Jump to content
Dogomania

ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!


Bogusik

Recommended Posts

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Za czip zapłaciłam 25 zł. Została jeszcze jedna puszka animondy. Daję mu sporadycznie, tak dla zmiany. Jego waga jest OK, więc nie wiem, czy Będziecie zamawiać mu nową porcję. Tak, Oriś jest kochany - bardzo wdzięczny :)

Tak będziemy zamawiać Animondę bo przecież foksterierek Flipper niebawem dokoptuje do Ori. A Flipper raczej nie wygląda na grubaska.

Zaraz napiszę pw do Gusiaczek aby zamówiła zestaw Animondy.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338092-flipper-foksterierek-w-jednym-ze-schronisk-na-wschodzie-polski-oczekuje-na-pomoc/

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Janka@ napisał:

pisałam do Ciebie na prive, ale otrzymałam informację zwrotną, że nie możesz otrzymywać wiadomości ? Chciałam o coś zapytać, nie związanego z tym wątkiem i nie mogę.

Dziwne:( zaraz do Ciebie napisze to odpiszesz po prostu. Za sekundke powinno być.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani w sprawie Ori. Porozmawiałyśmy dłuższą chwilę, Pani upewniała się, czy nasz psiak jest zdrowy, powiedziała, że razem z mężem przemyślą wszystko i zadzwoni z decyzją. Przed chwilą Pani Ela zadzwoniła z informacją, że chętnie zaadoptują Orisia. Państwo są na emeryturze, mieszkają w domku jednorodzinnym. Zawsze w domu były psy, więc wiedzą jak z nimi postępować. Bardzo miło się rozmawiało, Pani jest konkretna, co dla mnie było na plus. Przesyłam Bogusik dane na pw.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, szafirka napisał:

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani w sprawie Ori. Porozmawiałyśmy dłuższą chwilę, Pani upewniała się, czy nasz psiak jest zdrowy, powiedziała, że razem z mężem przemyślą wszystko i zadzwoni z decyzją. Przed chwilą Pani Ela zadzwoniła z informacją, że chętnie zaadoptują Orisia. Państwo są na emeryturze, mieszkają w domku jednorodzinnym. Zawsze w domu były psy, więc wiedzą jak z nimi postępować. Bardzo miło się rozmawiało, Pani jest konkretna, co dla mnie było na plus. Przesyłam Bogusik dane na pw.

Super, czekamy niecierpliwie :) A skad Pani jest?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, szafirka napisał:

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani w sprawie Ori. Porozmawiałyśmy dłuższą chwilę, Pani upewniała się, czy nasz psiak jest zdrowy, powiedziała, że razem z mężem przemyślą wszystko i zadzwoni z decyzją. Przed chwilą Pani Ela zadzwoniła z informacją, że chętnie zaadoptują Orisia. Państwo są na emeryturze, mieszkają w domku jednorodzinnym. Zawsze w domu były psy, więc wiedzą jak z nimi postępować. Bardzo miło się rozmawiało, Pani jest konkretna, co dla mnie było na plus. Przesyłam Bogusik dane na pw.

No wreszcie jakaś sensowna wiadomość.Chyba postraszyłam zmianą ogłoszenia OLX na Poznań.

Za chwileczkę zadzwonię do Bogusi bo jeszcze jest w pracy,sama jestem ciekawa co to za domek.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, szafirka napisał:

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani w sprawie Ori. Porozmawiałyśmy dłuższą chwilę, Pani upewniała się, czy nasz psiak jest zdrowy, powiedziała, że razem z mężem przemyślą wszystko i zadzwoni z decyzją. Przed chwilą Pani Ela zadzwoniła z informacją, że chętnie zaadoptują Orisia. Państwo są na emeryturze, mieszkają w domku jednorodzinnym. Zawsze w domu były psy, więc wiedzą jak z nimi postępować. Bardzo miło się rozmawiało, Pani jest konkretna, co dla mnie było na plus. Przesyłam Bogusik dane na pw.

Dziękuję Haniu,otrzmałam dane Państwa na pw. Jutro na spokojnie zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

P.Piotr wracając z Wrocławia z psiakiem po badaniu TK wstąpił do mnie i opowiedział troszeczkę o Ori. Wyrażał się o Orinku w samych super alternatywach. Ori kocha człowieka,jest bardzo żywiołowym psiakiem,uwielbia biegać,radość go rozpiera,wszędzie go jest pełno..Jak zobaczy P.Piotra to radość nie ma końca,potrafi nawet skoczyć na plecy aby tylko być zauważonym.

Tak sobie myślę,że do małych dzieci Ori nie nadaje się,jedynie podrostków bo może zrobić krzywdę niezamierzoną oczywiście. 

Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam już OLX.

Pojawił się na horyzoncie nowy domek z Poznania.

Jesteśmy zainteresowani adopcją psiaka.
Mieszkamy w Poznaniu, jesteśmy 4-os rodziną ( dzieci 10 i 15 lat), 
mieszkamy w bloku. 1,5 roku temu odszedł nasz pies, który był z nami 
przez 15 lat (był adoptowany w 2001 r. z poznańskiego schroniska). Pod 
koniec życia bardzo chorował, a co za tym idzie mamy spore doświadczenie 
w opiece nad zwierzęciem i wiemy z czym wiąże się posiadanie psa).
Zapraszam serdecznie na wizytę adopcyjną.
Rozmawiałam z Panią Hanią przed chwilą i wiem, że nie jesteśmy pierwszą  
rodziną , która jest zainteresowana Orim.
Podobno w sobotę ma się już odbyć spotkanie z tymi osobami....niemniej 
my się również bardzo gorąco polecamy.
W grudniu złożyliśmy dokumenty adopcyjne w związku z innym psem, ale 
Fundacja, która ma go pod opieką przyznała go innym chętnym, ze względu 
na znaczną odległość, którą pies musiałby pokonać (tamci Państwo 
mieszkali dużo bliżej). Bardzo to przeżyliśmy....:(  Liczę, że może tym 
razem się uda.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...