Jump to content
Dogomania

ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!


Bogusik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Aby Nowy Rok przyniósł Ori wspaniały domek.

Ogłoszenie na OLX dla Ori zrobione i wykupione.

https://www.olx.pl/oferta/ori-przepiekny-lagodny-piesek-o-dluzszej-siersci-szuka-domu-CID103-IDjwBIp.html

dorcia2 stokrotne dzięki za stałą deklarację.Jesteś Kochana.

Poproszę kiyoshi jeszcze o ogłoszeniach na innych portalach dla Ori.

Anulka juz prośba przyjęta, ale błagam o czas- obiecałam ogłoszenia dla 8 psiaków z fb, dla Mufki, dla Draki;) Dam rade oczywiście ze wszystkim...ale ...to nie będzie 'od ręki":(

Chyba w przyszły wekend dopiero:( ok?

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, kiyoshi napisał:

Anulka juz prośba przyjęta, ale błagam o czas- obiecałam ogłoszenia dla 8 psiaków z fb, dla Mufki, dla Draki;) Dam rade oczywiście ze wszystkim...ale ...to nie będzie 'od ręki":(

Chyba w przyszły wekend dopiero:( ok?

Dziękuję z całego serca,miałam pisać pw z prośbą ale na moment odstąpiłam,ponieważ Hania obiecała fajne jeszcze zdjęcia,może wybierze się lepsze jeszcze.Ja nie będę miała problemu podmienić na OLX ale Ty przy większej ilości na różnych portalach będziesz miała problem.DZIĘKUJĘ.

Dla Orinka na spokojnie musimy znaleźć bardzo dobry dom po tym co przeszedł.Należy mu się.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

Dziękuję z całego serca,miałam pisać pw z prośbą ale na moment odstąpiłam,ponieważ Hania obiecała fajne jeszcze zdjęcia,może wybierze się lepsze jeszcze.Ja nie będę miała problemu podmienić na OLX ale Ty przy większej ilości na różnych portalach będziesz miała problem.DZIĘKUJĘ.

Dla Orinka na spokojnie musimy znaleźć bardzo dobry dom po tym co przeszedł.Należy mu się.

To poczekam na zdjecia :)

Orinkowi kibicuje z calych sil !

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Anula napisał:

Dziękujemy za życzenia.

Od dorcia2 nadeszła deklaracja stała 40,00zł (została podzielona po 20,00zł dla Ori i Liki)

Także nadeszła miła wpłata jednorazowa od P.Joli od Joszki - 30,00zł.

Ślicznie dziękujemy.

Ja również przyłączam się do podziękowań :)

Życzenia i wieści z domeczku Destino-Joszko i Alis do poczytania na ich wątku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-i-destino-dwa-kudłacze-już-bezpieczne-w-hotelikua-teraz-w-swoich-cudownych-domkach/?page=11

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Już jestem ze zdjęciami, od 3 dni próbowałam coś zrobić, ale było u nas ciemno i wychodziły brzydkie. Oto Oriś w zimowej odsłonie, mam nadzieję, że uda się coś wybrać :)

Ori został dzisiaj zaczipowany.

Haniu dziękujemy za zdjęcia i zaczipowanie Orika :) Zdjęcia to podstawa do ogłoszeń i jeżeli nie będą dobre,to psiak będzie siedzieć w nieskończoność w hoteliku.Anula na pewno coś wybierze i podmieni na olx

44 minuty temu, kiyoshi napisał:

Wybierze się;)

Postaram sie jutro zrobić obiecane ogłoszenia:)

Pięknie dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Siostrzyczko to ostatnie się nie nadaje bo jest niewyraźne.Może lepiej daj jeszcze jakieś z tych ostatnich.Przeglądnęłam wszystkie zdjęcia i są fajne z ogrodu ale co z tego jak bez zbliżenia  i Orinka ledwo widać....

Link to comment
Share on other sites

Haniu co u Orinka słychać? Taka cisza na wątku. Nie podałaś jaki jest koszt czipowania chłopczyka.

Ori na OLX ma wyświetleń - 720;tel.pobranych - 11;obserwuje - 7

Czy były jakieś telefony dotyczące adopcji Orinka?

Wykupiłam następne wyróżnienie na 7 dni. Jeszcze troszeczkę poczekamy,jak nie będzie odzewu to zmienię na Poznań albo Katowice.

Link to comment
Share on other sites

Ori ma się dobrze, wszędzie go pełno, to bardzo pogodny psiak. Cieszę się, że u nas przypomniał sobie, że ogonkiem pokazuje się radość i merda nim prawie bez przerwy. Miałam jeden tel. w jego sprawie, ale nic konkretnego i wczoraj wieczorem smsa, czy jest. jeszcze aktualny. Odpisałam, ale nic z tego nie wynikło. Jeśli brak będzie zainteresowania, to zrobię jeszcze zdjęcia typowo domowe. Niestety mamy okres zimowy, przed feriami :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...