Jump to content
Dogomania

ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!


Bogusik

Recommended Posts

Dziękujemy Haniu za spa i zdjęcia Orisia.Faktycznie ma sporo tych wygryzień :( Też pomyślałam o tym,że będzie mu zimno,jak temperatura będzie minusowa.Zdaje się,że Anula prosiła o zmierzenie Ori,  w kłębie.Ponawiam więc Haniu prośbę,chyba,że ja się gdzieś  nie dopatrzyłam.Trzeba mu chyba będzie sprawić jakiś kubraczek...

Link to comment
Share on other sites

Biedulek kochany. Chyba trudno by mu było samemu sobie wygryźć skórę tam wysoko na grzbiecie. Obawiam się, że to może byc jakaś inna przyczyna, nawet nie chcę myśleć jaka. Teraz jest czyściutki i pachnący  a futerko odrośnie, na łapinkach widzę że trochę  futerka zostało:).

Link to comment
Share on other sites

Nie znamy życia Orinka jakie miał,co przeszedł.W Radysach też nie wiadomo co się działo,tam sporo psiaków ma obgryzione,ucięte przeważnie jedno ucho.Teraz trzeba będzie obserwować Orinka czy się drapie.

Możemy mu kupić kubraczek ale Hania wspominała,że u niej nie mogą być psiaki w szelkach ani w kubraczkach bo psy ściągają sobie nawzajem,a więc nie wiem.Musi się wypowiedzieć Hania.Jeżeli trzeba kupić kubraczek to potrzebuję długość od szyi do ogona.Ja oceniam na 40cm ale trzeba zmierzyć.

Dobrze,że Ori ogólnie fajnie wygląda z tuszą bo jak jest obcięty tak króciutko i byłby chudziną to wyglądałby nie koniecznie dobrze.Ja tyle naoglądam się psiaków wychudzonych,że mam dość,już wolę przy tuszy.Ori na zdjęciach nie wygląda na grubaska,jest w sam raz,fajny.

Haniu,Ori je Animondę i suchą karmę? Jak to wygląda?

Link to comment
Share on other sites

Oriś wystrzyrzony wygląda całkiem inaczej- o niebo lepiej oczywiście i na pewno lepiej się czuje bez starej, mocno zaniedbanej, zdredziałej sierści.

Może być mu troszkę chłodno, ale przy krótkich spacerach powinno być dobrze:)

Szkoda patrzeć na te blizny na grzbiecie:( Co taki mały piesek przeszedł:( co tysiące innych przeżywa dziś i każdego dnia:(

Mój piesek z Radys tez wyjechał bez ucha...wygląda jakby miał rozerwane łacznie z częścią skóry na czaszce, którą ktoś niedbale zszył 'na pieroga'...tak to wygląda...ale jaka była prawda nigdy się nie dowiem:(

Najwazniejsze że Ori bezpieczny, w takim pięknym wydaniu jest milion razy bardziej adopcyjny. Sądze, że szybko wypatrzy go dobry człowiek i tego mu życze!

Dziewczynki podeslijcie numer konta, żebym wiedziała gdzie przelać co obiecałam...

Link to comment
Share on other sites

Ori ma w kłębie 45 cm, rzeczywiście podałam tylko wagę, nie dopisałam wysokości. Rany mogły być też od zapchlenia, ale jak do nas przyjechał, to ich nie miał. U nas jest ciepło, więc tak jak wspomniała kiyoshi, na krótkich spacerach nie jest w stanie zbytnio zmarznąć. Jeśli zauważę, że jest mu mimo wszystko chłodno przez brak sierści, to dam znać. Ori je suchą i dokładamy mu do smaku  animondę.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Ori. Cieszę się, że masz cieplutko i ma Ciebie kto przytulić i pogłaskać :).

Jeszcze raz dziękuję Anuli i Bogusik za wzięcie pod swoje skrzydła Oriego a szafirce za przyjęcie go pod swój dach.

 

A tymczasem ja zapraszam do innego kolegi niedoli .

 

Link to comment
Share on other sites

Haniu,czy kubraczek dla Ori dotarł? Co nowego u naszego chłopaczka? Bardzo bym prosiła o info,dotyczące jego stosunku do innych psów i kota.Jeżeli będzie to możliwe,to także sprawdzenie na dzieci.Po świętach Anula zrobi mu ogłoszenie na olx i te informacje będą bardzo przydatne :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Bogusik napisał:

Haniu,czy kubraczek dla Ori dotarł? Co nowego u naszego chłopaczka? Bardzo bym prosiła o info,dotyczące jego stosunku do innych psów i kota.Jeżeli będzie to możliwe,to także sprawdzenie na dzieci.Po świętach Anula zrobi mu ogłoszenie na olx i te informacje będą bardzo przydatne :)

Kubraczek został wysłany 19.12.16 powinien dotrzeć już,była to wysyłka priorytetowa.

Jeszcze pytanie do Hani,czy Ori zachowuje czystość w domu.Chcemy jak najwięcej uzyskać informacji aby móc sklecić tekst do ogłoszeń.

Czy Ori posiada czip? Jeśli nie to trzeba wszczepić.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...