Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

21 godzin temu, elik napisał:

Udostępniłam.

A czy to nie nasz Teo na nowym zdjęciu profilowym Chaty Leona ?

 

21 godzin temu, elik napisał:

Udostępniłam.

A czy to nie nasz Teo na nowym zdjęciu profilowym Chaty Leona ?

 

6 godzin temu, Tianku napisał:

udostępniam i trzymam kciuki za odzew :)  piękny Teo 

 

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Udostępniam.

Dziękuję bardzo dziewczyny, moze wreszcie zadzwoni ktoś sensowny..

 A na zdjęciu profilowym Chaty  jak najbardziej nasz Teo

kODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQf06_69_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Teo zwrócił uwagę dziennikarek na zamojskim Święcie Zwierzaka, pojawił się w Zamość TV, ale telefon milczy.

OLX było już na Warszawę, Wrocław, Katowice, teraz zmieniam na Opole.

Martwię się trochę, taki piękny pies, a coś jest nie tak...

Moze ktoś ma jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Jak wiecie, na naszą prośbę Chata Leona tez promuje Teo, jest wystawiony na ich stronię jako pies do adopcji .

Od razu na początku umówiliśmy się z p. Leszkiem, że przyszli właściciele Teo muszą przyjechać najpierw do Chaty Leona i że to p. Leszek po rozmowie, poznaniu ludzi i zaobserwowaniu ich kontaktu z owczarkiem da zielone światło dla adopcji.

No i  zgłosiły się 2 rodziny zainteresowane naszym Pięknym - jedna od razu została odrzucona, druga rodzina po wstępnej rozmowie tel. przyjeżdża jutro do Teo w odwiedziny.

Kciuki wciąż potrzebne  - zaciskajcie mocno!

Jutro dam znać czy zaiskrzyło - między wszystkimi;)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No niestety pan zadzwonił, że przekłada wizytę, ma dzwonić do Chaty Leona - jak będzie - zobaczymy.

 Miałam wczoraj parę tel.o Teo, ale większość to zapytania typu - czy za darmo (moje ulubione pytanie) i kiedy pies przyjedzie - najlepiej byłoby jutrohttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_u3_orig.gif

Dzisiaj dzwoniła pani z Opola - rodzina 2+2, nowy dom no i przydałby się pies - towarzysz i przyjaciel dla 11 latka, z którym będzie spędzał czas i który zapewni chłopcu bezpieczeństwo w domu.

Rodzina nigdy nie mała żadnego zwierzaka, nie mają żadnego doświadczenia z dużymi psami, długo pracują.

Opowiedziałam  o potrzebach Teo, prosiłam o zastanowienie się i ewentualny kontakt z p. Leszkiem, ale to nadal nie ten dom.

Emotki, gify i obrazki. - Emotki ruchome - bloog.pl.htm

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję wątek.

10 minut temu, Tola napisał:

(post skrócony)

Opowiedziałam  o potrzebach Teo, prosiłam o zastanowienie się i ewentualny kontakt z p. Leszkiem, ale to nadal nie ten dom.

Nie martw się, Teo to piękny pies i jeszcze trafi na swój domek. Trzymam kciuki

                                                                                                                             pies-ruchomy-obrazek-1037.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Podczytuję wątek.

Nie martw się, Teo to piękny pies i jeszcze trafi na swój domek. Trzymam kciuki

                                                                                                                             pies-ruchomy-obrazek-1037.gif

Dzięki, tez mam taką nadzieję, chociaż to już 2 miesiąc pobytu w Chacie Leona i nic.

Zostań z nami u Teo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...