Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

9 godzin temu, Nutusia napisał:

Z nadzieją zaglądam... Ech, gdyby tak choć inny tymczas się znalazł - nowe bodźce...

Miałam taka nadzieję ,ale chyba potencjalny DT nie ma ochoty.

1 godzinę temu, malagos napisał:

Bo tak jak Nutusiowa Imka być może i Giga by się na nowo odnalazła w innym domu.

Też tak myślę  tylko brak chętnych.

A Giga robi malusieńkie postępy. Zbiega witać wnuczkę , gdy wraca ze szkoły i zagląda częściej do nas na dół do kuchni.

Zaczęła też mnie trykać noskiem, łapki podawać i buziaka dawać przy zakładaniu smyczy .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ,że mnie cioteczki nie pogonią z moją prośbą o zagłosowanie na Joannę Krześlak - Hoogland , młodą , bardzo zdolną kobietę.Znam ją od 15 lat.Drapała się pazurami, by z biednego rejonu kraju dojść do tego co osiągnęła w nauce. Głosowanie jest proste. Joasia jest na samym dole.

http://polakroku.nl/stemmen/?resultaat=gestemd

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, auraa napisał:

ja już zagłosowałam:) A Giga robi postępy!

dziękuję

Dziś Giga postawiła łapki na materacu jak się obudziłam.Mocno macha swoją piękną kitą ,ale ucieka do kąta. Ma swoje lęki , często przybiera postawę gonionego psa .

Dziś całowali się z Dolarkiem i wąchały z kotą swoje pyszczki.

W tym tygodniu zadzwonię do behawiorystki, może da jakieś sensowne wskazówki.

Link to comment
Share on other sites

Uradziłyśmy z anecik,że Giga pojedzie do niej na wakacje mniej więcej na miesiąc. Szukamy więc transportu. togaa mogłaby zabrać Gigę ,ale dopiero 6 lub 11 listopada.

anecik ma urlop do 14 i chciałaby na początku być z Gigą więcej w domu.

Może ktoś będzie jechał w ten weekend w okolice Katowic czy gdziekolwiek na Śląsk i mógłby Gige przewieźć ?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Anula napisał:

Szkoda,że z transportem wyszło teraz.P.Piotr jechał do Opola i jeszcze gdzieś,nie pamiętam miejscowości.

Anula, to nie z transportem wyszło teraz tylko z decyzją anecik. Nie była pewna czy da radę z Gigą ,ale ja jestem pewna ,że da.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...