Jump to content
Dogomania

DoPi

Members
 • Posts

  2280
 • Joined

 • Last visited

About DoPi

 • Birthday 09/24/1965

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta po przejściach
 • Location
  Kraków i okolice
 • Interests
  dzieciaki,zwierzaki,ciut żeglarstwo
 • Occupation
  asystent do wszystkiego

Recent Profile Visitors

2184 profile views

DoPi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

89

Reputation

 1. Borys - psiak z okręgu wojennego na Ukrainie. Przyjechał do nas z tamtejszego schroniska i znalazł dom w Łodzi
 2. Bella - (sznaucery) miała przyjechać sama, ale w boksie przechowalni gminnej była razem z 2 m-czną Nescą(toto czarne-aktualnie moja podopieczna) . Nie mogłam zostawić takiego małego szkraba w przechowalni, więc przyjechały razem :) Bella miała złamaną łapkę, ale jak trafiła do mnie to złamanie było już zrośnięte. Teraz nie przeszkadza jej w spacerach z pańciostwem po górach :) Nesca zwana Nesią (jak jest grzeczna, co rzadko się zdarza) Bella w nowym domu :)
 3. Arya - niedawna tymczasowiczka, przytulak ogromny. Znalazła dom aż za Wrocławiem u fantastycznych młodych ludzi. Nutka - niedawna tymczasowiczka , do domku trafiła po 4 dniach u mnie . Pańciostwo cierpliwi, bo Nutka jak na młodziutką dziewczynę przystało lubi coś zniszczyć. Arya - równoczesna tymczasowiczka z Nutką (2016), przytulak ogromny. Znalazła dom aż za Wrocławiem u fantastycznych młodych ludzi. Przed fryzjerem Po fryzjerze - nie ta psina, prawda? :)
 4. Szczeniaki oczywiście znalazły dom już dawno, bo u mnie były z 5 lat temu, to SOZ-owe szczyle i SOZ szukał im domku. A teraz c.d. moich tymczasowiczów, które znalazły domy: To Carbon 10 latek u mnie, znalazł dom , ale po dwóch latach z powodu choroby odszedł za TM :(
 5. no i misz masz psi Birma - SOZ Jędrzejów, znalazła dom w górach Korek - Sznaucerów w potrzebie Bazyl - 9 letni psiak , myślałam, że zostanie już na stałe u mnie, bo niedowidzi, niedosłyszy, ale....ma dom
 6. w maju 2010 r. w czasie akcji ratowania naszego krakowskiego schroniska przed zalaniem , zabraliśmy tymczasowo Bacę - 7 letniego podhalana. Bacy znaleźliśmy dom. No i został celebrytą, bo byliśmy w UwagaTVN
 7. otrzymałam od Nutusi kwotę 37,70 zł. Wydałam od razu na karmę:) dla Nesi . Z adopcją Nesci jest spory problem, bo dziewczyna niszczy wszystko co jej w zęby wpadnie jak zostaje sama. No i jeszcze jazgocze okrutnie. Teraz zostaje z psami, ale w kennelce. Jak nie ma psów to niestety potrafi jazgotać przez cały czas jak nas nie ma. a Imka super wygląda. Naprawdę zrobiła wszystkim niespodziankę swoim zachowaniem.
 8. WOW jaka światowa dziewczyna z Czetki. No i normalnie więcej świata zwiedziła niż ja w swoim 51 letnim życiu :D niech im się dalej wiedzie jak najlepiej :)
 9. oj , ale widać, że Helci samej nie bardzo fotel pasuje. Wiadomo, dużo fajniej jest jak jakieś 36,6 przytula się do niej. Koteczek ma dużą perspektywę z szafek :) ale dziewczyny też miejscówkę mają niezgorszą. Kasiapl atrakcji u Was co niemiara. Przesyłam też życzenia z okazji "roczku". Wszelkiego dobra :)
 10. Fantastycznie, że Fasolcia daje radę. A Maryś może byś mi Nescę wyadoptowała, co ? Nutusia mi obiecała tekst do ogłoszeń i co? i nie było czasu i dalej nie ma czasu. A ta diablica niszczycielka wredna, co chwilę coś zżera wrrrr... Mam nadzieję, że nie spamuje wątku Fasolci.
 11. aaa Stefano STRONGMAN , to masa kilometrów. Bari cudny jak nie wiem co. Akcja niesamowita. Gratulejszyn :D Br...leje, leje, leje pada deszcz. Nawet psiaki na pole nie chcą .
 12. co się odwlecze.....jak mawiają :) ja bym się chętnie ruszyła gdzieś choć na dzień. Kasia a woda koło Ciebie jest? bo mam braki i nie mówię o deszczu, którego mam na razie dość brrrr...
 13. no chyba trzeba pogonić Olę, niechże chociaż zdjęcie jakie wrzuci. Ja moge oglądać i oglądać :)
 14. skórę im przetrzepiemy, bo się zleniwiły. Takie powiedzenie "chcieć to móc, a jak ktoś nie chce to gorzej jakby nie mógł" uważam, że doskonałe :) A Mattilu powiem tylko, że Amiga (pies) ma umaszczenie srebrne teraz po lecie chyba. Mam na tymczasie sznupa średniego, ale on jest popielaty, a Amisia cud srebro. Zaraz pogonię Olkę, żeby jej zdjęcie zrobiła na polu. Będzie światło , które nie przekłamuje kolorów.
×
×
 • Create New...