Jump to content
Dogomania

ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!


Bogusik

Recommended Posts

Kubraczek dotarł. Na początku Ori nie dał sobie założyć, uciekał, kręcił się. Teraz już w miarę grzecznie stoi i czeka aż skończę zakładanie. Ori jest towarzyski, lubi ludzi, psy i koty. Ogólnie załatwia się na dworze, ale zdarza mu się obsikać ścianę lub szafkę w domu. Dzisiaj Oriś miał kastrację. Jest spokojny, dużo odpoczywa. A oto zdjęcia ze spaceru już w ubranku.

20161222_100401_800x480.jpg

20161222_100413_800x480.jpg

20161222_100502_800x480.jpg

20161222_100506_800x480.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja teraz też trzymam kciuki aby szybciutko się goiło.Haniu ile kosztowała kastracja?

Czy kubraczek nie za mały? Może potrzebny rozm.50? Ten co jest to 45cm.

Ja swoim psiakom nie zakładam gumek na tylne łapki,ponieważ źle im biegać,są bardziej skrępowane i mogą sobie obetrzeć skórę.

Link to comment
Share on other sites

Orisiowi raczej nie przeszkadzają gumki, ale też różnie - albo je zakładam, albo nie. Kubraczek jest dobrego rozmiaru. Kastracja wyniosła 160 zł., fryzjer 80 zł. (na fakturze 2 pierwsze pozycje). Jak tylko Ori pozbędzie się kołnierza po kastracji, to zrobimy fotki i siuuu do domku. Niestety Ori ma taką zamyśloną twarzyczkę, która wygląda na smutną, ale mam nadzieję, że ktoś się i tak nim zauroczy.

20161229_140440_800x480.jpg

20161229_143616_800x480.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oriś jest śliczny. Na pewno kogoś zauroczy. Moja Sara też ma zawsze taką smutną, poważną minę, niektóre pieski tak mają.

Czy Oriś potrafi się bawić z innymi psiakami? Na zdjęciu widać, że go jakiś rudy piesio zaczepia, czy Oriś potrafi odpowiedzieć na takie zabawowe zaczepki?

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, szafirka napisał:

Ori jest lubiany i zaczepiany, ale nie bawi się, nie wygłupia z innymi psiakami. On raczej biega sobie sam, obwąchuje, spaceruje, ale nie dba o relacje.

Na smyczy jest już coraz lepiej, ale idealnie chyba nigdy nie będzie - jak się czymś zainteresuje, to ciągnie.

Dziękujemy Haniu za info. :) A jaki jest jego stosunek do dzieci? Lubi je i chętnie podchodzi,czy jednak unika ? To ważne info. jak będziemy mu szukać domku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Orisiowi raczej nie przeszkadzają gumki, ale też różnie - albo je zakładam, albo nie. Kubraczek jest dobrego rozmiaru. Kastracja wyniosła 160 zł., fryzjer 80 zł. (na fakturze 2 pierwsze pozycje). Jak tylko Ori pozbędzie się kołnierza po kastracji, to zrobimy fotki i siuuu do domku. Niestety Ori ma taką zamyśloną twarzyczkę, która wygląda na smutną, ale mam nadzieję, że ktoś się i tak nim zauroczy.

 

Haniu,już uregulowałam dług za kastrację i fryzjera.No pewnie,że Orinkowi będziemy szukać bardzo dobrego domku aby wynagrodzić mu odsiadkę tak długą w schronie.Ja przypuszczam,że Ori nie cieszy się jeszcze normalnie życiem,musi upłynąć więcej czasu aby upewnił się,że teraz ma nowe życie i nigdy nie wróci już to co go spotkało.

Na tym zdjęciu widać,że ma za krótkie ubranko,być może tylko zjechało mu(chociaż nie powinno bo ma założone gumki na łapkach),mogę podesłać większe o 5cm.Rozm. 50.

20161222_100502_800x480.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Sara2011 napisał:

Szafirko, a ten czarny piesek to nie jest czasem Czoko? Jak tam nastawienie Czoko do ludzi? Stał się trochę odważniejszy?

Przepraszam Oriś że zaśmiecam Twój wątek.

Też miałam zapytać Hanię o tego ślicznego pieska.Cudo.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Ten w łaty cudny. A ja pytam o tego całego czarnego, za tym w łatki. Prawie go nie widać :).

To w takim razie mam nadzieję,że Hania zaspokoi naszą ciekawość.Ja gdziekolwiek widzę psiaka o dłuższej sierści to zachwycam się nim.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, możesz podesłać większy kubraczek, a ja odeślę Ci ten, może innej biedzie się przyda. Ori lubi dzieci, ale jest mało delikatny - jak się bardzo cieszy, albo rozkręci zbyt, to skacze na człowieka.

Czarny piesek, o którego pytała Sara, to nie jest Czoko, tylko młodziutka sunia zabrana jako szczeniak od zbieracza. Niektóre z jego rodzeństwa zostały zjedzone przez szczury :((((

Czoko jest nadal obrażony na to, że ma przy sobie smycz i ktoś go ogranicza. Niestety jest trudniejszą wersją Zulki i czasami jak się obrazi, to nawet smaczka nie weźmie.

Ten puchaty czarno - biały psiaczek, to 7-mies. szczeniak wyrzucony do rowu przed świętami. Jest bardzo kochany, uroczy, szczenięcy ... po prostu słodziaczek :)

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, szafirka napisał:

Aniu, możesz podesłać większy kubraczek, a ja odeślę Ci ten, może innej biedzie się przyda. Ori lubi dzieci, ale jest mało delikatny - jak się bardzo cieszy, albo rozkręci zbyt, to skacze na człowieka.

Czarny piesek, o którego pytała Sara, to nie jest Czoko, tylko młodziutka sunia zabrana jako szczeniak od zbieracza. Niektóre z jego rodzeństwa zostały zjedzone przez szczury :((((

Czoko jest nadal obrażony na to, że ma przy sobie smycz i ktoś go ogranicza. Niestety jest trudniejszą wersją Zulki i czasami jak się obrazi, to nawet smaczka nie weźmie.

Ten puchaty czarno - biały psiaczek, to 7-mies. szczeniak wyrzucony do rowu przed świętami. Jest bardzo kochany, uroczy, szczenięcy ... po prostu słodziaczek :)

 

Haniu,dzięki za zaspokojenie ciekawości.Chociaż zrobiło mi się przykro,że wszystkie psiaczki mają za sobą tragizm życia.No ale tak to jest i by nie znalazły się u Ciebie.A puchaty psiaczek jest śliczny,że też ludzie nie mają serca.

Jutro kubraczek zapakuję i wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Anula mnie przymusiła do napisania tekstu.Buuuuuu....ratujcie i poprawiajcie!

ORI - ŁAGODNY PIESEK Z DŁUŻSZĄ SIERŚCIĄ SZUKA DOMU.

ORI to ok. 5 letni,średniej wielkości i wysokości w kłębie 45cm. piesek o łagodnym i spokojnym usposobieniu.Jest przyjazny do dzieci jak również do kotów i psów.W domu zachowuje czystość,dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.Ori na smyczy chodzi ładnie,jednak gdy coś go zainteresuje,to lubi pociągnąć.Jest wykastrowany i posiada pełen pakiet szczepień oraz czip.Obecnie przebywa w hoteliku w Nowej Soli woj. Lubuskie

Ori szuka wspaniałego,pełnego miłości domu,który wynagrodzi mu czas spędzony bez człowieka.Jeżeli znajdzie miejsce w Twoim sercu,zapewne będzie wiernym i oddanym psim towarzyszem

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

No niestety wciąż dzieją się tragedie psie i kocie i inne :( Te futrzaki są ocalone, ocalimy i następne.

Ori nie ma czipa, mogę go zaczipować za kilka dni, jak wydobrzeje po kastracji.

To może przy ściąganiu szwów będzie można go zaczipować.Był chyba szczepiony na wirusówki,już mi się wszystko miesza.

Haniu jak widzisz ten tekst do ogłoszeń,czy jest w miarę prawdziwy,czy coś jeszcze trzeba dodać,wyrzucić.

Link to comment
Share on other sites

tekst fajny, treściwy. Naniosę drobniutkie poprawki.

 

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Anula mnie przymusiła do napisania tekstu.Buuuuuu....ratujcie i poprawiajcie!

ORI - ŁAGODNY PIESEK Z DŁUŻSZĄ SIERŚCIĄ SZUKA DOMU.

ORI to ok. 5 .letni,średniej wielkości (45cm w kłębie _i wysokości w kłębie .....piesek o łagodnym i spokojnym usposobieniu.Jest przyjazny do dzieci  jak również  kotów i psów.W domu zachowuje czystość,dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.Ori na smyczy chodzi ładnie,jednak gdy coś go zainteresuje,to lubi pociągnąć.Jest wykastrowany i posiada pełny pakiet szczepień oraz czip???Obecnie przebywa w hoteliku w Nowej Soli woj. Lubuskie

Ori szuka wspaniałego,pełnego miłości domu,który wynagrodzi mu czas spędzony bez człowieka.Jeżeli znajdzie miejsce w Twoim sercu,zapewne będzie wiernym i oddanym psim towarzyszem

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2016 o 19:58, Poker napisał:

tekst fajny, treściwy. Naniosę drobniutkie poprawki.

 

 

Poker pięknie dziękuję za poprawki :) Chyba wszystko dobrze naniosłam...

ORI - ŁAGODNY PIESEK Z DŁUŻSZĄ SIERŚCIĄ SZUKA DOMU.

ORI to ok. 5 letni,średniej wielkości i wysokości w kłębie 45cm. piesek o łagodnym i spokojnym usposobieniu.Waży 18kgJest przyjazny do dzieci jak również do kotów i psów.W domu zachowuje czystość,dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.Ori na smyczy chodzi ładnie,jednak gdy coś go zainteresuje,to lubi pociągnąć.Jest wykastrowany i posiada cały pakiet szczepień oraz czip.Obecnie przebywa w hoteliku w Nowej Soli woj. Lubuskie

Ori szuka ciepłego,pełnego miłości domu,który wynagrodzi mu czas spędzony bez człowieka.Jeżeli znajdzie miejsce w Twoim sercu,zapewne będzie wiernym i oddanym psim towarzyszem.

 

Link to comment
Share on other sites

Koniec starego roku to czas podsumowań.
Jednak  nie skupiajmy się na tym co minęło,
a cieszmy się tym, co może  przynieść Nowy Rok.
Wejdźmy w niego radośnie, pełni nadziei i dobrych myśli.
Niech w tym szczególnym dniu otaczaj nas najbliżsi,
niech staną się niewyczerpanym źródłem siły
na każdy dzień Nowego 2017 Roku.

11622.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...