Jump to content
Dogomania

DoPi

Members
 • Content Count

  2,280
 • Joined

 • Last visited

About DoPi

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 09/24/1965

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta po przejściach
 • Location
  Kraków i okolice
 • Interests
  dzieciaki,zwierzaki,ciut żeglarstwo
 • Occupation
  asystent do wszystkiego

Recent Profile Visitors

1,411 profile views
 1. Bella - (sznaucery) miała przyjechać sama, ale w boksie przechowalni gminnej była razem z 2 m-czną Nescą(toto czarne-aktualnie moja podopieczna) . Nie mogłam zostawić takiego małego szkraba w przechowalni, więc przyjechały razem :) Bella miała złamaną łapkę, ale jak trafiła do mnie to złamanie było już zrośnięte. Teraz nie przeszkadza jej w spacerach z pańciostwem po górach :) Nesca zwana Nesią (jak jest grzeczna, co rzadko się zdarza) Bella w nowym domu :)
 2. Szczeniaki oczywiście znalazły dom już dawno, bo u mnie były z 5 lat temu, to SOZ-owe szczyle i SOZ szukał im domku. A teraz c.d. moich tymczasowiczów, które znalazły domy: To Carbon 10 latek u mnie, znalazł dom , ale po dwóch latach z powodu choroby odszedł za TM :(
 3. no i misz masz psi Birma - SOZ Jędrzejów, znalazła dom w górach Korek - Sznaucerów w potrzebie Bazyl - 9 letni psiak , myślałam, że zostanie już na stałe u mnie, bo niedowidzi, niedosłyszy, ale....ma dom
 4. no chyba trzeba pogonić Olę, niechże chociaż zdjęcie jakie wrzuci. Ja moge oglądać i oglądać :)
 5. skórę im przetrzepiemy, bo się zleniwiły. Takie powiedzenie "chcieć to móc, a jak ktoś nie chce to gorzej jakby nie mógł" uważam, że doskonałe :) A Mattilu powiem tylko, że Amiga (pies) ma umaszczenie srebrne teraz po lecie chyba. Mam na tymczasie sznupa średniego, ale on jest popielaty, a Amisia cud srebro. Zaraz pogonię Olkę, żeby jej zdjęcie zrobiła na polu. Będzie światło , które nie przekłamuje kolorów.
 6. ja stosowałam na sobie i Contractubexs jest lepszy niż Cepan. Cepan dla mnie był słabszy. Zakochałam się normalnie w uszach Muszki. Owczarki małe mają takie uszy. Maryś to się trochę nadźwigałas, bo pewnie Musia trochę waży :) Muszka świetnie sobie radzi. No i fajnie, że jest przytulakiem. Bardziej będzie za serce ludzi łapać.
 7. Mattilu , a w jakich okolicznościach Bari ugryzł opiekunkę? wiesz może? mnie interesują wszystkie przypadki agresji.
 8. o rany, no to wakacje pod psim wezwaniem. Bari bardzo ładny psiak. Charakter fajny, to może spełnią się nasze życzenia , żeby jak najszybciej znalazł swój dom. Mattilu przez Twoją wrażliwość kolejny psiak będzie szczęśliwy. To kiedyś zaprocentuje. Zobaczysz! :)
 9. Mattilu przyznaje rację, nie wiem o co im chodzi z ta pogodą , dla mnie super, a najważniejsze towarzystwo ( o jedzeniu nie wspomnę, bo powiecie,że łasuch jestem). Szkoda,że tak daleko jesteś. Mogłabyś wpaść na "plotki" :) Nusia w Yukach superrr. Też kwitły mi potężnie w tym roku. Byłam w piąteczek sprawdzić, czy Amiga faktycznie łysiutka (sunia, nie Ola :D ). No i wygolona niestety. Zajechałam z Bazylem, sznupem (tymczasem) takim jak Amiga tylko lekko bez fryzury. No ale nadrobimy w tym tygodniu fryzurkę. A Olka to wredna baba jest. Wykarmiła mnie drożdżówkami , że niby ona nie może. Ja natomiast mogę, choć kolejne portki ciasne :D
 10. żeby znaleźć kwaterę tanią i zabrać całą ferajnę psią nad morze, no i siebie też przy okazji. Łatwo nie będzie :D
 11. czy ja mogę założyć jakiś wspólny wątek tymczasów? powrzucałabym zdjęcia i tzw, "z życia wzięte " bo jednak tak jakoś bez dogo to mi czegoś brakuje. Najczęściej mam tymczasy na utrzymaniu fundacji sznaucerowej, bo jak wiecie nie mam pracy, więc finanse kiepsko, ale psiaki fajne i może komuś przypadną do serca. Bella ma dom. Na jej miejsce przyjechał Borys z akcji "Ukraina" z Dniepropietrowska. Tam po walkach jest mnóstwo psiaków, którym zabito właścicieli.
 12. Brawo Imcia, brawo Nutuś i cała reszta. To daje nam wszystkim nadzieję, że na każdego tymczaska naszego czeka gdzieś ten wymarzony dom :)
 13. o matko jedyna, Amiśkę wygolili na łyso!!! to co zostało sie nie liczy. Takie miała fajne futerko. :P Nutusia przesadza, wcale tak zimno nie było, nawet czasami dało sie zdjąć polar :D ale jedzono mniammmm
 14. o jak fajnie , że Mela zadomowiona na stałe. Mam trochę urwania głowy przez ostatni miesiąc, bo nowe tymczasy kociopsie sie trafiły, ale musze zadzwonić , czy Lara wysterylizowana. No i nie wiem, czy jakieś zdjęcia dostanę, a chciałabym zobaczyć jak urosła pannica. a tu moje szczyle aktualne. Szorściaczka 10 mcy-fundacji sznaucerowej, czarnuch jakieś 5 mcy na moim wikcie :) Były razem w przechowalni gminnej i miała do mnie przyjechać tylko szorstka, ale nie miałam serca zostawić w boksie gminnym czarnego malucha.
×