Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

1 minutę temu, helli napisał:

Wyczytalam, że te BOSy są b. łagodne, tyle, że trzeba je też  łagodnie traktować,  hm

No właśnie,też wcześniej przeczytałam i dlatego pisałam w wcześniejszych postach,że to są psy łagodne i lubią pracować z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

No właśnie,też wcześniej przeczytałam i dlatego pisałam w wcześniejszych postach,że to są psy łagodne i lubią pracować z człowiekiem.

Ale od początku/ od małego  trzeba postępować łagodnie  z nimi, a my nie wiemy jakie miał dzieciństwo,moze też nie mieć charakteru rasy

 

Link to comment
Share on other sites

BOSy są łagodne, ale bywają baaaardzo lękliwe i uczuciowe. U nich kluczem do psa idealnego jest socjalizacja, a tej zabrakło Teo...
Poznałam kilka zepsutych BOSów, niestety... :( A i pseudo to wiadomo - nie wiadomo, co jeszcze siedzi w Teo.
Przeszłości nie zmienimy, ważne że dostał szansę na lepszą przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Elik kochana, bardzo dziękuję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Koszty utrzymania Teo są spore, teraz dojdą koszty przewozów, transportu do p. Leszka, badania krwi, kastracji, więc każda pomoc jest potrzebna.

 

Pomyślimy z Alaskan o następnym bazarku. Jak będzie potrzeba, to i o kolejnym.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Nie napisałam wcześniej o kosztach pobytu w Chacie Leona, więc się poprawiam - 650 zł/mies. (400 zł pobyt + 150 zł praca z psem) - jest to cena dla fundacji.

 

W takim razie kasiorkę z bazarku prześlę na konto Fundacji. 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To w końcu 650 czy 550?

Niemniej jednak i tak koszty ogromne...

Za dużo emocji jak na jeden dzień, pomyliłam cenę od p. Joli z ceną tego hoteliku - dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę - poprawiam 600 zł (hotel + praca z psem).

 Dobrze Tyś, że czuwasz :)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, rozi napisał:

No... przecież pisały dziewczyny, że właściciela okradli, bo Teo nie stróżował :)

Może to był znajomy złodziej, jak to często bywa ;).Słowa  stróż, użyłam w znaczeniu reagowania na obcego.  Zgodnie z tym, Lerka jest doskonałym stróżem ;). Na sąsiadów nie szczeka, ich i moich gości oszczekuje zza drzwi :). Worki z liśćmi , stojące jesienią  na trawniku, też są podejrzane. 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Murka napisał:

Najważniejsze, że jedzie w fachowe ręce.

Mureczko bardzo podziękuj TZ,że poświecił swój czas i przetransportował Teo do Chaty Leona.To był szmat drogi licząc w dwie strony.Jesteście oboje wspaniali.Pomagacie w transporcie a jest to ogromna,nieoceniona pomoc.DZIĘKUJĘ.

Teo teraz zmienił miejsce i mam nadzieję,że P.Leszek wkrótce napisze:Teo już nadaje się do adopcji.

Jest przepięknym psem o nietuzinkowej urodzie.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam po kilkudniowej przerwie. Dobrze, że Teo już u celu podróży. Oby praca z nim dała dobre efekty i mógł liczyć na nowy dom, bo czego jak czego, ale urody to mu nie brakuje - piękny jest skubaniec jak .. jak anioł! :))

Pod opieką której fundacji Teo jest? Zamojskiej cały czas? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...