Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
 • Content Count

  11,324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Elisabeta

 1. Dziś z samego rana poleciały moje Grzesiowe deklaracje za styczeń i luty, czyli 60 zł. Cały czas mocne kciuki za naszego Grzesia trzymam. Dobrego dnia dla wszystkich stąd.
 2. Dziś rano poleciały na Mimisiowe konto moje stałe za styczeń i luty, czyli 40 zł. Mocno trzymam kciuki za Domek dla naszej Lisi.
 3. Dzień dobry, Gwiazdeczko. Jak miło zobaczyć nowe fotki naszej sunieczki. Dziś rano poleciały na Gwiazdkowe konto moje deklaracje za styczeń i luty, czyli 60 zł.
 4. Dzień dobry, dzielna Misiu. Dziś rano poleciały moje Misiowe deklaracje za styczeń i luty, czyli 40 zł. Pozdrawiam Was wszystkich.
 5. Zaglądam do Apsika. A dziś to nawet napiszę... Dziś poleciała na konto Apsiunia moja stała za styczeń, czyli 100 zł.
 6. Mówię dzień dobry Mimisi i Wszystkim stąd i może też się załapię na filiżankę u Jaguski. Mocną herbatę poproszę. Spokojnego poniedziałku.
 7. Zaglądam do naszej Bromby. Życzę dobrego piątku wszystkim wiernym Gwiazdkowym.
 8. Dzień dobry, Grzesiu. Dobrego piątku dla Wszystkich. I czekamy dalej na ciepły Dom dla Grzesia...
 9. Mocno trzymam kciuki za Apsika. Spokojnego piątku dla Apsikowych Przyjaciół.
 10. Jestem u Lisi Mimisi. Dzień dobry Wszystkim stąd. U Mimisi jak zawsze ruch na wątku. Ostatnio się nie odzywałam, ale wszystko wiem, bo czytam na bieżąco w telefonie. I całe szczęście, bo tu to dopiero miałabym zaległości... Dziś rano wysłałam moje deklaracje Mimisiowe za listopad i grudzień, czyli 40 zł.
 11. Dzień dobry, Gwiazdeczko. Dzień dobry wszystkim Gwiazdkowym. U naszego Aniołka jak zawsze i codziennie są wierni Przyjaciele. Ostatnio nie pisałam, ale jestem tu sercem cały czas z Wami. Muszę przejść przez ciężki czas. Zaglądam na wątek w telefonie i nie tracę nadziei, że Domek wypatrzy swoją Gwiazdkę wreszcie. Dziś rano wysłałam na Gwiazdkowe konto deklaracje za listopad i grudzień, czyli 60 zł.
 12. Jestem, Misiu. Dzień dobry Wszystkim. Ostatnio się nie odzywam, bo mam trudny czas, i dostęp do laptopa utrudniony. Ale wiem wszystko, bo czytam wątek w telefonie i jestem sercem z Misią. Bardzo się cieszę, że nasz Niedźwiadek jest taki dzielny i kochany. Fotki są cudne. Onusia, dziś rano poleciały moje Misiowe deklaracje za listopad i grudzień, czyli 40 zł.
 13. Jestem, Apsiku. Dzień dobry Wszystkim stąd. Mam teraz trudny czas i utrudniony dostęp do laptopa, ale sercem jestem z Apsiuniem i czytam wątek w telefonie. Bardzo się cieszę z dobrych wyników ostatnich badań. A dziś rano poleciała moja Apsikowa deklaracja za grudzień, czyli 100 zł.
 14. Jestem, Grzesiu. Dzień dobry Wszystkim. Podczytuję w telefonie wszystko. Mam teraz ciężki czas i utrudniony dostęp do laptopa, ale jestem tu sercem cały czas. Dziś rano poleciały, Olenko, moje deklaracje Grzesiowe za listopad i grudzień, czyli 60 zł.
 15. Ciepłe myśli wysyłam do naszego Niedźwiadka. Misiu, jesteś bardzo dzielna.
 16. Zaglądam do Apsika. Dzisiaj rano poleciała moja stała deklaracja za listopad.
 17. I znowu... Zdrowiej nam Apsiku. Czekamy na dalsze wieści, Murko...
 18. Jak na wątku kłopoty to tylko z fakturą... Bo jakie mogą być kłopoty z naszą kochaną Gwiazdką, psim ideałem?... Cały czas ciepłe myśli i kciuki za Gwiazdkowy Domek.
 19. Zaglądam do naszej jedynej takiej Mimisi. Mało się odzywam, bo mam utrudniony dostęp do komputera, ale podczytuję w telefonie. I wszystko wiem, mały rudy Łobuziaku! Kciuki za Domek dla Lisi cały czas.
×