Teosiu gdzie Twój domek :(

udostępniam na fb ale z moich znajomych aż jedna osoba udostępniła i mnie na maksa to wkurza pierdoły za przeproszeniem cały czas udostępniają więc co im szkodzi

ludzie są bezndziejni

Tak niestety jest:(

 A ja wczoraj zmieniłam Teosiowi OLX na Lublin no się poprawiam, bo telefony mam straszne, nawet z okolic Zamościa.

 Ludzisa uparli się, żeby wsadzić Teo ponownie na łańcuch:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2017 o 11:32, Tianku napisał:

Teosiu gdzie Twój domek :(

udostępniam na fb ale z moich znajomych aż jedna osoba udostępniła i mnie na maksa to wkurza pierdoły za przeproszeniem cały czas udostępniają więc co im szkodzi

ludzie są bezndziejni

Mam Teo na swojej osi czasu, ale spadł i chciałabym go  znowu udostępnić, ale nie mam linku. Podrzucisz ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...