Jump to content
Dogomania

Przygarnełam chore bezdomne psiaki z pola na dt - błagam o wsparcie karmą ! ! !


Pipi

Recommended Posts

Boże...Pipi...kobieto...:-( Bardzo mi przykro...To wielka odwaga napisać o swoich problemach...Brak mi słów i poryczałam się czytając to co napisałaś.Jestem od dawna na tym wątku,ale tylko sobie czytam i nic nie pomogłam :oops: Nie wiedziałam,że jest tak źle...:-(
Poproszę o namiary na Ciebie.Adres,nr konta....

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]DOGOMANICY!!! POMOCY!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Znowu się boję tej ciszy,co ja mam robić?,nikt nie pomoże?Naprawdę jest mi ciężko.Psów ciągle przybywa.Już nie wyrabiam normalnie.Chyba zostawię je same sobie,powywożę,czy pozabijam? i sama chyba skończę ze sobą.Najemy się wreszcie do syta np.trutki na ślimaki i poumieramy.Wtedy przynajmniej świat o nas usłyszy.Ciągnę resztkami sił,których naprawdę mam coraz mniej.Miotam się tu i tam,dorabiam jak mogę,ale to wszystko za mało.One chcą jeść i nie rozumieją,że durna baba pobrała je do siebie i nie radzi.Przyjeżdzają do mnie ze szkoły syna i pytają dlaczego on nie ma książek,dlaczego nie przynosi produktów na praktyki,dlaczego nie płaci za technologię i ochronę w szkole i wreszcie dostał naganę dyrektora bo zjadł sałatkę,która stała na parapecie i myślał,że do wyrzucenia.Powiedział,że był głodny,ale jakoś nikogo to nie obchodziło.Mam do zapłacenia dwa mandaty za jazdę na gapę,bo zwyczajnie nie mam za co kupić dzieciakowi biletu miesięcznego.I wreszcie wyleciał ze stancji,bo za trzy miesiące zalegam.Mieszka kątem po kolegach,raz tu raz tam.Aż wreszcie powiedział dla pedagoga szkolnego,że matka karmi psy i nie daje mu pieniędzy,to nikt nie wierzył w szkole i zjawili się u mnie z wizytą.I tak to już jest,że jak rodzina patologiczna i matka pijaczka,to takim dzieciom pomoc się znajdzie,a dla mojego styna nie ma pomocy.Pani pedagog powiedziała,że zgłosi na policję,bo jej to jest wszystko niezrozumiałe i ja powinnam się leczyć.Jak można proszę pani psami sie zajmować i nie interesować się losem dziecka?.Jak zapytałam syna dlaczego mi to zrobił,to powiedział mi,że ciągle jest głodny i chce żyć i jak moja matka nie ma syna to do kogo ma się zwrócić?.Zawalił mi się cały świat.W tym wszystkim nie pomyślałam o własnym dzieciaku.Nie mogę żyć tak dalej.Jeżeli nie otrzymam konkretnej pomocy - poprostu zginę.Nie pomyślcie chociaż,że ja szantarzuję,czy coś w tym rodzaju.Ja niczego nie wymyślam.Wszystko jest do zobaczenia i do sprawdzenia.Tylko że jakoś nikogo nie obchodzi co się z nami stanie.Jestem zwykłym,biednym człowiekiem i już sama siebie nie przeskoczę.Nie wiem co mam robić.[/quote]
CZY ktoś moze pomóc zalatwić Pipi jakąś Pracę????????????
To byłoby najlepsze...
CZy są wśród dogomaniaków z Białegostoku dorosłe osoby?
TRZeba kobicie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Już wysyłam link do wątku do dogomaniaków z prośbą o pomoc!
Nie można zostawić Pipi bez pomocy!

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]DOGOMANIACY!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]CZŁOWIEK I PSY W POTRZEBIE!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]BARDZO PROSIMY O JAKĄKOLWIEK POMOC!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

nie moze byc tak, ze czlowiek bez pomocy.
sam.
pamietacie, byla taka akcja dla rodziny z Poznania, bardzo udana, zdaje sie.
moze powtorka??

na liscie pomocy dgm nie ma za wielu osob z podlaskiego, ale zawsze; moze moglyby cos porzadzic w sprawie stancji dla syna;

karina1002
Woj. podlaskie
Miasto:Zalesie
Tel.kom.:
E-mail:karina1002(&)gazeta.pl
GG:3147656
15 km od Białegostoku
Transport powyżej 100km po uzgodnieniu
Kontakt najlepiej kom.

EwelinaJ
Woj. podlaskie
Miasto:Łomża
Tel.kom.:661-183-144
E-mail:ewelinaj-1983(&)tlen.pl
GG:1672493

Iwona&Wiki
Woj. podlaskie
Miasto:Kleosin
Tel.kom.:na PW
E-mail:iwona.kulesza(&)wp.pl
GG:2785512
Transport ponad 50km po uzgodnieniu,w transporterze

Iza13
Woj. podlaskie
Miasto:Czarna Białostocka
Tel.kom.:na PW
E-mail:izusia(&)vp.pl
GG:7992601
22km od Białegostoku
Skype: izolda13

Link to comment
Share on other sites

znalazlam watek bialostocki:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialystok-watek-zbiorczy-mamy-przepelnione-dt-57467/index211.html[/url]

i wkleilam >po prosbie<

prosze nr konta i namiary na PW.
zrobie przelew.
moge z dala pomoc tylko w ten sposob.

Link to comment
Share on other sites

I ja poproszę o podanie namiarów do wpłaty.

[B]Proszę też Dogomaniaków mających pojęcie o skali problemów w takim przypadku o pilną pomoc !!!
Ogłoszenia, adopcje...
I wpłaty !!!
Jak ta Kobieta ma żyć ???

Tak być nie może !!!
Kolejna naprawdę pomagająca zwierzętom Osoba zostawiona sama sobie z problemami !
[/B]
A co do całokształtu...
Już po przeczytaniu pierwszej strony wątku nieco mnie rzuca...
Przeczytam cały. Dopiero wtedy dokończę komentarz.
I nie sądzę, by był miły w stosunku do niektórych...

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o karme, to mam kilka kg na zbyciu, to naprawde nie wiele, ale zawsze to kilka zl sie zaoszczedzi...

a co do mandatów za jazde na gapę, chyba gdzies było coś takiego, że nie trzeba płacić kar do 500 zł, trzeba gdzies poszukac informacji, to tez byloby kilka zł

Link to comment
Share on other sites

Pipi - mogę znowu w tym tyg. wysłać karmę dla psiaków

ale to jednak za mało....szkoda, ze ci ludzie, będący w sumie najbliżej niej, zwący się miłośnikami zwierząt...tak wypięli się nawet na te psy, którymi ona się zajęła....

Pipi - napisz czego potrzebujesz - nie tylko dla zwierzaków, ale dla siebie,syna, może tz...mam nadzieję, że wspólnymi siłami damy radę pomóc;)

Napisz ile masz psiaków w tej chwili na utrzymaniu - wiek, płeć, cechy charakteru, zdjęcie, które mogą już iść na inny dt albo do ds, a które jeszcze się do tego nie nadają - albo trzeba im poszukać innego dt, który będzie z nimi pracować...


trzeba koniecznie pomóc Pipi - tak dzielnie walczyła o te psiaki...ze zapomniała o sobie i swojej rodzinie:-(

Link to comment
Share on other sites

NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY ZABRAĆ OD PIPI JAKIEŚ PSY, BO MA ZWYCZAJNIE ZA DUŻO ZWIERZĄT I NIE DAJE RADY

PIPI napisałaś że ciągle dochodzą nowe psy- czy znowu masz jakieś nowe ???:-o Napisz jakie psy są do adopcji i wstaw zdjęcia.To ułatwi i przyspieszy akcje.Ludzie nie zawiodą Pipi i napewno uzyskasz pomoc, tylko na dłuższą metę nie dasz rady.Trzeba wyadoptować kilka piesków żebyś stanęła na nogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Już jestem i zaraz biorę się do roboty.Wysyłam pw i wklejam zdjęcia.
DZIĘKUJĘ ZA ODZEW.Widzę,że jednak warto żyć.Dostałam już trochę karmy. Beata dziękuję.[/quote]

:)
Postaramy się pomóc. Jasne, że warto żyć ;)
Czekamy na zdjęcia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stach']CZY ktoś moze pomóc zalatwić Pipi jakąś Pracę????????????
To byłoby najlepsze...
CZy są wśród dogomaniaków z Białegostoku dorosłe osoby?
TRZeba kobicie pomóc.[/QUOTE]

podnoszę, kto jest z Białegostoku i może pomóc Pipi w szukaniu pracy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']tez poprosze o nr konta i zycze powodzenia w szukaniu pracy,bo jak zryw minie to znow bedzie ciezko[/quote]

Z moich nieco "pantoflowych" info wynika, że marnie w tym temacie...
I rejon nie taki i wiek...

[B]Tym bardziej potrzebne wsparcie - psy go potrzebują i człowiek !!![/B]

[SIZE=3][B]Potrzebne dofinansowanie na szczepienia...
Te podstawowe !!! Wścieklizna !
Psów jest 19 !!!

No i wirusówki !!!
To sporo pieniędzy - bardzo proszę o wpłaty !
[/B][/SIZE]
Niby jak ma sobie Pipi poradzić ?????
Organizacje (niektóre) wypięły się klasycznie !
Bo co ???
Bo nastąpiła jakaś enigmatyczna obraza majestatu wolontariuszy ?
A co to za wolontariat, który własne ego przedkłada ponad dobro zwierząt !
I nie będę "wnikać" w jakieś racje ! Mnie interesuje wyłącznie kwestia pomocy zwierzętom !
Ta pomoc się im należy !!! Jak każdemu zwierzakowi na DOGO !!!

Link to comment
Share on other sites

Czy jest ktoś w pobliżu kto moglby pojechać do Pipi zaobaczyć wszystko, skoordynowac pomoc ! Nie można tego tak zostawić . A organizacje niech sie schowają pod ziemię. Wiele razy przekonalam się , że nie można na nich liczyć , takie moherowe berety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...