Jump to content
Dogomania

ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!


Bogusik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Pieseczku kochany, bądź już zawsze szczęśliwy !

Dziękuję Anula i Bugusik, że zabrałyście go z Radys.  Pani wygląda na bardzo sympatyczną :)

Sara2011 to dzięki Tobie Ori został pokazany i dzięki Tobie ma domek.

Haniu zrobiłaś wielką niespodziankę wiadomościami i zdjęciami.Dziękuję za wszystko co robisz.TZ należą się osobne podziękowania.Jest wspaniały.

A ja buczę,O!

                                                                       Znalezione obrazy dla zapytania emotikony wesołe ruchome

Link to comment
Share on other sites

Kochani rozmawiałam z Panią Kamilą i mam najlepsze wiadomości jakie sobie tylko można wymarzyć!:) Ori bardzo szybciutko poczuł się jak u siebie w domu i zaakceptował swoją nową,wspaniałą Rodzinę.Jest ogromnym przytulakiem i uwielbia głaskanie.Wybrał sobie Pana za faworyta i chodzi za nim krok w krok.Pani Kamila bardzo się z tego cieszy bo poprzedni piesio był jej a teraz jest odwrotnie.Pan poczuł się dowartościowany przez Orinka  więc wczoraj spędził pół dnia przy kompie i zamówił porządne legowisko i inne akcesoria.Ori pięknie chodzi na smyczy i tylko w po pierwszym i drugim spacerku bał się wejść po schodach do budynku.Pani Kamila wzięła go więc na ręce i wniosła na górę.Miała trochę obawy czy czasem nie będzie kłapał zębami ale w nim nie ma nawet odrobiny agresji.Już za trzecim razem pięknie sam wszedł po schodach i nie ma z tym problemu.Jest bardzo mądry i szybko uczy się wszystkiego co wolno,a co nie.Uwielbia siedzieć przed telewizorem i z przekrzywionym lekko łebkiem z zaciekawieniem spogląda na przesuwające się w nim obrazki.Wniósł do domu Państwa wiele radości i Państwo są zachwyceni jego urodą i charakterem.Byli nastawieni na wiele więcej wyzwań związanych z Orim,a tu taka niespodzianka.Już wszyscy znajomi dostali zdjęcia ich nowego synka - Orinka :) Pani Kamila bardzo,bardzo mi dziękowała,że go dostali i nie wyobrażają sobie już życia bez niego :) Mówiła to z wielkim wzruszeniem i łzami w oczach i w sumie obie się popłakałyśmy...Kolejny cudowny domek dla cudownego psiaczka :)

Podałam swojego maila i mam obiecane zdjęcia.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że początek w nowym domu jest udany :) Państwo podobają mi się - taki typ ludzi, których się by chciało mieć jako dobrych znajomych. Dobre serca, ale i odpowiedzialność, takie robili na mnie wrażenie. 

Życzę Oriemu i Państwu, żeby szczęście trwało dalej :) Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

W Radysach jest jeszcze taki piękny, młody piesek podobny do Orinka.Jest przestraszony miejscem,w którym się znalazł.Może ktoś mu pomoże?

zobaczcie....https://web.facebook.com/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=627103347476884

I jeszcze ten :(. Jest śliczny, czemu nikt go nie chce :(

https://www.facebook.com/299621636891725/photos/?tab=album&album_id=495579847295902

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości o Orinku od P.Kamili.

Dzień dobry, 

Ori jest z nami już ponad tydzień. 

Jest cudny. Bardzo ufny i pogodny. Karmiony nową karmą - nie ma żadnych problemów. Smakuje mu i służy równocześnie. 

Na wszystkich możliwych polach radzi sobie bardzo dobrze. Teraz pracujemy nad tym, aby łatwiej było mu zostawać samodzielnie w domu. 

pozdrawiam serdecznie

Kamila 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Wiadomości o Orinku od P.Kamili.

Dzień dobry, 

Ori jest z nami już ponad tydzień. 

Jest cudny. Bardzo ufny i pogodny. Karmiony nową karmą - nie ma żadnych problemów. Smakuje mu i służy równocześnie. 

Na wszystkich możliwych polach radzi sobie bardzo dobrze. Teraz pracujemy nad tym, aby łatwiej było mu zostawać samodzielnie w domu. 

pozdrawiam serdecznie

Kamila 

Cudnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...