Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

...
Poproszę o konto.
Tylko wpłacę na poczcie, więc przelew przyjdzie z opóźnieniem

Musiała dużo przeżyć... Ja też wpłacę grosz - proszę o nr konta.

Jasza i Nette, nie mogłam wysłać do Was PW - macie przepełnione skrzyneczki.
Proszę wyczyśćcie, albo przyślijcie do mnie e-mail na adres [email protected] to prześlę namiary na konto e-mailem.
Dziękuję :)
Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wkleic banerek. :)
U mnie tylko emotikony nie działają.

To można powiedzieć, że masz szczęście :)

Ja próbowałam - nic z tego. Tylko jakieś "chińskie" znaczki się pojawiają :(
Nie mogę napisać żadnej odpowiedzi nie cytując, emotikony też nie działają...

Witaj w klubie :)
Ja te robale to i na wątku widzę.
Wiem, że kilka osób też tak miało, ale przestało mieć :) Ciekawa jestem jak długo potrwa TEN STAN wrrrrrr
Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja. Jakie sunia miała szczęście, że trafila na Ciebie. Może dobrze byłoby pokazać ją wetowi, bo ta pupinka nabrzmiala może wskazywać na stan zapalny albo nie daj Boże ropomacicze...

 

Postaram się pomóc po nowym roku. Jaki jest miesięczny koszt utrzymania suni? Napisalaś, że 10 zł/mc, ale to chyba 10 zl . dzień?

Link to comment
Share on other sites

Sunia już szczęśliwie u Makili. Biedna zaczęła szczekać w tej piwnicy.
Podobno odpoczywa, odpoczywa, odpoczywa... i tak jak i u mnie pije, pije...

Jestem i ja. Jakie sunia miała szczęście, że trafila na Ciebie. Może dobrze byłoby pokazać ją wetowi, bo ta pupinka nabrzmiala może wskazywać na stamn zapalny albo nie daj Boże ropomacicze...

Dziękuję za przybycie :)
Ropomacicze to chyba nie jest, bo nie ma żadnego wycieku. Może jednak i tak być, że wycieku chwilowo nie ma, ale i tak jest ropoomacicze. Rozmawiałam z Makilą na ten temat. Pojedzie z sunia do weta. Trzeba ja tez odpchlić, odrobaczyć.

Postaram się pomóc po nowym roku. Jaki jest miesięczny koszt utrzymania suni? Napisalaś, że 10 zł/mc, ale to chyba 10 zl . dzień?

Bardzo dziękuję :)
Oczywiście słusznie zauważyłaś - 10 zł/dobę. Z pośpiechu poplątałam :)

Jestem w wolnej chwili poczytam.

Witam i bardzo dziękuję :)
Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam. Proszę o nr konta, podeślę coś dla bidusi. Dobrze, że trafiła na Ciebie elik!! teraz będzie już tylko lepiej, oby tylko po wizycie u weta nic nie wyszło poważnego.

Witam :) Serdecznie dziękuję. Zaraz podeślę nr konta.

Ogromnie się cieszę, że ją zobaczyłam i bidusia już nie cierpi głodu, chłodu, pragnienia, ale niestety ja sama nie dam rady zapewnić jej pobytu w hoteliku i opieki weterynaryjnej.
Dlatego bardzo gorąco proszę o pomoc - deklaracje, bazarki itp.
Jak na złość mam teraz ograniczone możliwości na dogo.

Mogę wpłacić już 35 z ł od dobrej duszy czyli p.Heleny ze sklepu mięsnego i od mnie dla równego rachunku 15 zł czyli w sumie 5 dyszek,
Oby sunia nie miała cukrzycy, bo takie pragnienie i ślepota mocno za nią przemawia.

Poker, serdecznie dziekuję :) Podeśle nr konta.
Ja też obawiam się, że sunia potrzebuje opieki weterynaryjnej.
Makila pojedzie z nią do weta zaraz po świętach. Nie dała rady dzisiaj, ale sądzę, że te kilka dni zwłoki nie stanowi zagrożenia. Sunia nie daje oznak bólu, czy jakiegoś dyskomfortu. Na pewno konieczna jest diagnoza weta, ale nic nie wskazuje na to, żeby sunia cierpiała z powodu bólu.
Ma problemy z tylnymi nóżkami. Makila napisała mi: "Ewidentnie ma problem z tylnymi nogami. Jak chodzi to się zaplata i ciężko jej ustać przy misce z jedzeniem.
Ciągle muszę ją kłaść na legowisko, bo jak wstanie to później kładzie się na podłodze, a to nie jest dobre ze względu na stawy."


Skrzynka oczyszczona, czekam na priv :)

Ok, zaraz poślę :)

Ja też dopiero teraz dotarłam z wątku maluchów.W styczniu wpłacę coś na tą biedną sunię.
elik kochana!Dzieki Tobie,sunia spędzi święta nie na ulicy...
Ja tez nie mogę korzystać z emotikon....

Ja ją tylko zauważyłam i zabrałam z tego skrzyżowania, ale to dzięki Wam ma szanse na godną starość.
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ :)

Zaglądam do Suni. :)

I ja zaglądam i bardzo się staram być dobrej myśli, jeśli chodzi o wieści od weta.

Dziękuję bardzo :)
Zaglądajcie jak najczęściej :)

normal_tapetki_boze_narodzenie_016.jpg
 
Jestem, Dropiata. :)
Teraz już musi byc dobrze...
 
 
WSZYSTKIEGO DOBREGO! :)

I ja miałam takie piękne obrazki przygotowane, że wkleję z życzeniami, ale dogo spłatało mi na święta koszmarnego psikusa i nic z tego. Nic nie wkleję, ale

Wszystkim Kochanym Duszyczkom życzę zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i opieki Dzieciątka Bożego w Nowym 2015 Roku.
Obyśmy więcej mogły udzielić pomocy bezdomnym zwierzętom, niż będzie jej potrzeba.
Oby na wątkach panowała życzliwa atmosfera.
Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, cieszę się, że sunia bezpieczna, oby tylko ze zdrowiem nie było źle..

Jak się wyjaśni sprawa z zagłodzonym i chorym psem z Jamnicy i moim w jego sprawie udziałem, będę wiedziała na czym stoję i co mogę zaofiarować suni. 

Wszystkiego dobrego kochane, oby było jak najmniej zwierzęcych nieszczęść na świecie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...