Jump to content
Dogomania

Przerażona sunia spanielka z gminnego kojca powędrowała do anecik:) Aklimatyzuje się w DS w Jaworznie


kiyoshi

Recommended Posts

6 godzin temu, anecik napisał:

Pani dzwoniła, umówione jesteśmy na piątek 16.00 Brzmiała bardzo dobrze.

bardzo się ciesze Anecik...naprawde bardzo:) I trzymam kciuki za to spotkanie:)

 

Na koncie Neski pojawiło się

- 20 zł od koja- DZIĘKUJE:)

- 100 zł od Poker jest to zwrot za podróż Gigi wraz z Neską do Anecik, bardzo Ci Poker dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie. Zbiegło się wszystko naraz i państwo od Neski i Pan z Zamościa wiozący psiaki ze schronu (niestety już bez psiaków). Wszystko ok ale pozwólcie mi chwilę odpocząć bo 6 dorosłych osób, 2 dzieci i 5 psów chyba było ponad moje siły.

Uffffffffffff..................

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anecik napisał:

Już po wizycie. Zbiegło się wszystko naraz i państwo od Neski i Pan z Zamościa wiozący psiaki ze schronu (niestety już bez psiaków). Wszystko ok ale pozwólcie mi chwilę odpocząć bo 6 dorosłych osób, 2 dzieci i 5 psów chyba było ponad moje siły.

Uffffffffffff..................

To pan z Zamościa zabrał  rodzinę http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,005_sU_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Juz po wizycie i po rozmowie z Anecik.

Ogólnie- mimo wielkiego rozgardiaszu- wszystko przebiegło dobrze. Państwo porządni, psiolubni, ich jamniczek spał w łózku i zył 17 lat. Chłopczyk starszy ułozony, młodszy jak to dziecko, ale rodzice prostują. Dzieci szalały z wszystkimi pieskami i ogólnie wyobrażam sobie jak anecik miała wesoło.

Po rozmowie z anecik doszłyśmy do wniosku, że przeciwskazań do adopcji nie ma:) Pani zresztą już dziś chciała Neske zabrać, Ale teraz będzie drugi etap procesu adopcji- ANecik pojedzie do Państwa na wizytę PA razem z Neską, oceni jej reakcje na koty i kury i jak wszystko będzie ok Neska zostanie w  swoim nowym domu na zawsze. Chciałabym żeby na wizytę z Anecik pojechała też Gabi79, ale nie wiem czy uda się to dograć tak jak sobie zamarzyłam.

Będe jutro dzwonić do Pani, muszę ją jeszcze 'pomęczyć'.

Cieszą mnie te wieści, choc w taki dzień jak dziś...nic nie cieszy tak jak powinno...

Anetko może napiszesz tu inne rzeczy które pominęłam jak odzyskasz siły.

I zastanawiam się jeszcze co z uszkami Neski? Zapomniałam Cie chyba o to zapytać? I jaki był koszt wizyty u weta? Pisz mi proszę. Dziękuje Ci za wszystko!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

Juz po wizycie i po rozmowie z Anecik.

Ogólnie- mimo wielkiego rozgardiaszu- wszystko przebiegło dobrze. Państwo porządni, psiolubni, ich jamniczek spał w łózku i zył 17 lat. Chłopczyk starszy ułozony, młodszy jak to dziecko, ale rodzice prostują. Dzieci szalały z wszystkimi pieskami i ogólnie wyobrażam sobie jak anecik miała wesoło.

Po rozmowie z anecik doszłyśmy do wniosku, że przeciwskazań do adopcji nie ma:) Pani zresztą już dziś chciała Neske zabrać, Ale teraz będzie drugi etap procesu adopcji- ANecik pojedzie do Państwa na wizytę PA razem z Neską, oceni jej reakcje na koty i kury i jak wszystko będzie ok Neska zostanie w  swoim nowym domu na zawsze. Chciałabym żeby na wizytę z Anecik pojechała też Gabi79, ale nie wiem czy uda się to dograć tak jak sobie zamarzyłam.

Będe jutro dzwonić do Pani, muszę ją jeszcze 'pomęczyć'.

Cieszą mnie te wieści, choc w taki dzień jak dziś...nic nie cieszy tak jak powinno...

Anetko może napiszesz tu inne rzeczy które pominęłam jak odzyskasz siły.

I zastanawiam się jeszcze co z uszkami Neski? Zapomniałam Cie chyba o to zapytać? I jaki był koszt wizyty u weta? Pisz mi proszę. Dziękuje Ci za wszystko!

 

 

No............ wesoło to było. Rzeczywiście Rodzina bardzo psiolubna - chcieli ukraść jeszcze mojego Ronisia (każdy kto przyjeżdża to chce mi zabrać albo Ronisia albo Tycinkę :)) Neska i Roniś wybawili się z chłopcami - śmiechu bylo co niemiara. Starszy bardzo fajny młodziutki człowiek, a mały.... no jak to mały. Nudzić się Neska u nich nie będzie. I dobrze bo wpasuje się do Rodziny. Gigi, Mimi a nawet Tyci bym tam nie dała bo to stateczne Starsze Panie i nie w glowie im wariactwa - a Nesce jak najbardziej. Mały nie ma problemu z psami (typu:'Mamo bo on mnie polizał") ani Neska z nim. Nie ciągnął za uchy, ogon, głaskał i tulił. A ona to uwielbia. Zresztą starszy syn jest wolontariuszem w nowo powstałym schronisku i może będzie kiedyś dogomaniakiem :)

 

Gdybym ja decydowała dałabym tam Neskę, oczywiście o sterylce rozmawiałam i Pani zobowiązała się zrobić ja u swojego weta w Jaworznie. Jak będzie po mogę podjechać i sprawdzić czy została wysterylizowana. Oczywiście mówiłąm o szelkach, adresówce ale tego chyba nie trzeba pisać. Jak zadecydujesz Iza tak będzie. Państwo chcieli zabrać Neskę dziś ale wiadomo że nie jest to możliwe - histerii z tego powodu nie było. Zrozumieli wszyscy, dzieci też.

Jak będziesz się umawiać na wizytę to pamiętaj że trzeba jechać za widoku. Po 16 jest już troszkę ciemnawo a trzeba sprawdzić ogrodzenie. Ustal z Panią i Gabi kiedy to się dostosuję :)

 

Uszy kropię, wet w prezencie :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

I ja przybyłam z kciukami :) Fajne relacje z rozmów i wizyty Pani z dziećmi u anecik :) Myślę,że będzie dobrze,oczywiście jak Neska nie nawali i nie będzie chciała pożreć rezydentów...

Dziękuję :) Ja taka słabo piśmienna jestem, ale staram się jak mogę.

Pani była z mężem ale co tu gadać . Pan jak Pan - też chce psiaka, trochę ją poprzytulał (ale była do niej kolejka) a że stal koło kanapy gdzie leżała Mimi to się załapał i ją głaskał cały czas - nie miał wyjścia, a potem rozmawiał z moim mężem o wszystkim. Faceci..... Chciał mi zabrać Ronisia :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

Dziękuję :) Ja taka słabo piśmienna jestem, ale staram się jak mogę.

Pani była z mężem ale co tu gadać . Pan jak Pan - też chce psiaka, trochę ją poprzytulał (ale była do niej kolejka) a że stal koło kanapy gdzie leżała Mimi to się załapał i ją głaskał cały czas - nie miał wyjścia, a potem rozmawiał z moim mężem o wszystkim. Faceci..... Chciał mi zabrać Ronisia :)

To tak właściwie szkoda,że Roniś nie do oddania :) Skoro Pani Neskę,a Pan Ronisia...Mógł by być dwupak za jednym zamachem...:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Bogusik napisał:

To tak właściwie szkoda,że Roniś nie do oddania :) Skoro Pani Neskę,a Pan Ronisia...Mógł by być dwupak za jednym zamachem...:)

Taaaa i jeszcze Tyćkę wezmą i co? Sama Mimisia zostanie? Chociaż komuś się też kiedyś do niej rączki lepiły ale już nie pamiętam komu :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anecik napisał:

Taaaa i jeszcze Tyćkę wezmą i co? Sama Mimisia zostanie? Chociaż komuś się też kiedyś do niej rączki lepiły ale już nie pamiętam komu :)

Niom chyba zapomniałaś kochana o sobie napisać :) bo to by dopiero rozpaczy nie było końca....bez swoich najukochańszych mimronków! :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani...ja już praktycznie od początku byłam pewna, że to będzie dobry dom...bo serce tak podpowiadało, ale rozum potem nie dał spokoju...

Szkoda przekreślać dom, skoro Neska pasuje do nich, dobrze się z nimi czuje a oni z nią:) Porozmawiam jeszcze z Panią jakie są jej wrażenia, jakie wrażenia dzieci i męża...Bo to też ważne i sądze, że taki dzień na jeszcze jedno przemyślenie dobrze im zrobi.

Co do sterylizacji jestem spokojna. Pani rozumie wszystko, z nią się rozmawia jak z naprawde świadomą osobą. Pani przeżywa bezdomność zwierząt, chyba jeszcze bardziej przez syna który się udziela w schronisku...

Postaram się umówić termin wizyty z Neską u Państwa jak najszybciej (tzn,. poniedziałek- wtorek). Chce żeby sunia była już na swoim, bo i ona przywiązuje się do Anecik i vice versa...a im więcej czasu mija tym rozstania są trudniejsze:(

Miejmy nadzieje, że u Państwa w domu neska zachowa sie ładnie! tzn. kulturalnie do kotów:) a przede wszystkim one do niej, bo to przecież one będą u siebie.

Trzymajcie kciuki jeszcze kilka dni:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...