Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

2 minuty temu, Havanka napisał:

Od dziś Teo jest wyróżniony na OLX do 14 grudnia:

 
 

Od: dzisiaj
Do: 6 gru

596726185_8_94x72_pies-pracoholik-tylko-

Pies pracoholik, tylko dla aktywnego opi...

 

Za darmo

  7
   
Promowane do 14 gru
Statystyki
Wyświetleń: 49
Tel: 37
Obserwuje: 43
 

Bardzo Elu dziękuję!

Nadal cisza z ogłoszeń, ktoś tam od czasu do czasu napisze, zapyta o Teo, ale wciąż nic z tego nie wynika:(

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę zapeszyć, ale wreszcie miałam poważne zapytanie o Teo!!!

Rodzina  bez dzieci (dorosły syn), aktywna; mieszkają w domu z ogrodem, ale i  zawsze wychodzili ze  swoimi psami na długie spacery. 

Niedawno odeszła ich 14 letnia sunia BOS i dom bez zwierzaka stał się bardzo pusty;  wcześniej Państwo mieli owczarka niemieckiego ze schroniska, a więc wiedzą, co znaczy większy pies w rodzinie...

 Rodzina ma wszystko przemyśleć i skontaktować się z p. Leszkiem - proszę o kciuki, bo to na pewno pierwsza taka szansa dla Teo...

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Nie chcę zapeszyć, ale wreszcie miałam poważne zapytanie o Teo!!!

Rodzina  bez dzieci (dorosły syn), aktywna; mieszkają w domu z ogrodem, ale i  zawsze wychodzili ze  swoimi psami na długie spacery. 

Niedawno odeszła ich 14 letnia sunia BOS i dom bez zwierzaka stał się bardzo pusty;  wcześniej Państwo mieli owczarka niemieckiego ze schroniska, a więc wiedzą, co znaczy większy pies w rodzinie...

 Rodzina ma wszystko przemyśleć i skontaktować się z p. Leszkiem - proszę o kciuki, bo to na pewno pierwsza taka szansa dla Teo...

 

Długo czekaliśmy na to "światełko w tunelu". Nareszcie się pojawiło ! Trzymam mocno kciuki, by zapłonęło i przyniosło Teosiowi tak długo wyczekiwany dom !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2017 o 18:03, Tianku napisał:

tez kciukam czas najwyzszy do domku :)

Pięknie dziękuję za banerek, dopiero zauważyłam, już wklejam:)

Jutro wieczorem wizyta  u rodziny zainteresowanej adopcjąTeo, prosimy o trzymanie kciuków, bardzo się denerwuję...

 Wizytę przeprowadza znajoma p. Joanny i p. Leszka, szkoleniowiec, a ja jakoś po tych paru dniach od rozmowy już nie jestem taka pewna, ze to ten dom, ale zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...