Jump to content
Dogomania

RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.


Poker

Recommended Posts

Ale cioteczek się nazbiegało, że hoho.

Foksia zaczyna ujawniać różne zachowania. Wczoraj dała się pogłaskać dziewczynce w parku ,a wieczorem wystartowała z ostrym warkotem do wnuka i to 2 razy. Nic chłopak nie robił , nawet nie biegł obok niej tylko energicznie przejść. Została zbesztana  słownie.

Dziś z kolei na spacerze rzuciła się ze szczekiem w stronę obcej osoby.Oczywiście też jej nagadałam do nosa. On a wie o co chodzi.

Z kotą się pięknie wąchały ,ale potem warknęła na nią , już nie tak ostro jak wcześniej. troszkę ją wyczesywałam chociaż tak naprawdę nie ma co. Może lekko pociągnęłam ją za włosek i delikatnie dotknęła mnie ząbkami.

Do nas i naszych psów  cud , miód . Pakuje się do łóżka, przytula, podchodzi na głaski i straszny z niej lizak. Jak Loczka.

Jest chuda ,ale apetyt ma nie za dobry.

Przez święta będziemy mogli jeszcze dobrze ją poobserwować.

Aha, już szczekała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

HURRRRA! zdjęłam  z brzusia Foksi 5 szwów. Zostały jeszcze 4. 3 są bardzo mocno wrośnięte , praktycznie są pod skórą. Mąż ja trzymał ,a ja działałam.Nawet nie pisnęła. Próbowała uciekać ,ale mąż ją zagadał.

7 szwów było po  sterylce ,a 2 były przy sutku. Może miała guzek na mlecznej listwie. Kto to wie.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

HURRRRA! zdjęłam  z brzusia Foksi 5 szwów. Zostały jeszcze 4. 3 są bardzo mocno wrośnięte , praktycznie są pod skórą. Mąż ja trzymał ,a ja działałam.Nawet nie pisnęła. Próbowała uciekać ,ale mąż ją zagadał.

7 szwów było po  sterylce ,a 2 były przy sutku. Może miała guzek na mlecznej listwie. Kto to wie.

Zdolna bestia z tej naszej Poker.

Jak miałam Tusię z tego samego schronu to ledwo wet był jej w stanie wyjąć szwy.

 

A ja sie nie mogę nadziwić ciągle jaka ona podobna do Gigi.

Link to comment
Share on other sites

Konformie, bardzo dziękuję za życzenia. I życzę tego samego wzajemnie.

 

1 minutę temu, auraa napisał:

Foksia to energiczna, zdecydowana  panienka i wydaje mi się, że do młodzieży byłaby super ale do maluchów chyba niekoniecznie.

Też tak sobie myślę. Ona potrzebuje zabawy, harców.

Link to comment
Share on other sites

Ona nie jest taka charakterna. Do nas jest bardzo uległa. Do naszych psów też, z kotą coraz lepiej. Ona jest dla nas nagrodą za ostatnie kilkanaście miesięcy. Taki cukiereczek.

Musiała żyć w mieszkaniu. Doskonale zna łóżko. Wywala się kołami do góry, zaczepia łapkami, ząbkami.  Bardzo dużo rozumie. Nie widać po niej stresu. A jest z nami dopiero 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...