Jump to content
Dogomania

ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!


Bogusik

Recommended Posts

7 minut temu, malawaszka napisał:

oooo to Wy go wzięłyście - super :D a się nad nim zastanawiałam hihi, a tu teraz niespodzianka :D trzymam kciuki! 

Tak się to wszystko szybko potoczyło,że nawet na zastanowienie się nie było czasu :D Najważniejsze,że już po za schronem

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, AnkaG napisał:

Jaki fajniutki terierek :) Trzymam kciuki by szybko domek znalazł :)

Witamy i dziękujemy za kciuki :)

2 minuty temu, malawaszka napisał:

z Radys Hossę

15139744_584918548371955_1824875939_n.jpg

 

chyba nie była wstawiona na fb jeszcze, a teraz jeszcze będę zabierała Sztamę

https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=487031374817416

O bosiuniu,a te jej podkulone łapki...

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, malawaszka napisał:

z Radys Hossę

15139744_584918548371955_1824875939_n.jpg

 

chyba nie była wstawiona na fb jeszcze, a teraz jeszcze będę zabierała Sztamę

https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=487031374817416

Pamiętam tę sunię. Jej nie było w galerii Radysiaków a potem nagle pojawiła się w informacji "Opuściły Radysy" :). A Sztama mi od dawna w głowie siedzi, nawet myślałam że jak Struś znajdzie domek to zabiorę Sztamę ale skoro Ty ją zabierzesz to super :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Sara2011 napisał:

A Sztama mi od dawna w głowie siedzi, nawet myślałam że jak Struś znajdzie domek to zabiorę Sztamę ale skoro Ty ją zabierzesz to super :)

nie muszę - ja teraz mocno mam parcie też na zabranie psów z Wojtyszek co siedzą tam latami, więc jak coś to Sztamę odstąpię ;) , zdecydowałam się na nią teraz w sumie nie wiem czemu, tak mi się jej szkoda zrobiło, a ona nijak nie sznaucerowa :v

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, malawaszka napisał:

nie muszę - ja teraz mocno mam parcie też na zabranie psów z Wojtyszek co siedzą tam latami, więc jak coś to Sztamę odstąpię ;) , zdecydowałam się na nią teraz w sumie nie wiem czemu, tak mi się jej szkoda zrobiło, a ona nijak nie sznaucerowa :v

Kochana, jak możesz ją w miarę szybko zabrać to zabieraj bo ja nie wiem kiedy Strusia wyeksmituję do DS. Jak na razie nikt o niego na poważnie nie pyta. A Sztama już tam długo dosyć siedzi, szkoda jej bardzo.

Link to comment
Share on other sites

witam mojego nowego deklarowicza

Orinek- fajne imię, piękny piesio i już pewnie domek dla niego widnieje w oddali bo dziewczynki szybo działają , za co ogromne podziękowania  

życzę Ci psinko spokojnych Świąt na nowej drodze życia  brokatowy-obrazek-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0206życzenia również dla wszystkich zwierzolubnych 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, dorcia2 napisał:

witam mojego nowego deklarowicza

Orinek- fajne imię, piękny piesio i już pewnie domek dla niego widnieje w oddali bo dziewczynki szybo działają , za co ogromne podziękowania  

życzę Ci psinko spokojnych Świąt na nowej drodze życia  brokatowy-obrazek-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0206życzenia również dla wszystkich zwierzolubnych 

Pięknie Jolu dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Oriś już rozkręcony - wszędzie go pełno :) inne psiaki lubi, interesuje się nimi, ale jeszcze nie szaleją razem. Piłeczkę obwąchuje, ale nie biegnie za nią - może na to też potrzebuje czasu, może pamięta, że coś się z tym robiło, tylko nie kojarzy co dokładnie. Jutro fryzjer, ale będzie z niego przystojniak.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, szafirka napisał:

Oriś już rozkręcony - wszędzie go pełno :) inne psiaki lubi, interesuje się nimi, ale jeszcze nie szaleją razem. Piłeczkę obwąchuje, ale nie biegnie za nią - może na to też potrzebuje czasu, może pamięta, że coś się z tym robiło, tylko nie kojarzy co dokładnie. Jutro fryzjer, ale będzie z niego przystojniak.

Szafirko, Ty to potrafisz człeka uradować.  Wspaniałe wieści, oby cały czas  były tylko takie dobre. Kochany Oriś ;).

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, szafirka napisał:

Oriś już rozkręcony - wszędzie go pełno :) inne psiaki lubi, interesuje się nimi, ale jeszcze nie szaleją razem. Piłeczkę obwąchuje, ale nie biegnie za nią - może na to też potrzebuje czasu, może pamięta, że coś się z tym robiło, tylko nie kojarzy co dokładnie. Jutro fryzjer, ale będzie z niego przystojniak.

Fajnie,że chłopak się rozkręca,a więc zaczyna już powolutku się zadamawiać :) Jutro Ori jedzie do spa i mam nadzieję,że tak jak u weta,da ze sobą wszystko zrobić.Będziemy czekać na wiadomości i zdjęcia Orinka,w nowej szacie :)

Link to comment
Share on other sites

Ori już po spa, wreszcie jest czyściutki i żadne kołtuny nie ciągną mu skóry. Niestety nie udało się zostawić dłuższej sierści, a spod niej wyłoniły się blizny :( Fryzjerka zasugerowała, że to alergia najprawdopodobniej pokarmowa, a plamy to efekty drapania i wygryzania. Plamy mogą też być od jakiegoś np. łańcucha. Jak widać nasz psiaczek trochę przeżył, ale ważne, że już tylko lepsze przed nim. W spa był grzeczny, zauważcie, że ogonek drgnął :)

20161213_140331_800x480.jpg

20161213_140336_800x480.jpg

20161213_140338_800x480.jpg

20161213_140403_800x480.jpg

20161213_140411_800x480.jpg

20161213_140413_800x480.jpg

20161213_140420_800x480.jpg

20161213_140422_800x480.jpg

20161213_140436_800x480.jpg

20161213_140451_800x480.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...