Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
 • Posts

  11409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Elisabeta

 1. Dziękuję, Lidziu, za wiadomość. :-) Rzeczywiście już długo nie zaglądałam na Dogo... Piękne wieści. :-) Życzę Mimisi, Tobie, Jagusko i całemu Twojemu Domkowi wszystkiego dobrego. Lisia to szczęściara. :-) A ja właśnie dziś rano wpłaciłam Mimisiowe deklaracje na maj i czerwiec... Tysiu, jestem za Twoim planem podziału majątku Mimisi. Pozdrawiam Was. :-)
 2. Dziś poleciały na Mimisiowe konto moje deklaracje na wrzesień i październik, czyli 40 zł. Pozdrawiam wszystkich Przyjaciół Lisi.
 3. Dziś rano wysłałam do Grzesia moje deklaracje na wrzesień i październik, czyli 60 zł. Pozdrawiam Wszystkich stąd.
 4. Dziś rano poleciały na konto Misi moje deklaracje na wrzesień i październik, czyli 40 zł. Pozdrawiam wszystkich Misiowych.
 5. Dzień dobry wszystkim Grzesiowym i dzień dobry, Grzesiu. Dziś o poranku poleciały moje deklaracje na lipiec i sierpień, czyli 60 zł.
 6. Dużo się dzieje na wątku naszej Mimisi... Dziś rano poleciały moje deklaracje za lipiec i sierpień, czyli 40 zł.
 7. Z małym opóźnieniem zachwycam się nowymi fotkami... Misiunia jest cudna. Dziś z rana poleciały moje stałe deklaracje za lipiec i sierpień, czyli 40 zł.
 8. Przepraszam, że potwierdzam tak późno, ale byłam za cierpliwą gapą. Za późno doczytałam, że paczuszka była wysłana 03.07. Dziś z jej numerem poszłam na pocztę i czekała tam na mnie... Od 05.07... Nie dostałam awizo. Pani z okienka powiedziała, że powinnam. Najpierw od kuriera, a potem z poczty. Już nieważne. Kaczuszki dotarły całe i zdrowe. Dziękuję za super spakowanie. Wszystkie kaczuchy są cudne i pięknie wykonane. Cieszę się tym bardziej, że siostra podarowała mi jedno ze stadek. Okazało się, że nawet je zamówiła dla mnie. Dziękujemy, Bogusiu.
 9. Mam zamówienie na kaczuchy od mojej szalonej siostry. Poproszę nr 52, 53 i 54 w opcji KT. Całe stadko.
 10. Anulko, właśnie doleciały do mnie kaczuchy. Całe i zdrowe. Przy takim solidnym zapakowaniu wcale mnie to nie dziwi. Kaczuszki są jeszcze ładniejsze niż na fotkach. Dziękuję.
 11. Zaraz wśród kaczuch zrobi się ruch... Za sprawą mojej siostry. Poproszę nr 34, 56 i 57. Wszystkie kaczuszki w opcji KT.
 12. Dzielny Niedżwiadek! Nasza Misia to teraz prawdziwa Gwiazda. Piękne są zdjęcia naszej Kluseczki. Kciuki za ogłoszenia z nowymi fotkami. Dobrego poniedziałku dla wszystkich Misiowych Przyjaciól.
 13. Piękne zamówienie, Tysiu i dużo pysznego jedzonka. Smacznego, Mimisiu! Dobrego poniedziałku dla wszystkich Mimisiowych.
 14. Piękny, Olenko. I trochę go powiększyłam. Dobrego poniedziałku dla Grzesiowych i oczywiście dla naszego Grzesia.
 15. Zaglądam do Mimisi. Nadrobiłam zaległości i tylko napiszę, że rano poleciały moje stałe za maj i czerwiec, czyli 40 zł.
 16. Dziś poleciały moje stałe za maj i czerwiec, czyli 60 zł. Na konto Grzesia oczywiscie.
 17. A może jednak... Nie wszyscy wyjeżdżają i będzie czas na szukanie psiaka... Nie tracimy nadziei. Nowe fotki Grzesia są śliczne.
 18. Tinusia.... Tinka była niezwykłą, kochaną sunieczką i pierwszym psiakiem na Dogo, z którym byłam od pierwszego dnia wątku. Alfunia, dziękuję Ci za wszystko... Ciekawe, czy Tinka przyprowadzi do Twojego Domku następnego Tyszaka... Takie ciepłe miejsce nie może się marnować.
 19. Wszystkim Przyjaciołom Apsika życzę pięknej Wielkanocy.
 20. Wszystkim Przyjaciołom Grzesia życzę pięknej Wielkanocy.
 21. A jednak! Misia jak Gwiazda. I uśmiechnięta. Śliczne zdjęcia. Teraz w mojej sygnaturce nasz niedźwiadek będzie trochę lepiej widoczny.
×
×
 • Create New...